Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, dzień dobry!
Dziś są moje urodziny, i z tej okazji przyniosłam cukierki. Możecie brać po dwa.
A ja wznoszę szklaneczką wody toast za wszystkich zakochańców i schizofreników (EDIT: epileptyków!) — wszystkiego dobrego w dniu Waszego święta!
#codziennepiciu #urodziny #urodzinyzhejto


Zaloguj się aby komentować
Siostry i bracia w #codziennepiciu , nadszedł dzień próby. Dzień walki. Dzień gniewu. Dies Irae.
...mam dziś o 11:10 badanie, do którego muszę być na czczo i nie mogę nawet napić się łyka wody.
(a i licho wie, czy tuż po będę mogła, bo znieczulenie ;_;)
Wypijcie za mnie, żebym dotrwała ;_;
#woda #codzienneniepiciu #zalesie


Zaloguj się aby komentować
To mnie zrobili w konia — staram się unikać tworzenia ankiet xD
Dobra, no to zapraszam na ankietę sponsorowaną przez #codziennepiciu :
Było już dzisiaj piciu, czy jeszcze nie?
PS. #kontrolanawodnienia wróci późną wiosną.
PS 2. W tym wpisie zapraszam do nabijania sobie wyzwania komentarzowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ankieta


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Powiem wam, że firma bardzo fajnie zrobiła w ramach oszczędności. Dotychczas mieliśmy na zakładzie rozlewnię wód, przywozili Ci w skrzynkach oranżady lub wodę sodową, problem był taki, że trzeba to było zamawiać, wystawiać skrzynki przed budynek i oczywiście nie wszystkim się to chciało robić, a jak już to robili to zamawiali jakieś smakowe gówno.
Teraz w ramach oszczędności zamknęli ta rozlewnię i postawili instrybutory. Pyszna zimna (lub ciepła), gazowana lub nie wodzonka :) nie trzeba już swojej kranówy nosić z domu :p
#codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Szybkie #podsumowanieroku
68 przeczytanych książek - może nie jest to mój rekord ilościowy, ale liczba stron w porównaniu do poprzednich lat znów poszła w górę, co mnie niezmiernie cieszy,
kolejny szczęśliwy rok z mężem - co cieszy mnie jeszcze bardziej, bo to po prostu wspaniały człowiek jest,
stabilnie pracowo - choć końcówka roku dawała nadzieję na zmianę pracy, lecz nie wyszło... to nie przejmuję się, bo w tym chaotycznym czasie na ten moment jest stabilnie,
dołączenie do naprawdę wartościowych społeczności na Hejto - #codziennepiciu (pamiętajcie, by dziś i jutro w szczególności pić bezalkoholowe piciu celem nawodnienia!) i #zafirewallem , z którego członkami spotkaliśmy się w Warszawie. Jesteście wspaniałymi osobami i cieszę się, że mogę z Wami wspólnie rymować
najlepsza forma fizyczna od kiedy pamiętam - mimo że klub #hejto30plus , to dzięki jodze 3 razy w tygodniu i wyrabianiu 10 tysięcy kroków codziennie kolejny rok z rzędu udało mi się nie tylko zejść 2 kilo w dół w stosunku do zeszłego roku, ale też po prostu czuć się znacznie lepiej w swoim ciele,
ponad 2000 dni bez alkoholu - to mówi samo za siebie.
A poza tym znacznie lepsze samopoczucie, samoocena, uśmiech na twarzy mimo trudniejszego roku i strat.
Póki zdrowie jest, jest w porządku... więc na Nowy Rok życzę Wam zdrowia i pozdrawiam wraz z duńską nie-tak-bojowo-nastawioną owcą.
#zyczenia #zyczenianoworoczne #szczesliwegonowegoroku


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uwaga! #kontrolanawodnienia choinek!
W święta pamiętajcie o #codziennepiciu dla waszych choinek!
W naszych domach już są lub zaraz będą piękne choinki. Jeśli wybraliście takie prawdziwe, to pamiętajcie o ich podlewaniu. To nie tylko zmniejszy zrzucanie igieł ale zwiększy bezpieczeństwo was i waszych bliskich.
https://youtu.be/2tPG-EnZwwI?feature=shared
Popatrzcie na filmik, na pewno was przekona
#bezpieczenstwo #swieta
Zaloguj się aby komentować
Zgadnijcie, kto siedzi po prawej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hejtopiwo #hejtopiwotrojmiasto #kontrolanawodnienia #codziennepiciu


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czasem się skuszę wypić jakiś szampon i muszę powiedzieć że to jest za⁎⁎⁎⁎ste w smaku.
Cos jak chupa-chups truskawkowo-śmietankowy
#codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Jednym z dwóch kuchennych sprzętów, który kiedyś kupiłem, a który był świetnym pomysłem i zakupem, to wyciskarka wolnoobrotowa (° ͜ʖ °)
Nie jest to wysoka półka, ale już drugi rok daje radę. Warunkiem jest oczywiście każdorazowe mycie zaraz po pracy. Dzięki temu nie kupuję soków, tak samo jak wody, bo piję z dzbanka z filtrem. Drugim takim sprzętem jest parowar.
A dziś sok z truskawek (° ͜ʖ °)
#pijzhejto #codziennepiciu #ciekawostki



kuuuuuuuuuuuuuurdemol więcej mycia tego wszystkiego niż samej radości z soku
kupiłem, zrobiłem może z 5 razy i odechciało mi się szorować pierdyliarda elementów
Musiałbym to chyba zakorkowywać, zalewać wodą którą bym spuszczał przed kolejnym "mieleniem".
Ale pewnie sito by zardzewiało, albo puściłyby kurki.
Sok pyszny, ale pierdolenia się z tym za dużo.
Wróciłem do kupnych soków niefiltrowanych, bo jakby na cenę nie patrzeć to i tak taniej niż marchewa+japko+cokolwiek jeszcze
Może pójdę w zwykłą sokowirówę, bo z mojej wolnoobrotówy gęsty sok wychodzi. Co prawda jest siteczko do "filtrowania" ale po pierwszym użyciu dałem sobie spokój
Zaloguj się aby komentować
Spacer z córeczką. Aktualnie przerwa na #codziennepiciu


Zaloguj się aby komentować
Dzien Dobry Koleżanki i Koledzy.
Chciałem przedstawić (a może bardziej pokazać?) Wam mojego kolegę z pracy. Chyba pracuje na nocnej zmianie - spotkałem go przed chwilą jak przyszedłem do pracy. Nie wiem jak się nazywa, bo jest nieśmiały i nie chce powiedzieć.
Niemniej życzymy Wam lekkiego poranka i udanego dnia. Bądźcie mili dla siebie i pamiętajcie o odpowiednim nawodnieniu.
#dziendobry #codziennepiciu #haveaniceday #kolegapajonk #praca

Zaloguj się aby komentować
Myślałem, że @Wrzoo już zakończyła działalność #codziennepiciu, ale ona po prostu prowadzi przekaz podprogowy i próbuje mnie przechytrzyć ^^
#duolingo

Zaloguj się aby komentować
Czy to #codziennepiciu , czy to #smoczejebanie? Nie, to tylko halucynacje z odwodnienia!
Spokojnie, nie zrobię Wam #kontrolanawodnienia - ale przy okazji zachęcam do nawadniania się i jesienią, zwłaszcza jeśli chorujecie.
Miłego dnia!
PS. Obraz ukradziony z wpisu @GARN_


Zaloguj się aby komentować