#heheszki #samochody #bekazpodludzi

#heheszki #samochody #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
C⁎⁎j wam w d⁎⁎y debile, jesteście planktonem i gównem. Nie chcę, żeby to kogoś obraziło, ale jeśli mimo to ktoś poczuł się urażony to go przepraszam.
Nie każdy wie ocb: w skrócie wczoraj czy w sobotę w programie z Kamilą Gasiuk-Pihowicz panie Aleksandra i Kamila jeździły po koalicjantach, że jak śmieli utrudniać życie Trzaskowskiemu nazywając ich przy tym m.in. planktonem i że są nieznaczący i powinni znać swoje miejsce.
Edit: https://x.com/wroblewski_m/status/1911322767602970649
#polityka #dziennikarstwo #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
https://x.com/mic_marek/status/1910778099056218227
#debata #wiadomoscipolska #wybory #bekazpodludzi
#polityka

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #bekazpodludzi #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Gorzka pigułka dla bambinistek xD
Pies nie zastąpi ci dziecka. W dzisiejszych czasach problem z macierzyństwem polega na tym, że kobietom wyprano mózgi. Kampania nienawiści skierowana w instytucję rodziny oraz matki, która skutecznie zniechęciła młode, nieodporne na propagandę, dziewczęce głowy.
Hulaj dusza, piekła nie ma. Najlepiej się niczym nie zobowiązywać. Niezobowiązujący seks, konsumpcjonizm, materializm i finalnie bambinizm. To jest wszystko tak nieludzkie i nietożsame z wartościami, które człowiek rozwijał sobie przez tysiące lat, niezależnie od cywilizacji czy religii, że szkoda gadać.
Oczywiście są przypadki, w których zrozumiałbym decyzję o braku potomstwa - traumatyczne dzieciństwo skutkujące problemami psychicznymi, choroby genetyczne, totalny brak perspektyw na życie i finansowa bieda. Zwłaszcza w tym ostatnim winę ponoszą nasze rządy, niezależnie czy prawe, lewe czy centrowe.
I szanuję niektóre kobiety za tak odpowiedzialne podejście. Nie mam dziecka, bo się nie nadaję na matkę lub zrobię mu krzywdę.
Ale psie mamy ze swoimi "psieckami", co jeżdżą z nimi w wózeczku lub upodobniają je na dzieci, jednocześnie hejtując kobiety, które są matkami, to dla mnie po prostu sprane łby xD
Jeszcze mam taką rozkminę. Z jakiej racji mamy dalej traktować kobiety przywilejowo, np zgadzać się na niższy wiek emerytalny (bo rodziły dzieci!!!!11oneone), skoro są bezdzietne i bardzo często nie mają żadnego wkładu w rozwój społeczeństwa? Popracuje krótko, zarabia mało to mało odprowadza, do wojska na ćwiczenia jej nie zmobilizujesz, w razie sytuacji zagrożenia trzeba ją chronić na równi z dziećmi, ale trzeba wokół niej skakać jak małpa, bo ma coś innego niż ty między nogami xD
#psiarze #bekazpodludzi #gownowpis #przemyslenia #heheszki #logikarozowychpaskow

@Lopez_
W szczególności, że według badań zarówno współczesne kobiety jak i mężczyźni CHCĄ mieć dzieci, w większości pytań pada dwójka. Osób których NIE CHCĄ mieć żadnego dziecka jest dosłownie kilka procent:
https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2023/K_087_23.PDF
Z tych kilku procent osób które nie chcą mieć żadnego dziecka, kwestie "hedonistyczne" to jest mniej niż połowa.
Mocno w swojej konserwatywnej głownie hiperbolizujesz czemu kobiety nie chcą mieć dzieci.
Zaloguj się aby komentować
Może i #wykop , ale generalnie sama prawda.
Żyjemy w kraju, w którym jesteśmy kolonią gospodarczą dla zachodu i tanią siłą roboczą. Pracujemy najwięcej w Europie, zarabiamy śmiesznie nisko. Opłacamy podatki na utrzymanie tego pierdolnika, z czego zyski czerpie tylko międzynarodowy kapitał. Do tego małe i średnie przedsiębiorstwa są trzymane za mordę przez państwowe "organy ścigania", a duże korporacje unikają płacenia podatków dzięki kreatywnej księgowości i lukom w prawie. Bo ich stać na księgowych, doradców podatkowych i prawników. Jeden z przykładów:
W gastro natomiast gramy kartą "Co, nie stać cię?" w efekcie czego przez czysty marketing i budowanie potrzeby wyjścia z kompleksów, totalnie przepłacamy za jedzenie. Oczywiście składają się na to także wysokie koszty zatrudnienia, gazu i pradu.
Krajem od lat rządzą lobbyści, którzy robią laskę globalnym elitom i wysługują się Polakami w celu spełnienia ich zachcianek. Zarobki wschodnie, ceny zachodnie, prawa żadne, nepotyzm, lobbing i utajenie wszystkiego co możliwe. A wszystko zapchane cowyborczą kiełbasą i puszczaniem w eter obietnic bez pokrycia. No i oczywiście podjudzanie Polaków nawzajem przeciwko sobie tematami światopoglądowymi, które i tak są nie do rozwiązania, bo na rozwiązaniu nikomu nie zależy, to zwykła amunicja w kampanii.
Zanim ktoś napisze, że dla mnie paróweczkowy rynek to rozwiązanie - otóż nie, gardzę kucowską ekonomią, bo jestem narodowcem. Zanim ktoś mi zarzuci "memcenowanie" - największy props w tej kadencji sejmu za obronę interesów narodowych wędruje do Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz z Trzeciej Drogi
#polityka #gospodarka #ekonomia #bekazlewactwa #takaprawda #gownowpis #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować

Do zaskakującego incydentu doszło w jednym z supermarketów w Warszawie. Ochroniarz przyłapał na kradzieży alkoholu mężczyznę. Na miejsce wezwano policję, jednak w czasie oczekiwania na patrol wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał. Złodziej wypił ukradzione whisky i......
Powiem wam, że PO też ma niezły beton wyhodowany
Walka z hejtem niby, ale jak ktoś hejtuje dla nas to już jest spoko XD typ atakował nie tylko PiS, ale także Hołownie i to w taki najbardziej obrzydliwy sposób
W sumie atakował każdego człowieka, który jakkolwiek zagrażał ich JEDNEJ WŁAŚCIWEJ PARTII
Okazało się, że dostawał kasę od PO i teraz wyszło, że gdzieś go nawet zatrudnili... W jakiś totalizatorze sportowym czy coś takiego
Obrzydliwe są te sekty:(
Dużo tego jest na Twitterze
#wiadomoscipolska #polityka #bekazpo #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj Braun dał istny popis w Kanale Zero xD
15 minutowe monologi bez puenty
Opowiedzenie się po stronie Rosji w konflikcie z Ukrainą
Brak zaprezentowania w jakikolwiek sposób swojego programu poza ogólnikami, które zginęły w gąszczu słowotoku
Mocny sceptycyzm do każdego po kolei - od "Anglosasów", przez Żydów po Litwę, przy jednoczesnym braku krytyki Rosji
Dostał 4 godziny, nie powiedział nic, poza tym, że udowodnił, że jest prorosyjski xD
A najlepszy jest ten plebs, na którym robi wrażenie jego piękna polszczyzna i rozbudowane wypowiedzi, z których nic nie wynika. Merytoryki w tym nie ma za grosz, ale za to się przyjemnie słucha (jeśli wypowiedź trwa minutę). Dla ćwierćinteligentów to wystarczy, żeby się zachwycić i wytkną głupotę każdemu, kto nie rozumie, bo przecież te jego wypowiedzi to spotkanie z najwyższym, muzyka dla uszu, spektakl w teatrze. Typowo świadczy to o ich niskim ilorazie inteligencji i wcale się nie dziwię, że na X Polaków jest w stanie kupić kota w worku od różnej maści akwizytorów od fotowoltaiki, thermomixów i innych gówien, bo wystarczy typ z dobrą bajerą, który sprzedałby eskimosowi lód.
Oczywiście przypadek nie jest odosobniony, bo wygląda to tak samo w przypadku absolutnie każdego kandydata. Główne kryterium oceny przy wyborze partii bądź człowieka ubiegającego się o urząd prezydenta to autoprezentacja, poprawna polszczyzna, wygląd i nie to co kandydat mówi, a sposób w jaki mówi. Zdecydowana większość z nich odniosłaby spory sukces w handlu B2C, gdzie liczy się to, by kupić emocje i sztucznie wykreować potrzebę u potencjalnej ofiary.
A teraz podsumowując to zgrabnie: Każdy kandydat ma swoją kiełbasę wyborczą. Ma ją Mentzen, ma Trzaskowski, ma Nawrocki, ma Zandberg. Natomiast Braun jej po prostu nie ma. Leje wodę jak na maturze ustnej z polskiego, a i tak ma grupę fanatycznych odbiorców, która słucha go jak Beethovena. Większość z nich absolutnie nie połknęła żadnego haczyka, bo nie ma tu żadnej obietnicy wyborczej (łatwej bądź ciężkiej pod kątem zweryfikowania do wprowadzenia w życie). Jest tylko słowotok, który im imponuje. Dlatego jego elektorat to najgorsza ciemna masa. Można się nabrać, ale na coś. Tutaj ludzie nabierają się na samą elokwencję. Czyli zakompleksione pustaki.
#polityka #bekazpodludzi
@Lopez_
Niemal połowa Polaków i tak nie rozumie co się do nich mówi/pisze, więc po co komu pointa ¯\_(ツ)_/¯
Ważne, że ładnie gada - archaiczną polszczyzną - ładnie brzm. Do tego zgrabnie zrzuca winę za wszystko na wszystkich innych.
Tyle niektórym wystarczy.
Około 40% dorosłych Polaków ma najniższy poziom biegłości w czytaniu ze zrozumieniem prostych tekstów, co oznacza, że nie potrafią efektywnie korzystać z informacji zawartych w tekstach codziennego użytku. Średnia dla krajów OECD wynosi 26%.
W zakresie umiejętności liczenia, 38% Polaków osiąga najniższy poziom kompetencji, podczas gdy średnia OECD wynosi 25%.
Problem z adaptacyjnym rozwiązywaniem problemów dotyka aż 48% Polaków, co również znacząco odbiega od średniej OECD wynoszącej 30%
Zaloguj się aby komentować
Myślicie, że kandydat PiS jest na tym samym poziomie inteligencji co PAD?
Mylicie się, jest jeszcze gorzej niż się wam wszystkim wydaje.
SAUCE: https://x.com/300polityka
#polityka #politykazagraniczna #geopolityka #bekazpisu #bekaznawrockiego #bekazpodludzi #wybory

Zaloguj się aby komentować
#wiadomoscipolska #cyberbezpieczenstwo #bekazpodludzi #oszustwo
80-letnia mieszkanka Szczecina padła ofiarą perfidnego oszustwa. Seniorka była wniebowzięta faktem, że znany artysta [Michał Szpak] rozmawia z nią przez Internet. W rzeczywistości kobieta straciła oszczędności swojego życia i nie wiadomo, czy je odzyska.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Trzeba uświadamiać seniorów i osoby 50+, nie od parady istnieje na Youtube kanał Catfished. Metoda zawsze ta sama: odzywa się atrakcyjna osoba / celebryta i zaczyna zagadywać, a potem prosi o pieniądze / karty podarunkowe (już wiecie, skąd się biorą tanie karty na Kinguinie xD) i nagle forsa się rozpływa. Niestety najczęściej dotyczy to osób, które są samotne, mają złe relacje z rodziną lub przyjaciółmi, stracili niedawno kogoś bliskiego.
Zaloguj się aby komentować
Nauczyciel, który postawił sobie za cel walkę z hejtem.
Ten sam nauczyciel: hehe karzeł hahaha
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Pelikany z konpederastii to jakieś ciekawe egzemplarze z chorobą psychiczną.
Nakopiesz takiemu do d⁎⁎y, przeczochrasz po podłodze i wytrzesz typem kurze, to powie, że tak naprawdę to on wygrał. Jakiś zupełnie alternatywny odbiór rzeczywistości, fałszowany chyba przez te aluminiowe czapeczki. xD
#jebackonfederacje #bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Ekskuc here: chciałem niskich podatków i paruwrczek, a dostałem płaską ziemię, zabójcze szczepionki, depopulację lechitów, zakaz aborcji, dzieci bez duszy z in vitro i bycie wasalem Moskwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Co to za płatek śniegu? XD
#bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie jak polaczki całymi zgrzewkami wynosili cukier po 10 zł? XD
#hejto #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
„Szury znowu miały rację” xD
Te upośledzone intelektualnie istoty, istniały zawsze. Tylko internet sprawił, że teraz są bardziej widoczni. I to w tej chwili jest rak, który się rozprzestrzenia jak nieszczepiona zaraza.
#bekazszurow #bekazpodludzi wrzucam #polityka bo wiadomo, że to powiązane (° ͜ʖ °)

Zaloguj się aby komentować
Pompowany bambinizm (celowa antynatalistyczna propaganda) mnie już chyba niczym nie zaskoczy
#bekazpodludzi #bekazlewactwa #heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#bekazpodludzi #wiadomosciswiat #usa #psy

@festiwal_otwartego_parasola
zadałem pytanie:
Czy w USA można zabrać psa na pokład samolotu?
Odpowiedź udzielona przez Copilot
Tak, w USA możesz zabrać psa na pokład samolotu, ale zasady zależą od linii lotniczych oraz wielkości i rodzaju psa. Oto kilka ogólnych zasad:
Małe psy jako bagaż podręczny: Jeśli Twój pies mieści się w transporterze, który pasuje pod siedzenie, zwykle możesz zabrać go na pokład jako bagaż podręczny. Transporter musi spełniać określone wymiary i być dobrze wentylowany
Większe psy: Większe psy, które nie mieszczą się w transporterze pod siedzeniem, muszą podróżować w luku bagażowym jako specjalny bagaż. Jest to opcja często wybierana dla większych ras.
Psy asystujące: Psy przewodniki i asystujące zazwyczaj mogą podróżować w kabinie za darmo i bez transportera, zgodnie z przepisami linii lotniczych oraz amerykańskim prawem (np. Americans with Disabilities Act).
Dokumenty: Wymagane są aktualne szczepienia i dokumenty zdrowotne psa. Niektóre linie mogą wymagać dodatkowych certyfikatów.
Zalecam skontaktowanie się z linią lotniczą, z którą planujesz podróż, aby upewnić się, jakie są ich dokładne wymagania. Mogę też pomóc znaleźć szczegóły, jeśli chcesz! (nie ja, Copilot może Ci pomóc)
Zaloguj się aby komentować
Kur#$ jakim gównem jest "portal" t-mobile, za każdym je@%&^# razem.
Wchodzę na t-mobile.pl
Loguję się na konto podając nr. tel. Przychodzi kod. Ok, wejszłem. Czy mogę wejść w rachunki? Nieee, taki c⁎⁎j polska świnio, żeby wejść w rachunki, musisz wejść w "Mój Adolf Hitler T-Mobile". No to klikam i co? Ano to co zawsze, czyli germańskie gówno!
O co chodzi? A no o to, że kliknięcie wielkiej k⁎⁎wy LOGOWANIE na stronie głównej nie przekierowuje cię do twojego "konta", tylko na stronę "przedłóż abonament polaku robaku", bo tak sobie jakiś skończony kretyn wymyślił.
Tak samo jest po kliknięciu ikonki "ludzika" i wybraniu opcji "chcę się zalogować".
Żeby wejść na swoje konto, musisz kliknąć na małą ikonkę ludzika, i wybrać "Zaloguj się do T-mobile", tylko że... to działa jak chce.
Żeby było śmieszniej, logując się pierwszym, złym, a narzucanym przez firmę sposobem, musisz wpisać 48 przed nr. telefonu. W drugiej opcji nie musisz. W dodatku kody mają różną długość.
Pewnie jakaś pozostałość starszej wersji wdrożenia.
I po co komu kawa rano...
Za karę rachunki zapłacę w poniedziałek.
#ux #uxdesign #webdesign #ui #tmobile #bekazpodludzi #usability #uxplakaljakuzywal


@Opornik w niemieckiej wersji jest tak samo. Jak próbowałem kiedyś pomóc w zmianie pewnych ustawień dla strony WWW która była hostowana właśnie na Tmobile, to myślałem, że oszaleję z tym gównem. Tak, jak wspomniał @NiebieskiSzpadelNihilizmu ta strona ma masę modułów, które ze sobą nie współpracują. Najpiękniejszy moment był taki, kiedy logowanie w panelu dla stron www przekierowywało do logowania w panelu dla klientów indywidualnych, a to konto nim nie było i wyskakiwał błąd. Support uznał, że nie ogarnia co z tym zrobić. Jak już się udało i wszystko zaczęło działać, to może tydzień później podczas logowania wywaliło błąd. Zakazane znaki w loginie. Kurtyna. XD
@Opornik wszystkie telekomy mają zjebane systemy. Mnie orange i play mocno podkurzył. Tamte to akurat systemy z kraju gotowanych żab i bagietek.
Ponad 20 lat programuje, w większości czasu w webdev, kiedyś ux był prosty i działający. Aktualnie jest przeładowany, zrobiony na odpierdol, bo musi być ładnie. Tylko nikt nie wpadł na to że ma działać a nie wyglądać. Dziwnym trafem tam gdzie nie ma Julek i Oskarków z marketingu to takie systemy backendowe w korporacjach wyglądają i działają jak 20 lat temu. Tam nie musi już być super piękny interfejs, tylko działający bo musi zarabiać na dwoje utrzymanie.
Mam tak, jak coś wymaga ode mnie zbyt, jest nachalne to nie korzystam z takich usług czy stron. Aktualnie znaczna część portali informacyjnych taka jest. Pewne sklepy też, a allegro to nr 1 w zjebanym interfejsie dla użytkownikami, gdzie nawet usunęli pola do filtrowania produktów, ale zostały w samych stronach produktów.
Zaloguj się aby komentować