przed państwem idol prawicowej sceny politycznej na świecie
#polityka #wojna #usa #bekazprawakow


przed państwem idol prawicowej sceny politycznej na świecie
#polityka #wojna #usa #bekazprawakow


Zaloguj się aby komentować
konfiarzom przepali styki
#polityka #niemcy #bekazprawakow #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Ówczesny MSZ miał zabraniać konsulom sprawdzać kwalifikacje xD
ech, pisowcy w pigułce, ta partia powinna móc zostać zdelegalizowana nawet przez same instytucje UE z uwagi na rażące szkodzenie strefie Schengen, niczym się to nie różni od Orbana wpuszczającego teraz kacapów bez żadnych obostrzeń
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@zjadacz_cebuli mnie natchnął do dłuższego wysrywu filozoficznego, odnośnie naszej narodowej mody na zbijanie kapitału i posłuchu społecznego w stary jak świat sposób. Mianowicie dzielimy się na dwa obozy my/oni i kręcimy podziały w każdej sferze życia we wspólnym społeczeństwie. Wrzucę tutaj twarz myślą nieskalaną od której to się zaczęło, oraz mój komentarz do wątku Pana cebuli. Jestem ciekaw Waszego zdania, czy w Polsce istnieje jeszcze realna szansa na wyplewienie Mindsetu podziału plemiennego społeczeństwa.
Wydaje mi się, że zdecydowanie złodziejstwo i łapówkarstwo lat90's jakoś do czasów obecnych, udało się w ludziach zmienić. Ciekawe czy kiedyś będziemy w stanie przełamać te chore podejście i np zacząć myśleć o tworzeniu dobrobytu przyszłości kraju.
https://www.hejto.pl/wpis/w-tym-wpisie-nie-smiejemy-sie-z-tego-czlowieka-tylko-zastanawiamy-sie-jak-go-upi
"Zawsze jak widzę tego tępego choya, przypominam sobie, że istnieje typ ludzi w Polsce do których ta cała głupota jego postaci trafia. Nie wiem jak u Was, ale ja kiedy stykam się z takimi mentalnymi Januszami w pracy/na osiedlu itd to nawet im już nie cisne. Zawijam się jak najdalej, żeby mnie przypadkiem tą żółcią bezrefleksyjnej polackiej zawiści słowem lub czynem nie zarazili. Faktem jest, że nie da rady tego tumana "wykluczyć" z życia publicznego. Dookoła wszędzie jest w ciul jemu podobnych bezmózgów, którym politycy wmówili, że drugi rodak z obojętnie jakiej opcji politycznej to wróg i c⁎⁎j koniec gadki. Taki oto mamy plemienny klimacik w regionie Wisły od 1000lat. Mają być w społeczeństwie zawsze jakieś fundamentalne podziały, tylko tak polityk i szeroko pojęty korpoświat może trwać w obecnej formie."
#filozofia #polityka #heheszki #heheszkipolityczne #ciekawostki #hejto #memy #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Niby nie musiał tego przyznawać, ale przynajmniej jest szczery xd
https://www.hejto.pl/wpis/adrian-sie-obudzil-mimo-ze-juz-po-powodzi-xd-polityka?commentId=3b0a5e71-f31c-49f6-8634-53f81d15f6be
#polityka #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Ale gniję z tych szurów xD
https://x.com/Lemingopedia/status/1836656147132010502
Tusk powiedział, że niemieccy żołnierze nam pomogą z powodzią, a ci piszą o obcych siłach, że niemcy przejmą Polske wojskiem, itp odpały xDDD
hahahahah aaaaa zjamom Wrocław! fur dojczland!!
#polityka #powodz #niemcy #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Jak poznać debila? Wrzuca takie obrazki, taguje #bekazlewactwa i myśli, jaki to mądry jest, bo przecież mamy powodzie.
Czasem naprawdę się zastanawiam, gdzie został popełniony błąd. Czy nie umiecie czytać czy myśleć, czy obu tych rzeczy. Naukowcy i działacze od początku mówią i powtarzają wam do usranego, że zmiany klimatyczne będą powodowały ekstremalne sytuacje w obie strony - upały i skrajne ochłodzenia, susze i powodzie, czyli dokładnie to czego jesteśmy obecnie naocznymi świadkami.
No chyba że jesteście z tych, co jak jednego dnia mają zatwardzenie a drugiego sraczkę to znaczy że wszystko ok, bo dobra średnia
#szury #bekazkonfederacji #bekazprawakow
A usuwanie wpisów po tym jak się zostanie wyjaśnionym to przykład ogromnej odwagi osobistej xD


Zaloguj się aby komentować
a jakbyście się przypadkiem zastanawiali jakie są przyczyny powodzi, to poniżej dokładne wyjaśnienie
#bekazprawakow #powodz #urojeniaprawakoidalne #polityka

Zaloguj się aby komentować
pierwsze przemówienie Grigorija w Europarlamencie i od razu kacapska propaganda pełnym strumieniem
https://x.com/WolnoscTV/status/1835951021010325874
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow #bekazkacapow

Zaloguj się aby komentować
kolejny pisowski gamoń wyjaśniony
jak wspaniale, że są ludzie z odpowiednią wiedzą, którzy chętnie uskuteczniają taką orkę, bo cudownie się to czyta
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #powodz

Zaloguj się aby komentować
POTĘŻNY poniedziałek Tuska.
„Otwieram oczy i znów mi się nie chce”.
Rząd pis nigdy nie dopuściłby do takiej katastrofy.
#heheszkipolityczne #gownowpis #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować

Twarde dane vs miękki pijar. PiS zatrzymał modernizację wałów przeciwpowodziowych. 2011-2015 zmodernizowano 1314 km. wałów 2016-2019 tylko 119 km 11 razy MNIEJ.
Tak poseł Krzysztof Brejza alarmował na Twitterze już 3 lata temu. Jakieś komentarze o uśmiechniętej Polsce? Ktoś, coś?
#polityka...
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
AfD sie mocno rozkręca ze swoją chorą retoryką
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi #urojeniaprawakoidalne #niemcy

Przypomniała mi się scena z Kompanii Braci, jak poddający się SS-man krzyczy "Nicht schissen, Polnisch!", a Liebgott i tak go rozwala mówiąc "Polaków nie biorą do SS". Otóż brali. Pod koniec wojny, nie pamiętam czy już w okresie Normandii, ale pewnie już tak, SS bardzo pozazdrościło Wermachtowi bazy zaciągowej, pod odbudowę stanów osobowych, jaką posiadał na terenach wcielonych do Rzeszy, bo ich wojska były już mielone równo. Chodzi o tereny przyłączone oficjalnie do Niemiec, nie okupowane. Były wśród nich Kraj Warty i tereny przyległe do Prus, gdzie etnicznie królował żywioł polski. No, ale że też żywioł dostał z automatu obywatelstwo niemieckie (dostali wszyscy, którzy nie byli Żydami, ani nie zajmowali się działalnością antyniemiecką). Więc SS poluzowało te swoje sztywne rasowe i pochodzeniowe zasady tak bardzo, że nic z nich nie zostało i zaciągali też z tamtych terenów.
Nawiązując więc do posta, może faktycznie nie wszyscy byli nazistami, ale statystycznie były to przypadki bez znaczenia dla ogółu, a perfidna wypowiedź tego gościa nie ma na celu niczego innego, jak tylko obrony kolegi naziolka i relatywizowania historii. Więc wiecie co mu i gdzie.
Zaloguj się aby komentować
Hipokryzja konfederusków standardowo nie zaskakuje
- Czy popiera pani zakaz aborcji pochodzącej z gwałtu?
- Jestem ogólnie przeciwniczką aborcji, tak. Dziecko nie jest winne.
- A gdyby pani osobiście znalazła się w takiej sytuacji?
- Uu, nie wiem, to bardzo osobiste pytanie.
KURTYNA
#polityka #bekazkonfederacji #aborcja #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne

Na miejscu Lewicy grzałbym temat ostro. Ona właśnie powiedziała, że aborcja jest kwestią osobistą, czy nie powinna podlegać kontroli prawnej.
Jeśli wierzyłaby w prawa płodu to nie mogłaby przecież mówić o sprawie "osobistej", bo zaangażowane są dwie osoby. Tak samo jakby zabiła gwałciciela to nie byłaby sprawa osobista, tylko karna.
@festiwal_otwartego_parasola Wchodząc w skórę kobiety to tak serio myślę, że bałaby się powiedzieć stanowczo aby ktoś nie powiedział "sprawdzam". To jest kobieta polityk i zawsze na względzie będzie miała swoje bezpieczeństwo. Ja ją w każdym razie rozumiem, że w takiej sprawie się nie zadeklarowała.
Zaloguj się aby komentować
trumpowe przygłupy zaczęły grzać narrację, że imigranci zjedzą im zwierzęta domowe xD
chciałoby sie to jakoś skomentować, ale brak słów
#polityka #bekazprawakow #usa

Zaloguj się aby komentować
Pierwsza debata za nami
według sondażu dla CNN 63% do 37% zdecydowanie wygrała Kamala, ale za to rubelklika wie lepiej xD
#polityka #bekazprawakow #usa #wybory


Zaloguj się aby komentować
Zastanawia mnie co mają w głowie ludzie głosujący na to ugrupowanie? Żeby oddać głos na takiego Berkowicza to musisz mieć już chyba tak zjebane życie i tak wywalony poziom frustracji, że głosujesz na tej samej zasadzie co wielu Niemców w 1933 na NSDAP. Przecież te barany nawet nie kryją się, że chciałyby odwetu mimo że to nie ich rozlicza obecny rząd XD
Od dawna mówię, że Konfederacja to ugrupowanie o wiele bardziej szkodliwe od PiS-u. PiS przynajmniej próbuje udawać i tworzyć pozory państwa prawa, ma jakieś hamulce i niewielką liczbę rozsądniejszych polityków bliżej centrum oraz jest trzymany za ryj przez Amerykanów, żeby nie zrobili nam tu jakiejś Białorusi 2.0. A Konfederacja to są nieobliczalni ludzie, którzy na całe szczęście mają nikłe szanse, żeby kiedykolwiek dojść samodzielnie do władzy. Natomiast gdyby im się to udało to jestem pewien, że błagalibyśmy o kogoś takiego jak Kaczyński, bo tutaj byłaby Rosja 2.0 oraz putinowski zamordyzm dla wszystkich myślących inaczej.
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka #neuropa

@Lukato A ja Ci odpowiem. Taki sam, jak na głosowanie na kogokolwiek z innych ugrupowań. Na scenie politycznej, w każdym z ugrupowań jest garstka/margines ludzi którym zależy na budowaniu czegoś, naprawie państwa, dobru Polaków. Pozostali to cyniczni karierowicze, debile w standardzie BMW, psychopaci i ludzie z parciem na szkło, bez kręgosłupa moralnego. Nie ma różnic, czy to jakiś Berkowicz, Nowacka, Morawiecki, czy inny Tusk. Oni wszyscy są tam po to, by zarobić, ogrzać się ciepłem władzy i szarży, a nas mają w d#$%^&e. Wasze zacietrzewienie i wojenki, w typie - lewica h@#$ mordo, konfa @#^2 brachu, jest im tylko na rękę.
Zaloguj się aby komentować
nic dodać nic ująć, chłop jest po prostu bezczelny xD
PS. Prokuratura ustaliła, że pojazdem ze zdjęcia nr 3 Czarnecki miał pokonywać długie trasy w okresie jesienno-zimowym.
#bekazpisu #polityka #bekazprawakow



Zaloguj się aby komentować