Zaloguj się aby komentować
Dlaczego zaleca się codziennie pić dwa litry wody?
Bo po czterdziestce tyle potrzeba, żeby popić wszystkie tabletki.
#humor #codziennepiciu
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
Nic nIe sugeruję, potykacz już chyba tak...
E: Tak, wiem, kadrował idiota, ale takie błędy popełnia się przy nauce, a ja byłem wtedy bardzo młody.
#codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wypiłam 3l żeby wezwać #codziennepiciu spowrotem @Wrzoo czy jesteś dumna?
Zaloguj się aby komentować
Ok, poziom suchości wy⁎⁎⁎ie poza skalę, więc miejcie pod ręką #codziennepiciu
- Czemu zrywanie azbestu z dachu długo trwa?
- Bo eternity
#heheszki #suchar #gownowpis #pasjonaciubogiegozartu
Zaloguj się aby komentować
#memy #hejtomeme #heheszki #smoczebajanie #codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
#codziennepiciu #kontrolanawodnienia #heheszki #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

Zaloguj się aby komentować
@Wrzoo przygotowuje swojego popisowego drinka. Hydrolizowane
#codziennepiciu #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie zawsze mieć przy sobie wodę do #codziennepiciu. Konsekwencje braku mogą być co najmniej rozczarowujące.

Zaloguj się aby komentować
Chodzą słuchy że @Wrzoo po osiągnięciu sukcesu na Hejto, wprowadza swoją linię odzieży dla spragnionych ( ͡o ͜ʖ ͡o)
#heheszki #codziennepiciu #kontrolanawodnienia


Zaloguj się aby komentować
Dobra, @Wrzoo uznała, że taki memix wam się spodoba, to czas się przekonać. Jakość jest, jaka jest ze względu na brak czasu.
Tak więc sponsorem... No wiecie. xd
#perypetiedziwena
--------------------
#memy #bladerunner i #codziennepiciu bo tak. xd

Zaloguj się aby komentować
Ja: „Boże, daj mi jakiś znak”
Bóg:
#heheszki #codziennepiciu #woda


Diowodorek tlenu to strasznie niebezpieczna substancja @Wrzoo, Hamerykanie potwierdzajo
https://medium.com/never-assume/edukacja-i-diwodorek-tlenu-1633dddb2daf
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#codziennepiciu pozdrawia z podróży 🚄
Zawsze miło spróbować wody, której się jeszcze nie piło. Ostatnio, gdy jechałam, rozdawali jeszcze Ostromecko, a tu Arctica rzucili. Miło, że to mineralna, choć 380 mg/l to niespecjalnie dużo.
#woda #pendolino #pociagi #podrozujzhejto


Zaloguj się aby komentować
Krótka piłka @Wrzoo , czy tak jest? Memik okuratny?
#codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Zadania na jutro:
6:00 - 6:30 pobudka
+/- 20 min #srajzhejto
6:50 - #jedzenie + #codziennepiciu
7:10 - myjnia #wrocuawskieaudi
8:00 - #zakupy
8:30 - #naprawa #samochody - szlif i na nowo nagwintowanie mocowania anteny + wymiana uszczelki
10:00 - czas wolny
Zaloguj się aby komentować