Kiełba grillowo fasolkowa
#wedlinydomowe #wedzenie #jedzenie #grill #gotujzhejto #upomidora

Kiełba grillowo fasolkowa
#wedlinydomowe #wedzenie #jedzenie #grill #gotujzhejto #upomidora

Zaloguj się aby komentować
Protip.
Chciałem ostatnio kupić pokrowiec na grilla, bo chce go mieć nie pod dachem. Jak widziałem ceny, to ogólnie #pojebaloich.
Więc wziąłem całkowicie na pałe pokrowiec do bagażnika, taki ochronny z action. Powiem Wam, że jak szukacie czegoś takiego, to fajna sprawa.
#grill


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chłopaki przytnijcie mi ten zbiornik kilka centymetrów nad nóżkami, misę do grilla zrobię, bo mi poprzednią ukradli.
Festerku kochany, krulu złoty, twe życzenie jest dla nas rozkazem, zrobi się, przyjedź o szesnastej.
Ucięli... parę centymetrów nad nóżkami... jakiś metr
Tytani intelektu i obróbki skrawaniem, nawet kreskę mieli namalowaną.
#heheszki #gownowpis #miszcze #grill #gotujzhejto

Można z tego zrobić fajny grilo-piekarnik ale trzeba mieć spawarę i szlifierkę. Trzeba dodać drzwiczki na dole (na dodawanie drewna), gdzieś tak 10cm od góry zatkać blachą i nad nią postawić ruszt. Po przeciwnej stronie, mniej więcej w połowie wysokości wyciąć otwór na króciec 150mm, i dołożyć do niego rurę z kolankiem która będzie odprowadzać spaliny. Rurę wyprowadzić tak z 1m nad górną krawędź. Będziesz mógł w tym palić drewnem, węglem, oponami a spaliny i popiół nie przejdą do grilowanych rzeczy. Sam mam coś podobnego, z tym że u mnie przez poziomo przecięty zbiornik, który robi za grilla idą 2 rury spalinowe.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chciałem dziś kiełbaski zjeść z grilla. Pojechałem na tanksztele po butle z gazem, oczywiście po 5 min musiała się skończyć butla w domu i kolejny kurs po butle.
#gownowpis #grill

Zaloguj się aby komentować
A tu rezultat tego procesu.
Tylko miałem zamrożone kotlety i oczywiście zapomniałem wcześniej wyjąć. No ale wyszło bardzo dobre.
#gotowanie #gotujzhejto #jedzenie #grill #burger





Zaloguj się aby komentować
Tym razem grill na drewnie
#dom #relaks #jedzenie #grill


Zaloguj się aby komentować
Szybki grill.
Pewnie juz reklamowalem moje za⁎⁎⁎⁎ste bbq
Zona mi kupila w 2017r dwie komory gazowa i na wegiel. Sam jestem zdziwiony ze czesciej uzywam tej gazowej. Wygoda jednak wygrywa przy normalnym uzytkowaniu.
Zapraszam do obserwowania mojego tagu #nietylkomielonka
#gotujzhejto #jedzenie #grill




Zaloguj się aby komentować
#grill
Zawsze grillowalem na marketowym brykiecie i węglu. Widzę na allegro, że najpopularniejsze oferty są droższe niż te marketowe.
Jest różnica między np. Takim węglem, a takim z biedronki?
Zaloguj się aby komentować
My się burzy nie boimy. Życzę udanej majówki!
#jedzenie #gotujzhejto #grill

Zaloguj się aby komentować
Majówka trwa, to warto przypomnieć
#heheszki #majowka #grill #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
2 maja:
Dzień Grilla
Światowy Dzień Tuńczyka
Międzynarodowy Dzień Harry'ego Pottera
Dzień Kosmosu
Międzynarodowy Dzień Tuby
Święto Orła Białego
Dzień Flagi RP
Dzień Polonii i Polaków za Granicą
#nietypoweswieta #kalendarz #dziendobry #ciekawostki #grill #tunczyk #harrypotter #kosmos #instrumentymuzyczne

Zaloguj się aby komentować
Majówka na działce, trochę z krzyża, trochę czilowania.
Wpadł stek z kimczi, kibaski, a gadzine mleczyk.
#majowka #heheszki #gownowpis #dzialka #grill #gotujzhejto #festerpichci



Zaloguj się aby komentować
#grill
Używa ktoś z Was grilla gazowego? Jakieś wady i zalety użytkowania? Opłaca się kupić czy lepiej zostać przy tradycyjnym? Ktoś coś?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale somsiad gryla odpalił, aż ślinka cienkie
#grill
Zaloguj się aby komentować