Zaloguj się aby komentować
Pierwsze spawanie w życiu zrobione. Dałem z siebie całe 30% xD.
#remontujzhejto #diy #pracaspawaczamnieprzeistacza #ogrodnikzrodos #grill


Zaloguj się aby komentować
Jedliście kiedyś marchewy z grilla? Ja dzis będę spożywać takowe pierwszy raz
#grill #jedzzhejto


Zaloguj się aby komentować
Mireczki, muszę pospawać ruszt na grilla 75x40cm z prętów zbrojeniowych. Czym to zrobić? Jaką spawarką? Nigdy nic nie spawałem także jaką spawarkę polecacie? #pracaspawaczamnieprzeistacza #spawanie #diy #ogrodnictwo #grill
Zaloguj się aby komentować
#policja #heheszki #grill
Zmieniłem robotę.
Żarty się skończyły.
Jak ktoś będzie niegrzeczny to w kajdany
Nie ma takiego hejtu

Zaloguj się aby komentować
#ognisko #natura #grill #piwo
Dzisiaj z ziomeczkiem wspólne piwo i nie tylko. Widujemy się raz na pół roku. Będzie wesoło
Znów się popłaczemy ze śmiechu



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#maklowicz #grill #heheszki #jedzenie
A odpalę dziś grilla
A jako środa to
Środowa noc to wódy czas... @suseu

Zaloguj się aby komentować
Szanowne Grono!
Jako, że sezon w pełni zwracam się do Was z pytaniem:
Jakie są wasze ulubione dania z grilla lub jemu towarzyszące? Karkowa w cudnej marynacie, sałatka, a może krążki z cebuli? Podzielcie się swoimi faworytami!
#grill #gotujzhejto #zarloki
@PomagamyRosnac Zawsze lubiłem zabierać rodzinę na małą, kulinarną wycieczkę po świecie, więc każda potrawa praktycznie z innej bajki.
Gdybyś potrzebował przepisów na potrawy do których linków nie wstawiłem, to pisz.
Zestaw 1:
1. kurczak Yakitori (przepis uproszczony, ale niezły: https://www.youtube.com/watch?v=QHRRSrQTgns )
2. Sis kebab z baraniny, toum, tablouleh
https://www.youtube.com/watch?v=h8akEEnQ3G8
https://www.seriouseats.com/traditional-toum
https://facetznozem.com/2012/02/tabouleh-takie-jakie-byc-powinno/
3. Karkówka wieprzowa marynowana w moho, salsa z pomidorów i podwędzanych chipotle
4. Udka z kurczaka w stylu kurczaka tandoori, sos podobny do sosu z butter chicken
Sposób marynowania i przepis na sos znajdziesz tutaj, ale oczywiście kurczaka robisz osobno na grillu, a sos osobno:
https://wykop.pl/wpis/42745351/tikka-masala-z-chlebkami-naan-prosty-przepis-krok-
5. Kiełbaski (na dopchanie, lub zabranie do domu do fasolki po bretońsku, itp)
Zestaw 2:
1. Grillowane plastry bakłażana marynowane w harissie, baba ganoush
2. Sis kebab z baraniny, toum, tablouleh
3, Poc-chuk z karkówki, chimichurri
4. Szaszłyki z jabłek i brukselek, gorczyca marynowana w whisky
Zaloguj się aby komentować
Piąteczek piątunio to grilla odpaliłem
#gotujzhejto #grill #gotowanie #weekendnapierdalaj


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsze śniadanie w temacie grzanek z grilla, do tego masło orzechowe, dżem truskawkowy i wszystko podane na krześle
#jedzenie #grill #gotujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Wleciały kiełbaski i kaszanki, nikt mi nie gratuluje bo jestem ze wsi xD
#ogrod #grill #gotujzhejto #gownowpis #przegryw #pasjonaciubogiegozartu
Edit: przepraszam musiałem zmienić zdjęcie bo po aktualizacji znak wodny dodawał aparat.

Zaloguj się aby komentować
Jak co roku na początku sezonu #grill #originalcontent

Zaloguj się aby komentować
Camembert z grilla, grzanki i sos żurawinowy. Całość podana na kawałku wolnego miejsca na balkonie
#jedzenie #gotujzhejto #grill #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
#piwo #grill #gownowpis #uk
Soundsystem w "ogródku".....witamy w Bristolu xD sąsiedzi lubia to xD

Zaloguj się aby komentować
#grill #gotujzhejto #chorwacja
Pojeździłem rowerem to sobie grilluję gurmanską pljeskavice i popijam winkiem od chłopa z piwnicy. Kajmak, ajwar i cebula już na stole. Jak coś to papryka to opcja wege dla lasek XD
Pozdro z Istrii 😋

@sireplama akurat zakupiony w lokalnym sklepie mięsnym. Kiedyś sam robiłem z przepisu https://roadtripbus.pl/pljeskavica-balkanski-hamburger/
Zaloguj się aby komentować
Może i spam, ale wrzosy już są w Szkocji. Ukryte w słonecznej dolince. Okolice Dunkeld.
Jest cudownie. Gorąco, chłodna woda, jedno piwo, litr mineralnej i cztery kiełbasy dla mnie i Daisy
Będziemy tu siedzieć jeszcze z dwie godziny, zapraszam
#manwithmalamute #psy #szkocja #grill





@3t3r mi smakuje, ale pije rzadko i tylko lokalne. Nawet nie pamiętam jak smakuje Tyskie czy Heineken.
Loch Ossian oraz Hobgobblin Ruby też spoko. Oba w Lidlu i Tesco też.
Ale Loch Lomond dzięki tym puszkom wygrywa, jeleń smakowo gorszy od krówki. Za to super faktura, lekko chropowata. Ani to woda, ani za mocne.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować