Wracam z roboty, a tu czaszka znowu zbanowany xD Gnije (° ͜ʖ °)
#hejto #bekazpodludzi #gownowpis

Wracam z roboty, a tu czaszka znowu zbanowany xD Gnije (° ͜ʖ °)
#hejto #bekazpodludzi #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Beton z PiSu niewzruszony
#bekazpisu #bekazpodludzi #wybory
#polityka

@emerald_city To są radzieckie wzorce propagandy i urobienie społeczeństwa na ruską modłę. Ruski siedzi po uszy w g*wnie ale się cieszy, że się go cały świat boi bo w telewizji tak mówią. 10 lat. Tyle wystarczyło, żeby sprawić, że kilka milionów ludzi na głowę państwa chce wybrać bandytę. A ja zapytam tak - dlaczego nikt nie prześwietlił go, weryfikując zasadność jego zatrudnienia w IPN? Powinien wylecieć z hukiem za akcję z mieszkaniem (która powinna być prześwietlona lata temu). Polacy akceptując bylejakość organów państwa sami zaprosili Moskwę do Polski.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
Kto to dzisiaj pisał, że memcen dokładnie tak powie?
Chciałbym pogratulować xD

polecam poczytać o partii Jobbik (nawet na wikipedii), do której od lat porównuję tą całą konfederację, bo to ten sam projekt i podobnie skończą u boku pisu (jak samoobrona). jobbikowi nie pomogło nawet to że ostatecznie zaczęli się ratować udając opozycję wobec fideszu, przeorientowali się o 180° ze skrajnie antyeuropejskich na prounijnych, zaczęli bronić demokracji i odcięli sę od rosji, żeby wyglądać chociaż trochę na alternatywę wobec orbana (między innym wyrzucając z partii swojego brauna za szpiegostwo na rzecz rosji. wyjechał do moskwy).
Jak ma łeb na karku to zrobi z tego szopkę z prośbą o pójście i oddanie nieważnego głosu, "skreślcie obu", coś o wywracaniu stolika i o wywiezieniu POPiSu w 2027 na taczkach. Bo to jest to co mu się teraz najbardziej opłaca - w kontekście politycznym to mu zwisa czy prezydentem będzie Nawrocki czy Trzaskowski. W ten sposób wyborcy sami zadecydują, on umyję ręce i wyjdzie na takiego co się nie będzie układał z POPiSem. Może w ten sposób dowiezie te 15% do parlamentarnych i będą mogli ugrać więcej w Sejmie?
Poparcie dla Trzaska - wątpliwe, chyba że wywalczyłby jakieś kosmiczne benefity od KO które można by sprzedać swojemu elektoratowi jako wygraną (ryzykując utratę resztek głosów narodowców na rzecz Brauna). Ale to KO musiałoby srać pod siebie z desperacji i kompletnie wyłożyć jaja na to jak to będzie odebrane publicznie. Bo to byłby jasny sygnał że "ułożymy się z każdym byle dojechać PiS" i nie wiem czy 2 lata sprawczości z Trzaskiem pilnującym żyrandola by to domyło. No ale może wynik Brauna im zwolnił zwieracze, a Menteznowi odebrał resztki wiary w antysytemową turboprawacką Konfę? Przez co chciałby przerobić to wszystko na partię liberalno-konserwatywną żeby zeżreć resztki Trzeciej Drogi?
Poparcie dla Nawrockiego - bardziej prawdopodobne, chociaż po tym jak go jechał jak burą sukę w końcówce wyborów (i po ogłoszeniu wyników) to byłby strzał w stopę i otwarte wyjebanie całego tematu "wywracania stolika". Jedyny sens miałoby to gdyby chciał robić podkładkę pod koalicję PiS-Konfa w 2027, ale ryzykuje wtedy że w wyborach parlamentarnych wyborcy antysystemowi będą go mieli w d⁎⁎ie i zagłosują na jakiś nowy paróweczkowy projekt W.Czc.JKM czy innego jednostrzałowca co złoży na szybko projekt "Nowi Antysystemowi". No ale może 6% Brauna odpaliło tryb paniki i chcieliby dokleić się do PiSu żeby przepchać trochę światopoglądowej konserwy zanim Braun się z nimi sfumfla i zgarnie więcej głosów?
W każdym bądź razie tutaj się może trochę dziać bo te 15% to nie w kij dmuchał przy tak wyrównanych wynikach Nawrockiego i Trzaska.
Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #tesla #bekazpodludzi
Jeszcze się trzyma, biedna, brudna, wyblakła, ale jest.
Ciekawe czy produkcja tych naklejek, żeby sobie naklejali spowrotem byłoby opłacalnym biznesem

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
wpierdolone pół mandarynki, reszta zostawiona. rzygać się chce
#bekazpodludzi #zakupy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
bobikraj wytatuował sobie na ramieniu wiśniewskiego z szlugiem w ryju i ostrym FAS na ryju, co za łeb XD XD XD XD
do tego tatuażysta amator chyba był deko na⁎⁎⁎⁎ny i ostatni portret jaki malował to było w podstawówce na plastyce, ja jebe
#patologia #polskiepato #bobikraj #bonzo #kononowicz #bekazpodludzi #tatuaze #heheszki #menele #gownowpis #humorobrazkowy #czarnyhumor #filozofiadlajanuszy #benc


Zaloguj się aby komentować
Stanowski czasami pokazuje rigcz
Berkowitz jest absolutnie obrzydliwym człowiekiem
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi
#wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Trochę mnie bawi gdy ktoś zachodzi w głowę co karakan miał na myśli wystawiając takiego miałkiego i podejrzanego typa jak Nałrocky.
Otóż w tej zasranej partii każdy jest w coś umoczony, miałki lub jest zwykłą koniunkturalną p⁎⁎dą i niskich lotów dupowłazem - i, jeśli komuś się wydaje, że taki kłamiący co chwilę cwaniaczek z alter ego i o gangsterskich znajomościach jest jednym z najgorszych kandydatów, jakiego pisiorstwo mogło wystawić - to nie!
Dla nich to jeden z najlepszych xD
#jebacpis #polityka #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

27-letni mężczyzna i 24-letnia kobieta pojawili się na ulicy wyspy Koh Phangan nago, co w Tajlandii jest surowo zabronione. Para z Polski tłumaczyła swoje zachowanie chęcią wyrażenia miłości, jednak ich romantyczny gest zakończył się interwencją policji, grzywną i potencjalnymi konsekwencjami...
Zaloguj się aby komentować
I tak się żyje na tej wsi...
#bekazpisu #bekazpodludzi #gownowpis #polityka

Zaloguj się aby komentować

W piątek rano, punkt 7:20, rozlega się alarm. Druhowie z OSP Świeradów-Zdrój są natychmiast dysponowani do hotelu, gdzie uruchomił się system przeciwpożarowy. Problem? Żaden z wozów nie ruszył. Wszystkie bramy remizy zostały zastawione. Dosłownie wszystkie.
#ludzietodebile #prawo #bezpieczenstwo...
Zaloguj się aby komentować
Działaczowi konfy i korony brauna już się nie podobają ekshumacje na Wołyniu. No kto mógł to przewidzieć xD
#polityka #wolyn #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Jeden z moich klientów miał kontrolę urzędasów i przywalili się do najdrobniejszego szczegółu, czyli 1 zdania na stronie internetowej, które nawet nie jest dosłownie wprowadzeniem w błąd, a jedynie nie daje 100 % jasności co do pewnego zagadnienia. Można to poprawić w 5 minut i po problemie. Zinterpretowane przez urzędników ultra skrajnie. A to naprawdę pierdoła. Już im grożą karami. Dodam, że firma w 100 % z polskim kapitałem, w dodatku prężnie działająca na rynku nie tylko polskim, ale i międzynarodowym. Ogólnie jako pracodawcy są także bez zarzutu z tego co mi wiadomo, jako producent zresztą podobnie. Zarząd (w tym właściciel) mega spoko i moje 30-40 minutowe spotkania kończą się często kawą i pogaduchami przez 1,5h.
Ale polski biznes, więc trzeba szukać haków i im dosrać. Ciekawe czy Panie i Panowie urzędnicy byliby tak samo chętni do grożenia międzynarodowym korporacjom, które często sobie jawnie walą w c⁎⁎ja z naszymi przepisami i mają budżet jak studnię na prawników i kreatywnych księgowych. Nawet nie próbują, chyba że jest jakaś głośna, medialna afera, to wtedy ktoś z łaski swojej zdecyduje się na działania, a kara i tak często śmieszna w stosunku do przychodów firmy xD
Polska dla Polaków? Faszyzm
Polska dla banków, deweloperów z obcym kapitałem, międzynarodowych koncernów i cudzoziemców? Oczywiście, że tak.
#gospodarka #biznes #bekazpodludzi #takaprawda #zalesie #gownowpis #pracbaza
@rith Mieli 2 produkty, z tego 1 jest ich jako producent, a jeden tylko dystrybucja i w zakładce ofertowej była informacja, że to są ich produkty (nie, że oba, tylko że "nasza produkcja takiego takich rzeczy". a dopiero po wejściu w zakładkę 2 produktu info, że są dystrybutorem. Dodatkowo to są 2 bardzo zbliżone produkty. I tak szczerze - nie stanowi to dla konsumenta za bardzo różnicy, bo i tak ten 2 produkt gdzie był błąd, to jest niewielkie źródło ich dochodów i nie mają zamiaru tego rozwijać i mało tego sprzedają. Nie inwestują nawet w marketing tego produktu. Tylko wiodącego. Po prostu gafa zwykła przez ogólnikowe treści w zakładce, choć na kategoriach już czarno na białym i już została poprawiona, ale urzędnicza złośliwość nakazuje urzędasom dojebanie ich.
Zaloguj się aby komentować

18-latek z gminy Zdzieszowice popisał się wyjątkową nieodpowiedzialnością i stracił prawo jazdy już kilka godzin po tym, jak zdał na nie egzamin. Nastoletni kierujący pędził przez teren zabudowany z prędkością 102 kilometrów na godzinę i został zatrzymany przez lokalną grupę SPEED. Szybko okazało...
Kiedy skończą ci się sikobidony!
#bekaztransa #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować