jakie ficzery byście chcieli w aplikacji codzienne piciu gdybym kiedyś taką zrobił? #codziennepiciu
jakie ficzery byście chcieli w aplikacji codzienne piciu gdybym kiedyś taką zrobił? #codziennepiciu
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Zaczynamy drugi dzień tygodnia. A jak zaczynać, to najlepiej z #codziennepiciu
Jak Wam minął poranek? Chaotycznie czy na spokojnie? Niezależnie od tego, jak wystartowaliście, zaopiekujcie się samymi sobą i wypijcie jeszcze szklaneczkę czegoś nawadniającego. Najbliżej pewnie macie kranowiankę, ale o ciekawych alternatywach chętnie posłucham!
PS. Dzisiaj pierwszy półfinał Eurowizji, w którym występuje Justyna Steczkowska. Mam nadzieję, że będzie WYSOKO ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #pdk
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Śniadanko zjedzone, pora więc na #codziennepiciu
Jak tam, hydroziomeczki? Uzupełniliście już poranną porcję płynów? Co dobrego dziś się trafiło z rana?
A jeżeli macie to jeszcze przed sobą, to z przyjemnością przypominam o napiciu się choćby szklaneczki wody.
PS. Potworny ten poniedziałek. Pociesza chyba tylko to, że dziś ma być nieco cieplej, niż w weekend.
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Piękne słońce na niebie oznacza, że już pora na #codziennepiciu
Jak Wam minął poranek? Zjedliście już śniadanko? A czy przy okazji uzupełniliście piciu? Jeśli tak, to jestem ciekawa, co udało się Wam już wypić. A jeśli jeszcze nic, to jest to idealny moment na szklaneczkę czegoś nawadniającego — na przykład pysznej kranowianki!
PS. Od 10 minut siedzę i próbuję wymyślić dobre postscriptum., więc dzisiaj go nie będzie.
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Obudzeni i wyspani w tę piękną sobotę? No to #codziennepiciu się kłania
Pewnie już od dawna jesteście na nogach, dlatego tym bardziej zróbcie ukłon w stronę swojego nawodnienia i w chwili przerwy wypijcie szklaneczkę swojego ulubionego nawadniającego medium.
...wiecie, co polecam. ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
PS. Bonusowe wyzwanie: dać też pić kwiatkom, jeśli tak jak ja zapomnieliście o nich na tydzień...
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Dotrwaliśmy do piątku! A jak piątek, to #codziennepiciu
Komu szklaneczkę wody? Mam dużo! Jeśli jeszcze nie napiliście się niczego nawadniającego, to teraz jest ten moment — szklana w dłoń i pićkamy!
PS. 8:30, czekam na tramwaj do roboty, jest zimno i brzydko, jakaś kobieta już z samego rana męczy inną osobę swoim telefonem... a z naprzeciwka zerka na mnie ona. Jest nawodniona i uśmiechnięta. Kobieta sukcesu.
I ja też chcę taka być. Ale nie za wszelką cenę.
Pociągam łyk kranowianki zabranej z domu. Teraz to ja jestem nawodniona i uśmiechnięta.
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Dzień dobry, cześć i czołem! Już jest — Wasze #codziennepiciu
Komu w drogę, temu czas. A komu czas, temu woda. Napiliście się już dzisiaj czegoś nawadniającego? Jeśli macie za sobą tylko kawusię, to warto dodać do niej jeszcze wodę. Najlepiej smakuje świeżo nalana!
PS. Zauważyłam, że w biurze nie piję tyle wody, co w domu, bo... nie zabieram tam ze sobą swojej ulubionej butelki. A z dużych szklanek już nie pije się tak fajnie. No i to oznacza tylko jedno: muszę sobie po prostu kupić drugą butelkę. Każdy powód dobry, co nie?
#woda #kontrolanawodnienia #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia 💧
Dzień dobry i cudnego dnia! Chodźcie na #codziennepiciu 💛
Pierwsza rzecz po przyjściu do biura to dziś szklaneczka wody. Zachęcam i Was do uzupełnienia płynów ulubionym nawadniającym medium.
PS. A tak naprawdę to musieliśmy oddać baterię na reklamację i trzeba było wykombinować kranik zastępczy do filtra…
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Trochę się wpierdziele @Wrzoo w robotę

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Ja wiem, że jest wcześnie rano, ale już warto wykonać swoje #codziennepiciu
Jak Wam mija poranek? Wyspaliście się i wypoczęliście? A maturzyści nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast jeśli jeszcze czujecie znużenie, to być może pomoże Wam szklaneczka wody. Albo i dwie — można zaszaleć.
PS. Na maturę można zabrać ze sobą butelkę wody, jednak nie może ona mieć etykiety i powinna w czasie trwania egzaminu stać obok nogi stolika, przy którym się siedzi.
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
No skończyła się majóweczka, no. Ale wiecie, co się nie skończyło? #codziennepiciu
Pora uzupełnić wodę i przygotować się mentalnie na tydzień roboczy. Szklaneczka, butelka, słoik, kanister? Wybierz swojego wojownika i dzielnie popijaj sobie dziś wodę (lub inne nawadniające medium), najlepiej często i małymi łyczkami.
PS. Woda w kartonie — to jest dopiero idea
#kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Wstali? Ogarnęli się? No to #codziennepiciu
Jeszcze w piżamkach, jeszcze z wyschniętą łezką w oku, ale już pewnie odwodnieni po nocy. Tak że tym bardziej chodźcie na wspólną szklaneczkę wody (albo i dwie). U mnie, klasycznie, kranowianka.
PS. Dzisiejszy memiczek z okazji May the 4th
#kontrolanawodnienia #woda #picie


Zaloguj się aby komentować
#codziennepiciu #kontrolanawodnienia #hejtomeme #heheszki @Wrzoo


Zaloguj się aby komentować
Hej @Wrzoo, co z tym siusiu? Piciu & Siusiu?
#kontrolanawodnienia #pijwode #heheszki #codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Wszystkiego najlepszego z okazji 3 maja, narodzie! Zapraszam na świętowanie z #codziennepiciu
Komu już udało się wypić chociażby szklaneczkę wody? Jeśli masz to jeszcze przed sobą, to nie zwlekaj i zadbaj o dobre nawodnienie. Tym bardziej, jeśli i dziś planujesz grilla!
PS. Dostęp do wody nie jest bezpośrednio uregulowany w Konstytucji RP, ale jest on uznawany za prawo człowieka i podstawowy warunek dla zdrowego życia. Konstytucja gwarantuje prawo do powszechnego korzystania z wód, a państwo ma obowiązek zapewnienia obywatelom dostępu do wody pitnej i do użytku domowego. Również Parlament UE uznał dostęp do wody pitnej za podstawowe prawo człowieka.
#woda #kontrolanawodnienia #piciu


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Dzień dobry i miłego drugiego dnia majówki! Pora na #codziennepiciu
Jak Wam mija urlop? A może wręcz przeciwnie — jesteście dziś w pracy? Niezależnie od sytuacji, znajdźcie minutę na uzupełnienie płynów. Dziś burze i wysokie temperatury, więc tym bardziej kontrolujcie stan nawodnienia swój i bliskich.
PS. Każdy ma ulubione ustawienie pistoletu szlaucha, co nie? U mnie jest to ta taka mgiełka, która robi tęczę. (ʘ‿ʘ)
#woda #picie #kontrolanawodnienia


Zaloguj się aby komentować
#kontrolanawodnienia #codziennepiciu
Może jakaś sekcja FAQ?
Mam parę:
opinie gazowanej wodzie? Czy wpływa jakoś na układ trawienny długoterminowo? I nie mam na myśli wzdęć związanych z łapczywym piciem, tylko obecnością kwasu węglowego w wodzie?
a propo gazowanych / saturowanych wód, co sądziecie o używaniu syropów bez dodatków cukru jako dodatku obok wody?
czy jest jakiś do oszacowania "górny limit" by uniknąć przewodnienia? Jakieś prosty przelicznik aby nie wypić więcej niż X litrów na dzień?
odnośnie wzmożonego picia, od ilu wizyt w toalecie należy martwić się o zdrowie i udać się do lekarza?
@wielkaberta ważne żeby pic wodę, gaz czy nie, to już od Twoich preferencji zależy, tak mi kiedyś lekarka powiedziała, osobiste wale odkąd pamiętam 2-4l najmocniej gazowanej jaka znajdę dziennie i nic się nie dzieje. A co do reszty to nie używam, wiec się nie wypowiem, jedyne co to kiedyś czytałem, ze sama woda "przelatuje" przez organizm, jeśli dodamy jakiś smak, choćby sok z cytryny to już się trawi normalnie, wiec organizm może więcej skorzystac, ale jak mówie gdzieś mi się to przewinęło, osobiście nie stosuje;)
Zaloguj się aby komentować
A wy co? Dalej kubeczki z wodą w taki upał?
#codziennepiciu #szpital

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Dz-działa? Działa? Słychać mnie? Nno dobra, to... zapraszam na #codziennepiciu :yellow_heart:
Po jesienno-zimowej przerwie gorąco Was witam i w ten piękny majowy poranek zachęcam do wspólnego nawadniania się. To co, szklaneczkę wody?
PS. Jeśli nie było Cię tu z nami w zeszłym roku, to pewnie doskwiera Ci odwodnienie. W #codziennepiciu wspieramy się wzajemnie w dbaniu o dobre i zdrowe nawadnianie się — zwłaszcza przy upałach, które z każdym rokiem dotykają nas coraz bardziej.
Ze swojej strony zachęcam do picia wody mineralnej (kranowianka hooligans), zaś w upały zadbania też o podaż kalorii — bo sama woda to nie wszystko.
#woda #picie #kontrolanawodnienia


Zaloguj się aby komentować
Dostałem nowy kranik, bo poprzedni niechcący urwałem
#szpital #codziennepiciu


Zaloguj się aby komentować