Samozwańcza elyta narodu nawet nie potrafi pisać po polsku.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Samozwańcza elyta narodu nawet nie potrafi pisać po polsku.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
klasycznie: tej siły już nie powstrzymacie
#heheszkipolityczne #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Stany Zjednoczone dążą do III Wojny Światowej aby utrzymać swoją hegemonię, posługując się swoimi marionetkami.
Jak myślicie skąd to wypowiedź, od jakiejś lewicowej Julki ze skłota w koszulce z Che, a może z Trybuny Ludu? Nie, to z oficjalnego profilu partii KORWIN
https://x.com/KORWiN_JKM/status/1841887037571662022
#bekazprawakow #polityka
Zaloguj się aby komentować
Wiem, że oba tematy już siadają, ale co spojrzę w jakieś tłitery to jeszcze gdzieś to się pojawia, więc mam z tego bekę, a konkretnie to #bekazkonfederacji i #bekazprawakow
Dlaczego? Ci ludzie nie mają dysonansu poznawczego, gdy w bardzo krótkich odstępach czasu:
- zabraniają nazywać kawałka pieczonego arbuza łososiem z arbuza, bo to skandal
- oburzają się, że zostanie zakazana sprzedaż wódki w tubkach, bo to zamach na wolność
Czaicie, nie wolno ograniczać w żaden sposób sprzedaży substancji zaliczanych do silnych środków uzależniających, ale należy uregulować to że wegańskie potrawy w nazewnictwie odwołują się do mięsnych odpowiedników. xD I taki zbiór poglądów nie nazywa się dziecinadą a zdroworozsadkowym konserwatyzmem xD
#heheszkipolityczne #polityka

Zaloguj się aby komentować
Początki systemu pisowsko-orbanowskiego.
Robert Fico pozywa słowackiego dziennikarza i autora biografii słowackiego premiera, żądając 100 tys. euro za wykorzystanie jego wizerunku na okładce książki.
Według Aktuality.sk jest to największy pozew przeciwko dziennikarzowi we współczesnej historii Słowacji, ponieważ premier domaga się przeprosin i 100 tys. euro odszkodowania nie tylko od autora, ale także od wydawnictwa.
Jak na ironię, jak zauważa Bárdy, Fico nie ma nic przeciwko krytycznej treści publikacji, ale raczej jej okładce, na której widnieje wizerunek premiera.
„Jeśli chcieli mnie zastraszyć tym pozwem, jeśli miało to wywołać autocenzurę z mojej strony, to nie zadziałało” – dodał.
#polityka #slowacja #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać.
Niemiecki skrajny prawak ma plantację cebuli na Białorusi i pracują tam więźniowie polityczni. Walaszek by tego nie wymyślił.
#bekazprawakow #polityka #niemcy #bialorus #bekazpodludzi #bekazkonfederacji

Z tego co wiem to na Białorusi nie ma prywatnej własności ziemi…?
https://kresy24.pl/bialorusi-prywatnej-wlasnosci-ziemi-bedzie/
Zaloguj się aby komentować
Czas pokazał prawdę.
Konfederackie donosy o tym, że: "Ofiary utonięć w samochodach są klasyfikowane jako wypadek komunikacyjny", okazały się typowo russką proapgandą powielaną przez konfederackich idiotów oraz naszych lokalnych - skądinąd - bezmyślnych matołów.
MInął ponad tydzień od tamtej akcji dezinformacyjnej. Tereny po powodzi są już w zasadzie uprzątnięte. I co? Gdzie są teraz Ci, którzy pisali:
"Będą teraz pojedyńczo cykać zwłokami. a nie podali ile jest zaginionych"
" I ile jeszcze trupów tak się zmaterializuje? Będą co parę dni znajdować kolejne trupy. Z tego co pisali na trasie fali uderzeniowej były w stroniu 3 wesela."
"Czas pokaże prawdę. Są nagrania, gdzie płynące nurtem auta mają włączone światła. Może tylko zwarcie, może nie..."
No więc? Żadnych nowych ciał nie odnaleziono, nie "cykano" pojedynczymi zwłokami.
Konfederacja łgała jak zawsze, a konfederaci łyknęli to bo są bezmyślnymi debilami, którzy robiliby dokładnie to, o co oskarżają rząd. Mechanizm jak z PiS-em.
Czy nasze lokalne konfederacki matoły mają honoru na tyle, aby przeprosić za te tępe, kłamliwe i szkodliwe insynuacje?
Pytanie retoryczne - oczywiście, że nie mają.
Przykładowy wpis:
https://www.hejto.pl/wpis/bosak-wlasnie-dolaczyl-do-grona-zidiocialych-dezinformacyjnych-k-rewek-powielaja
Wołam @bleblebator-bombambulator bo jestem ciekaw co z siebie wydali w tym temacie. Czy dojrzał, że konfa go okłamuje?
#polityka #powodz #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Rysiu mógłby się uczyć
#polityka #bekazprawakow #francja

Zaloguj się aby komentować
zdelegalizować skrajne prawactwo z tendencjami neonazistowskimi? jestem za
#bekazprawakow #polityka #niemcy

@festiwal_otwartego_parasola
Po prostu niech ludzie nie głosują na AfD lmao.
To jest na zasadzie "AfD znalazł sposób na pozyskanie nowych głosów czym wkurwili pozostałe partię, KLIKNIJ TUTAJ" i teraz to wygląda jak kłótnia w połowie gry Monopoly, że komuś za dobrze idzie i szukają w regułach czy nie czitował.
Tak ma wyglądać poszanowanie woli obywateli? A ci z kolei dlaczego tak głosowali. Żadnej refleksji nad swoimi działaniami i pikaczu face, że część poszła głosować na AfD.
Zaloguj się aby komentować
Prezydent wszystkich Polaków i rzetelne informacje
Pis w pigułce
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
ale ekipę żeś zmontowała, ehh bycie konfiarzem to stan umysłu
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
1. Mateusz Baczyński z redakcji Goniec / Iberion dotarł do dokumentów z postępowania prokuratorskiego ws. sekty ks. Łukasza „Pasterza” Kadzińskiego:
https://goniec.pl/musza-byc-cicho-i-wytrzymac-koszmar-dzieci-w-sekcie-ks-kadzinskiego-mb-mb-300924
Po raz pierwszy opisywałem tę sprawę tutaj w zeszłym roku.
Interesujące wydaje się zaangażowanie w sektę wiceprezesa Ordo Iuris. Z zeznań wynika, że Marcin Perłowski regularnie sypiał z księdzem-guru.
Chciałbym zaznaczyć, że te zeznania nie pochodzą ode mnie, chociaż zeznawałem na policji i w prokuraturze nt. działalności „Pasterza”. Kwestię przemocy wobec dzieci uważam w tym wszystkim za najważniejszą. Jednocześnie mam świadomość, że prawdopodobnie media najchętniej podchwycą temat łóżkowy.
Rola Marcina w sekcie i jego bliskość z „Pasterzem” jest mi znana od lat. W ciągu ostatniego roku osoby związane z Opus Dei i Ordo Iuris pytały za pośrednictwem naszych wspólnych znajomych o to, czy Perła cały czas należy do wspólnoty Kadzińskiego. Zgodnie z prawdą odpowiadałem, że tak. Mimo to później Marcin został wpisany do KRS jako wiceprezes Ordo Iuris. Zakładam więc, że zarząd zrobił to świadomie, kalkulując ryzyko z tym związane.
Perła ma żonę i dziecko, o czym sam pisze na swoim profilu na Twitterze / X. Nie ustosunkowuję się do kwestii jego orientacji seksualnej. W tym temacie zdania byłych członków wspólnoty są podzielone. W artykule Baczyński pisze o jednej osobie, która zeznała o nocowaniu Perłowskiego z Kadzińskim, bo ma kopię protokołu, w którym jeden z kleryków zeznał to pod odpowiedzialnością karną. Natomiast sam rozmawiałem z innymi świadkami, którzy o skłonnościach Perły wypowiadali się jeszcze dosadniej, chociaż nie byli przesłuchiwani w prokuraturze.
Perłowski chętnie udzielał się w mediach w ostatnim czasie. Interesujący był wywiad, w którym zachwalał terapię konwersyjną (reparatywną). Mówił tam, że teraz są nowoczesne metody, i że nie ma żadnych elektrowstrząsów, i że lewica blokuje naukowe konferencje na ten temat. Materiał został zdjęty z YT za naruszenie regulaminu. Niestety nie zrobiłem mirrora. Jeśli ktoś byłby w stanie uzyskać go od autorów z serwisu Afirmacja albo z innych źródeł, będę wdzięczny:
https://afirmacja.info/2023/ 11/13/konferencja-iftcc-odbyla-sie-w-polsce/
Wiceprezes Ordo Iuris wskazuje też na zagrożenia, jakie stanowi dla dzieci w szkołach ideologia gender oraz smartfony. Szkoda, że nie dopatrzył się nieprawidłowości w swoim środowisku (odsyłam do artykułu, co tam się odpierdziela), chociaż uczy angielskiego w szkole prowadzonej przez sektę.
Marcin to nie jedyna osoba z Ordo Iuris zaangażowana w sektę Kadzińskiego. Z zeznań wynika, że oprócz niego jest jeszcze dwóch pracowników OI należących do organizacji „Pasterza”. Z tym, że nie wszyscy sypiają z Kadzińskim. Jeden z nich bardziej ceni bliskość Jacka Gomulskiego, innego zbuntowanego księdza związanego z teresińską sektą.
2. Z racji tego, że w przeszłości sam należałem do tej grupy, oraz że jestem pierwszą osobą, która przebiła się z tematem sekty do mediów ogólnopolskich, Iberion nagrał ze mną wywiad w ubiegłym tygodniu. Wrzucę tu linka jak tylko zostanie opublikowany na YT.
3. Sądzę się z redakcją „Do Rzeczy” o sprostowanie. W pierwszej instancji sąd przyznał mi rację w całości. Opis sprawy i treść wyroku w linku poniżej:
https://www.hejto.pl/wpis/tl-dr-wygralismy-proces-z-do-rzeczy-w-2023-ujawnilem-kulisy-dzialania-sekty-prow
Teraz redakcja złożyła apelację. Jeżeli zostaną usunięte braki formalne, sprawę rozpatrzy sędzia sądu apelacyjnego Kamil Gołaszewski. Braki formalne polegają na tym, że radczyni prawna reprezentująca redakcję nie przedstawiła pełnomocnictwa i nie uiściła opłaty sądowej.
Biorąc pod uwagę podejście pozwanych ze spokojem patrzę na dalsze losy tej sprawy.
#afera #egzorcyzmypolskie #neuropa #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
ja jebę.
jak zwykle pseudo-patriotyczne niewykształcone bydło nie dość, że atakuje niewinnych ludzi, to nawet nie patrzy kogo dokładnie, a zaatakowali m.in. Gruzinów, obywateli kraju uważanego za kolebkę chrześcijaństwa.
Bug chonor ojszczyzna.
#bekaznarodowcow #bekazpodludzi #bekazprawakow #wiadomoscipolska



Zaloguj się aby komentować
Po biblii i trampkach przyszedł czas na zegarki, cena - 100000 dolców.
teraz czekamy na sygnowane energetyki, felgi samochodowe, betoniarki i narty
#usa #bekazprawakow #polityka




Zaloguj się aby komentować
to straszne... jak nam przykro... to str...
w d⁎⁎ie mam przykro!
#bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
Rubelklika reklamuje zbiórkę dla siebie jednocześnie wycierając sobie mordę powodzią.
Kanalie.
#polityka #powodz #bekazprawakow #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
ej jak użyjesz to jesteś u pani
#polityka #bekazprawakow #wojna #rosja

Zaloguj się aby komentować
Gdyby ktoś miał wątpliwości, dlaczego Bodnar i rząd Tuska podejmują takie działania wobec KRS, TK czy innych instytucji obsadzonych pisowskimi głąbami, to teraz nawet najgłupszy człowiek powinien je porzucić.
w skrócie: KRS uznaje że cały rząd jest nielegalny, bo 3 ministrów zmieniło po jednym słowie w swoim ślubowaniu
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #prawo

Zaloguj się aby komentować
eh, cyka blyat... oficer nie będzie zadowolony
#bekazkacapow #powodz #bekazpodludzi #bekazprawakow #ruskapropaganda

Zaloguj się aby komentować