@ZohanTSW Kiedyś mnie prawie zajebali jak powiedziałem, że w Bełchatowie sie węgiel kończy i usłyszałem, żebym przestał tego Tózga słuchoć ze tam wyngla jest dość ino Tózg kazał zakazać wydobycia wyngla w całej Łuni
@IronFist przecież nie trzeba być członkiem PO żeby słyszeć od lat jak to już PGE się stamtąd zwija bo zaraz się te złoża skończą xd z tej okazji można się tam przejechać i ujrzeć tę gigantyczną koparkę, bo stoi zaraz przy drodze przebiegającej między obiema dziurami. Istny Mad Max
@ZohanTSW wegiel brunatny moze i jest ale nie tam gdzie elektrownia i nie w takich pokladach by oplacalo sie ja budowac, a z drugiej strony jego transport tez jest nieoplacalny