Elspertka Onetu. Jpdl.
#urojeniaonetoidalne #ankieta

Elspertka Onetu. Jpdl.
#urojeniaonetoidalne #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

53,4 proc. dyrektorów szkół niepublicznych obecną sytuację oświaty jako złą, odmiennego zdania jest 18,4 proc. - wynika z badania "Barometr Edukacji Niepublicznej” przeprowadzonego przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe. [...]
W badaniu dyrektorzy zostali zapytani, jak oceniają obecną sytuację...
Zaloguj się aby komentować
W komentarzach można podawać przykłady.
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak mówisz na to coś w zupce chińskiej?
#ankieta #pytanie troszkę #heheszki
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #magistrat





Zaloguj się aby komentować
Ostatnio zacząłem często ronić łzy. Jako facet. Zdając sobie sprawę, że nigdy wcześniej sobie na to nie pozwalałem. Czy jestem p⁎⁎dą? Pewnie w mniemaniu niektórych tak. Czy żałuję swoich emocji, będąc wrażliwcem? ZUPEŁNIE NIE.
#psychologia #ankieta
Po prostu dorosłeś emocjonalnie na tyle że jesteś w stanie to robić. A łzy są naturalnym systemem do regulacji emocji i nie powinno się go tłumić bez względu na płeć. Osoby które mówią że płaczący chłop to p⁎⁎da lub że prawdziwy mężczyzna nie powinien płakać to po prostu niedojrzali ludzie którzy nie są w pełni świadomi i ograniczają siebie i swoje otoczenie. Takich warto uświadamiać, a jak to nie pomaga to trzeba ich omijać.
Ja niestety jestem tego wszystkiego świadomy, ale nie potrafię z powodu przeżyć uwolnić wszystkich swoich emocji, a co dopiero w formie płaczu bo to już wyższy stopień.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9N0aT6lZrn2qtDN4gWnhlEQSMLGkeKQIQlNW6qYJQYKyeWg/viewform



Po raz pierwszy wziąłem dziś udział w wypełnieniu ankiety, czuję ogromną satysfakcję z tego, że mogłem przyłożyć swoją rękę do tego zacnego projektu. Przy okazji chciałbym zaproponować kolejne słowo:
NACHY - potoczne, wulgarne określenie na męskie majtki, używane najczęściej w kontekście opisu sytuacji, w której bielizna ta została zabrudzona lub zawstydzająco przemoczona.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Szczera opinia
Odnośnie wczorajszego pytania (https://www.hejto.pl/wpis/niektorzy-w-zyciu-mieli-a-inni-nie-a-wy-zdrowie-ankieta-kiciochpyta?) wychodzi na to, że 60% osób które oddały w ankiecie głos już kiedyś miały to cholerstwo. Nosicielami wirusa szacuje się, że może być nawet 80-90% ludzi, ale nie u każdego w ciągu życia się "ujawni".
trochę #heheszki ostatnia #ankieta + #zdrowie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niektórzy w życiu mieli, a inni nie. A wy?
#zdrowie #ankieta #kiciochpyta

Zaloguj się aby komentować
#ankieta
Jak tam sprawa weekendu wygląda?
Zaloguj się aby komentować
Pytanie w kontekście relacji międzyludzkich. Z iloma osobami utrzymujecie regularny kontakt, jeśli chodzi o osoby spoza rodziny - przyjaciół i znajomych. Chodzi np. o spotykanie się minimum raz w miesiącu lub wymienianie wiadomości/smsów.
#zwiazki #relacje #ludzie #ankieta #rozmowy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować