Co się stało z #codziennepiciu ?
Nie widziałem tych wpisów od dawna…
trochę #heheszki #anime

Co się stało z #codziennepiciu ?
Nie widziałem tych wpisów od dawna…
trochę #heheszki #anime

Zaloguj się aby komentować
Kiedy obiecałaś, że z początkiem maja wróci #codziennepiciu, ale zmieniłaś robotę, nagle zamiast siedzieć na Hejto trzeba w robocie robić rzeczy, nie nadążasz z uzupełnianiem butelki z wodą i nie masz jeszcze przygotowanego ani jednego mema...
#gownowpis #zalesie
PS. Łyczek-wstępniaczek wody?


Zaloguj się aby komentować
Chyba faza na herbatę mi powraca. Nowy zakup xd
#herbata #hejtoherbata #codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Trochę #heheszki , trochę #perypetiedziwena , trochę #codziennepiciu




@Dziwen pora wyciągnąć z szafy gifa, którego zrobiłem rok temu, kiedy to codziennie wszyscy zasiadaliśmy do #codziennepiciu jak do telenoweli...
Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było @Wrzoo przypisać? Że można w życiu się nawadniać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Była powodem ogromnej zbiorowej radości. Dała nam wiele. Bardzo wiele...

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Takie tam. Jak zwykle owoc głupawki. xd
-------------
#perypetiedziwena i #codziennepiciu i trochę #czerstwyhumor i marne #heheszki no i z dedykacją dla @Wrzoo . XD

Zaloguj się aby komentować
#codziennepiciu #woda
Jak ktoś chce to w Aldi promka na Muszyniankę

Zaloguj się aby komentować
Wasze zdrowie bo mojego szkoda
#codziennepiciu
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Pokaż morde
A poza tym to kontrola piciu, nie można pić co dwa dni tylko trzeba codziennie, raz raz raz
Ja dopiero dwie kawy + szklanka wody o 5 xd Shame
#kontrolanawodnienia #codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Znowu pływają jakieś łodygi i liście w kubku
#codziennepiciu #guayusa #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Takie #codziennepiciu wall mi postawiono koło biura
#pracbaza


Zaloguj się aby komentować
Halo, czy każdy dzisiaj zaopatrzył się już w pierwszą porcję wody? Jak nie to biegusiem do kuchni/kantyny/stołówki z największym pojemnikiem jaki macie pod ręką i pijemy pijemy pijemy!
Poszedł rozkaz od góry (od właściciela)
#codziennepiciu #kontrolanawodnienia

Zaloguj się aby komentować
Jak totalny amator. xD
Ostatnie dni miałem delikatny zjazd motywacji, nastroju i generalnie samooceny.
Wydawałem się sobie gruby i opchnięty. Podszedłem jednak do tematu od strony analizy problemów żywieniowych.
Deficyt? Jest ale nie na tyle duży aby mieć taki zjazd.
Ćwiczenia? Rozsądna ilość, nie za dużo, nie za mało. Nawet Garmin pokazywał mi stan wytrenowania: szczytowe.
Mógłbym ruszać się więcej w pracy bo wpływa to na nastrój ale specjalnie robię dłuższe "spacery" i idę na chętnego załatwić sprawy aby zrobić kroki.
Pogoda? To czynnik zewnętrzny. Jest jak jest nie mam wpływu.
Sen? Nie jest źle. Przeważnie 7 godzin, dzisiaj idealne 7.5 i ocena snu ponad 90.
Szybki przegląd co jadłem i co piłem...
No tak. Co piłem? Kawę, kawę, kubek wody, kawa, kubek wody, pepsi zero wieczorem bo bardzo ją lubię i trochę sobie pozwalam.
Od dwóch dni weszła zatem woda 3x700 ml w szejkerze dla kontroli spożycia i już wczoraj wieczorem brzuch spadł, mięśnie się lepiej zarysowały a dzisiaj rano to już w ogóle była petarda aż sam siebie bym cimcirinci (narcyzm mocno) xD.
Zatem pamiętajcie o dobrym nawodnieniu. Nic wam nie pomoże lepiej w utrzymaniu dobrej sylwetki niż woda i sen.
#galaretkanomore #codziennepiciu (bezczelnie wykorzystam) #nawodnienie #woda #dobrenawyki #adelbertthemighty

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Głowa mnie boli, źle się czuję, chyba nie pójdę do szkoły...
Kiedy ostatnio było pite?
Eee... ..wczoraj wieczorem u cioci.
*badum-tsss!*
Powiedziałem że następnym razem do d⁎⁎y wleję przez rurkę.
Kupię w aptece zestaw do lewatywy i powieszę w przedpokoju, żeby siać terror.
#kontrolanawodnienia #dzieci #rodzicielstwo #japierdole #codziennepiciu #zalesie


Zaloguj się aby komentować
Mowię bratu że jak opróżni dzbanek filtrujący (mamy go pół roku) to musi go uzupełnić dla następnej osoby bo inaczej muszę nalać i się gapię na dbanek aż się przefiltruje a człowiekowi chce się pić. Dopóki woda nie spłynie to przy nalewaniu do szklanki wycieka przez "okienko".
A ten magistej automatyki i robotyki, chłop 25 lat do mnie: "a jak to się robi?" bo on nie wie jaką wodę ma lać.
Śmiałem się z Usańców że są dobrzy w tym co robią i tylko w tym bo mają elementarne braki w wiedzy ogólnej a tu proszę. Mieszkam z takim.
#pijzhejto #hydepark #codziennepiciu
@UmytaPacha To ciężko nazwać sprzętem. Dwa otwory, jeden do wlewania, drugi do wylewania, obydowa ze szkła, które jest przezroczyste. Przedmiot nie jest nowy, nawet w reklamach pokazują że lejesz wodę do dzbanka i potem lejesz do szklanek.
To nie blackbox z X wyjściami i Y wejściami.
To jest już ciężka ignorancja.
Zaloguj się aby komentować
@Wrzoo zaczyna dopiero na wiosnę więc przypominam o #codziennepiciu #kontrolanawodnienia


Zaloguj się aby komentować
Mordeczki, spotkaliście się z takim czymś ale żeby było bezdotykowe? Znaczy się, że nie trzeba brudzić przycisku tylko podkładasz ręce i samo psika? Bo tych z przyciskiem to jest masa ale jakiegoś takiego z fotokomórką nie mogę znaleźć. #pytaniedoeksperta #codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Z takich normalniejszych rzeczy to od czasu do czasu pijam gorące piwo z miodem i cytryną
#gownowpis #codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować