#ankieta
Jak tam sprawa weekendu wygląda?
#ankieta
Jak tam sprawa weekendu wygląda?
Zaloguj się aby komentować
Pytanie w kontekście relacji międzyludzkich. Z iloma osobami utrzymujecie regularny kontakt, jeśli chodzi o osoby spoza rodziny - przyjaciół i znajomych. Chodzi np. o spotykanie się minimum raz w miesiącu lub wymienianie wiadomości/smsów.
#zwiazki #relacje #ludzie #ankieta #rozmowy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To dopiero zagwozdka!!
#heheszki #memy #memyłotr #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #zaświecaćświatło





Zaloguj się aby komentować
#mapy #regionalizmy #ankieta #swietlanmaps
Przedpremierowo (bo wleci najpewniej jutro) nowa ankieta.
Zaloguj się aby komentować
Mieliście kiedykolwiek kontrolę spalin na przeglądzie? Bo ja nigdy i uważam, że to bardzo źle.
Jedziesz za takim, to aż szczypie w oczy i drapie po gardle. A po oddaleniu się od takiego delikwenta, trzeba wietrzyć przez 2 minuty, bo nie da się jechać komfortowo (tak wymieniam raz w roku filtr kabinowy).
A do tego warto wziąć pod uwagę, że taka osoba może być całkowicie nieświadoma tego problemu.
Nowe auta mają coraz to surowsze normy, a to stare gówno porusza się po drodze i nikt tego nie kontroluje. Nie twierdze, że każde stare auto to gówno, ale albo dbamy o samochody i są sprawne, albo nie powinny być dopuszczone do ruchu.
A do tych idiotów ze strzelającym wydechem, to powinno się móc legalnie strzelać.
#narzekaniestarychludzi #zalesie #ankieta #samochody

@HmmJakiWybracNick kontrolę spalin mialem dopiero w Norwegii. W Polsce nigdy. Absolutne gówno z tymi zajechanymi dieslami z lejącymi się turbinami /po cheaptuningach (nie mylić z chiptuningiem) i powycinanymi katalizatorami. Udusić się można a nie daj bożu stać za takim c⁎⁎⁎em w korku. Co gorsza to chyba nie ma gdzie takich zgłaszać. A powinna być możliwość.
Zaloguj się aby komentować
No i mroczne elfy skończone!
Zapraszam do kolejnej ankiety. Która drużyna do #bitewniaki #bloodbowl kolejną do #malowaniefigurek #warhammer #ankieta
Ankieta do jutra do 9:00


Zaloguj się aby komentować
#ankieta #hejto #piosenki
Jennifer Rush prawowita właścicielka piosenki "The Power Of Love" ale jest też godna/nie godna następczyni tej piosenki Céline Dion.
W komentach zapodam wam dwa teledyski to porównajcie
Była jeszcze Edzia nie przekreślam
https://www.youtube.com/watch?v=yc_MDuubEIU&list=RDyc_MDuubEIU&start_radio=1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mecz #reprezentacja
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie mogę dojść do porozumienia z drugą połówką. A więc pytanie do was - TV w salonie stojący czy wiszący? Argumenty za obydwoma opcjami mile widziane. Mi się bardziej podoba wiszący, szczególnie, że mój obecny TV #philips ma #ambilight 3-stronne, więc nie podświetliłby ściany pod telewizorem, a poza tym mam wrażenie że wiszący i tak byłby za wysoko, no chyba żeby go powiesić z niewielkim dystansem od szafki.
#pytanie #ankieta #tv #telewizory


Ja mam wiszący i wydaje mi się, że to lepsza opcja. Pod TV mam soundbar i wydaje mi się, że przy standardowych nóżkach belka by zasłaniała dół telewizora. Jak TV wisi, to też wydaje mi się, że trochę wygodniej się sprząta i na wieszaku tv jest przy samej ścianie, a na nóżkach zawsze robi się dodatkowe kilka cm od ściany.
Szafkę pod TV też mam wiszącą, tutaj też trzeba zadbać o kilka rzeczy:
odpowiednia wysokość od podłogi, żeby robot sprzątający mógł sobie swobodnie wjechać
tunel na kable
kilka gniazdek elektrycznych - u mnie np. tv, soundbar, router, dekoder, raspberry pi
Na zdjęciach, które wrzuciłeś, wydaje mi się, że w wersji wiszącej TV jest za wysoko
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pilkanozna #mecz #reprezentacja #ankieta
Nowy kapitan,nowe pomysły, odświeżona kadra....popcorn kupiony czekamy na mecz😁
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dostaniesz 1 000 000 usd. Jest tylko jeden warunek: osoba której nienawidzisz całym sercem (teściowa, sąsiad co pali na klatce wyborca Nawrockiego/Trzaskowskiego, stara baba co mieszka wyżej i łazi w podkowach, kuzyn bananek co tata mu kupił Porsche na komunię, nie wiem twój szef na magazynie gdzie tyrasz, wymyśl se) dostanie 3 000 000 usd.
Bierzesz? Proszę o tą pierwszą dyktowaną atawistycznymi odruchami myśl jakie pojawiły się w twojej głowie w trakcie czytania / myślenia, w pierwszej sekundzie kiedy cyfry ułożyły się w liczbę 3 000 000.
#glupiehejtozabawy #psychologia #bogactwosomsiada
#ankieta
Zaloguj się aby komentować