Yes_Man★Liderw Dyskusje2025-04-02T12:59:06+02:0058Takie #codziennepiciu wall mi postawiono koło biura #pracbaza5810Udostępnij
entropy_★2025-04-02T13:01:42+02:007@Yes_Man to teraz musisz z każdego napić się dwa łyki z gwinta. Nie na raz oczywiście, otwierasz jeden, pijesz. Na drugi dzień zapominasz który był Twój i otwierasz nowy xD