Czy 500 stopni na grillu gazowym Napoleon to dobry wynik? XD czy mam jakiś gaz rakietowy?
Ciężko było to otworzyć i się nie oparzyć xd
#grill

Czy 500 stopni na grillu gazowym Napoleon to dobry wynik? XD czy mam jakiś gaz rakietowy?
Ciężko było to otworzyć i się nie oparzyć xd
#grill

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio żaliłem się nad #grillgazowy https://www.hejto.pl/wpis/szukam-grill-grillgazowy-gotujzhejto-jedzenie-moj-obecny-z-racji-braku-materialu
Po namyśle jednak bardziej potrzebna mi maszynka do pizzy. Napieprzam pizzę od paru lat i w sumie to jest czas by w końcu mieć dedykowany piec i przestać się pieprzyć z robieniem na grillu. Do tej pory zapieprzam na grill + szamot w okolicach 300 - 350 stopni.
Ogólnie na imprezy, weekendy robię na raz od 3 do 5 placków. Robię je też zimą, pora roku nie ma znaczenia.
Patrząc na polski rynek to głównie pada hasło OONI. To wygląda jakoby jedyna rekomendacja. Nie wiem jakie inne marki są równie dobre.
Z innych marek patrząc na niektóre modele to wyglądają jak zespawany blachy.
I teraz widzę takie aspekty:
gaz vs drewno, ogólnie gaz wygodny i to jest moja preferencja, ale są opinie jakoby drewno nadawało jeszcze ekstra aromat.
Ogólnie to opcje "dual" wygląda, że rozwiązuje problem? Ale znowuż cena.
Rozmiar 12 vs 16. Ogólnie 12 cali to jest tip top, robię pizzę do 30 cm, ale widzę sporo uwag, że jest bardzo ciasno i kręcenie tą pizzą to spora upierdliwość. Natomiast robienie tej samej pizzy w 16-tce wygląda w cholerę wygodnie.
Nie wiem na ile jest potrzebna drzwiczek frontowych do zamykania. Zwiększa to ergonomię?
Podoba mi się kwestia pokrowca + mobilność, bo miałbym okazję przemieszczać się z tym między miejscami.
Tylko trapi mnie jedno. 3 kafle za wszystko (pokrowiec + opcjonalnie palnik do duala). Cholera, za to to już mógłbym j⁎⁎⁎ąć sobie gazowego grilla z odlewu. Noż kur*a mać. Chyba przemęczę tę majówkę bez zakupu, bo utknąłem między:
to jest tanie, ale będę żałował, że 12tka za mała, a 16tka byłaby w sam raz.
dałem za dużo, lepsze by było tańsze i dam radę z 12tką
Nie wiem co robić, a już wkur*iony siedzę drugą nockę nad zakupem.
#pizza #gotowanie #gotujzhejto #grill #kiciochpyta #bojowkapiekarska
@wielkaberta mam koda 16, kiedyś tu dodawałem relację z pierwszych wrażeń
https://www.hejto.pl/wpis/uwaga-to-przydlugi-i-nudny-wpis-na-temat-pieca-do-pizzy-kto-lubi-obrazki-picki-t#galleryopen
Mozesz też patrzeć tag #bojowkaooni
Ogólnie to trudny do zmasterowania i trochę niedopracowany piec, największe zarzuty mam do braku drzwiczek i słabej jakości kamienia. Jest ok za tę cenę ale lepszy byłby np. goozney arc xl (ino kosztuje 2x więcej).
Zaloguj się aby komentować
Szukam #grill #grillgazowy #gotujzhejto #jedzenie
Mój obecny z racji braku materiału skorodował, okapy nad ogniem już pozostawiają wiele do życzenia. Mimo wszytko wysłużył z 4-5 lat także było spoko.
Wymogi:
pokrowiec
wymienne elementy jak ruszt, płyta. Jeszcze lepiej jak ten wieloletni model jest na rynku i dalej obraca częściami.
chciałbym na niej robić pizzę, mam kamień szamotowy. Wysoka temperatura >350 stopni, dodatkowe akcesoria mile widziane. Zakładam, że gwałcenie obecnego grilla tymi temperaturami wykończył go.
skapywanie do sensownego wymiennego pojemnika. Mój ostatni blat na skapywanie skorodował i zrobiły się dziury. Rozumiem, że mogę jakieś wymienne aluminiowe koszyki.
wnęka na 11 kg
mniemam, że osobny palnik na garnek to już oklepany standard
Kółka żeby nie były z d⁎⁎y, jakiś kauczuk, bo te plastikowe to się będzie trzepało jak miło.
Opinie o grillu ceraminczym? Pomimo fajnie brzmiącej technologii, to powierzchnia zostawia sporo do życzenia, szczególnie jak mam ekipę >5 osób.
Czego nie chcę. Kombo z węglem, bo mam osobny na węgiel. Nie widzę sensu i brzmi jak przepłacanie. Chyba, że ktoś mnie przekona
Zaloguj się aby komentować
Korzystając z kilku dni wolnego i ładnej pogody stwierdziłem że trzeba zrobić mały obóz przygotowawczy przed zbliżającą się majówką
#chwalesie #grill

Zaloguj się aby komentować
Ogród to doskonałe miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, szczególnie podczas ciepłych, letnich dni. Wspólne biesiadowanie przy pysznych potrawach z grilla to nieodłączny element ogrodowych spotkań, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Wybór odpowiedniego grilla gazowego stanowi jednak nie lada wyzwanie, ponieważ rynek oferuje ogromną różnorodność modeli o rozmaitych parametrach i funkcjach. Dobrze dobrany grill gazowy zapewni nie tylko doskonałe efekty kulinarne, ale również wygodę użytkowania oraz trwałość na długie lata. W niniejszym artykule omówimy najważniejsze kryteria, które warto wziąć pod uwagę,...
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj na kolację kiełbaski śląskie z grilla
#grill #gotujzhejto #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
#wiosna #grill
Trzeba korzystać póki jeszcze wolne. Po świętach powrót do pracy.
Fajnie było


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kto robi teraz grilla
#grill
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dawno temu, przed dinozaurami czyli z 15 lat temu spotkałem się z koleżanką z internetu, w zasadzie to było nasze drugie spotkanie, pewnie po roku od pierwszego i zaprosiła mnie do swojej rodzinnej miejscowości.
Poznałem jej rodzinę i w którymś momencie padła propozycja od bodajże jej rodziców - zróbmy grilla i szaszłyki. W głowie mam "O MÓJ BOŻE, JA KOCHAM SZASZŁYKI". Gdy przyszło do realizacji okazało się, że w tej rodzinie szaszłyki polegają na tym, że pocięte w kawałki kiełbaski nabija się na patyczki i grilluje.
SAME KIEŁBASKI. Nawet bez cebulki czy czegokolwiek. Po prostu kiełbasa na patyku.
Chyba nigdy w życiu nie złapałem większego WTFa. Temat taktycznie przemilczałem xD
#grill
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy to już wiosna i sezon grillowy? Ale kiełbę z ogniska taką spalona na zewnątrz i zimną w środku to bym sobie zjadł.
#humorobrazkowy #grill #wiosna


@owczareknietrzymryjski my bardzo dużo łaziliśmy xD
A tu znajomy mieszka na obrzeżach miasta i rzeka w lesie jest, tam jakaś górka i wieczorem widać jak nad drzewami dym z ogniska od kogoś innego.
Zaznaczam, że w parkach krajobrazowych absolutnie nie wolno namiotów ani ognisko robić, ale wieczorem jak jesteś wyżej to wszystko widać i można zgapić xD
W tatrach nawet czasami wystarczy dosłownie 5 metrów ze szlaku zejść żeby się odlać aby ślad po namiocie znaleźć xD
Trzeba się rozglądać xD
Zaloguj się aby komentować