Może żyję pod kamieniem ale przeczytałem dzisiaj że od 20.06 mamy rzecznika rządu ale za bardzo nawet nie wiedziałem o jego istnieniu, więc w sumie pytam was.
#polityka
#ankieta
Może żyję pod kamieniem ale przeczytałem dzisiaj że od 20.06 mamy rzecznika rządu ale za bardzo nawet nie wiedziałem o jego istnieniu, więc w sumie pytam was.
#polityka
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
rozmemłany, rozgogolony - jeden chujuj
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #rozgogolony



Zaloguj się aby komentować
#ankieta #pytanie
Mam pytanie, szczególnie dotyczącą facetów. Stosujecie jakies kosmetyki pielęgnacyjne do ryja?
Ja mam cały zestaw i codzienna rutynę. Dosłownie każda dziewczyna, która kiedykolwiek poznalem jest zaskoczona i mowi, że nigdy nie spotkała sie z tym zeby facet używał kremow i serum do twarzy xP
Zaloguj się aby komentować
A propos paraliżu decyzyjnego:
Urlop w październiku - dokąd jechać? Pod uwagę biorę temperaturę, atrakcje turystyczne do zwiedzania oraz do wypoczynku, a na samym końcu ceny. Dokąd jechać?
#latonapierdalaj #pytanie #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Skąd trafiliście na hejto? Ja to oczywiście migrant z wykopu (nie mówcie prawilniakom, bo mnie wypędzą z kraju), a wy?
#hejtoankieta #pytanie
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
Halo Łódź, mamy to! Nadchodzi nocna cisza alkoholowa, teraz pozostaje już tylko czekać na pozytywne efekty tej regulacji, choć to dopiero początek.
Warszawa jeszcze się opiera, ale tej siły już nie da się zatrzymać, 0% to przyszłość ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#lodz #alkoholizm #alkohol #polska #ciekawostki #zdrowie #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#swietlanmaps #mapy #ankieta #regionalizmy #naladowac #poladowac




Zaloguj się aby komentować
[ANKIETA] Jest sens wymieniać RTX 4080 Super na RTX 5080? Głównie gierki w 4K, Single-player
CPU: AMD Ryzen 7800X3D
RAM: 32GB 6000MHz CL36
GPU: RTX 4080 Super
#ankieta #komputery #informatyka #gry
Zaloguj się aby komentować
Bafdzo hipotetyczne pytanie w kontekście ostatnich wydarzeń w PL.
Założenia:
1. Niezbite dowody w sprawie
2. Niezawodny i niezależny organ sądowniczy
Pytanie dotyczy samego wyroku, czyli korzyści płynącej dla społeczeństwa z eliminacji patologicznej jednostki, a nie aspektu kary, czyli dokuczenia sprawcy. Czy mielibyście z tym jakiś problem?
Można, a nawet trzeba uzasadniać w komentarzach.
#ankieta #prawo #pytanie #niepopularnaopinia lub #popularnaopinia
@hist4min4 Ach, i jeszcze masz błędy w założeniach:
Niezbite dowody w sprawie - to ideał, który nie występuje w naturze, bo sama struktura naszej rzeczywistości wyklucza bezpośrednie i pewne jej obserwacje. Każda obserwacja jest pośrednia i post-factum.
Niezawodny i niezależny organ sądowniczy - nie ma takich na tej planecie, a już z pewnością nie są takimi polskie sądy (w całej rozciągłości, miejscami mogą spełniać jeden z postulatów, a i tutaj raczej częściowo).
Przyjęcie tych założeń oznaczałoby dyskusję filozoficzną o utopii. Tymczasem, jak wnioskuję z Twojej wypowiedzi, chcesz stanowiska dotyczącego realnej sytuacji w naszym kraju.
Tak, przy założeniu bezpiecznika - mylnie wydany wyrok na niewinnego oznaczałby karę śmierci dla sędziego, który takie orzeczenie przyklepał. W ten sposób k⁎⁎wy w togach wydawałyby ostateczny i nieodwołalny wyrok bardzo rzadko, wyłącznie w przypadkach absolutnej pewności, czyli dokładnie tak, jaki jest cel kary śmierci - eliminacja niebezpiecznych chwastów ze społeczeństwa. A nie poszlakowo po łebkach, bo jednemu z drugim się spieszyło na obiad, zaś skoro już mają w areszcie podejrzanego, to dawaj dolepiamy mu co tam się nawinęło.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To moja mama zawsze mówiła, jak byłem mały:
"Oooooooo, jak zaraz wezmę laczka...i będę patrzeć czy ci d⁎⁎a równo puchnie"
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps #laczki



Zaloguj się aby komentować
Będzie grubo!
#ankieta #swietlanmaps #regionalizmy #ankieta #wierzeniaizwyczaje


Zaloguj się aby komentować
#mapy #ankieta #regionalizmy #swietlanmaps
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9N0aT6lZrn2qtDN4gWnhlEQSMLGkeKQIQlNW6qYJQYKyeWg/viewform

Zaloguj się aby komentować
#swieetlanmaps #ankieta #regionalizmy #mapy#śmierdziuchy





Zaloguj się aby komentować
Czy popierasz wysłanie do Ukrainy miliona prawicowych szurów w zamian za przyjęcie miliona losowych Ukraińców?
#ankieta #bekazprawakow #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Czy używasz producenckiej ładowarki do telefonu?
TAK - ładowarka XIAOMI do tel. SAMSUNG, MOTOROLA do GOOGLE, XIAOMI do XIAOMI itd itp
NIE - producent trzeci np. Green Cell, Blow, Baseus, Ugreen
#telefony #smartfony #ankieta #technologia #ciekawostki #android

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Każdy młody mężczyzna chciałby uprawiać seks codziennie. Tak się dzieje do momentu, kiedy pozna kobietę, która będzie chciała uprawiać seks codziennie...
#heheszki #zwiazki #ankieta
Zaloguj się aby komentować
#zwiazki #ankieta
Jaką różnicę wieku uważasz za dopuszczalną? Oczywiście bierzemy pod uwagę osoby pełnoletnie.
@Fishery znam kilka par gdzie różnica jest powyżej 5-ciu lat i jest OK. Największa to 10, facet starszy, co ciekawe jego pierwszy poważny związek w życiu - i super, on ją wyciągnął, w sumie z marszu, z nieciekawej okolicy i zabrał do siebie za granicę. I tak budowali swoje życie razem, on i ona nie mieli praktycznie nic na początku. Duży kryzys po 8-miu latach, parę miesięcy przerwy, ale wielki powrót i miłość na nowo, dobrze im to chyba zrobiło :)
Nie widzę problemu w samej liczbie nawet przy związkach z różnicą powyżej tych 10-ciu lat, no tylko chyba wtedy zaczyna się problem. Na przykład mam w pracy dwie dobre kumpele, jedna jest ode mnie starsza 10 lat, druga młodsza o 9. Dogadujemy się super, ale też pisałem z różnymi laskami, i ta młodsza zna jeszcze świat w którym się wychowałem, trochę dlatego że dorastała na zadupiu. Ale świat tak szybko się zmieniał, że mam wrażenie że z większością jej rówieśniczek już bym mógł mieć problem, tzn nie żeby się dogadać tak w ogóle, ale żeby rozumieć jakieś odniesienia, sytuacje, etc. Mamy też dziewczynę która ode mnie jest 13 lat młodsza i też jest spoko osobą, ale już śmieje się z nas że jesteśmy boomerami i niektóre rzeczy o których gadamy są dla niej abstrakcyjne :P. Więc myślę że ta dekada różnicy to taka rozsądna granica - wiadomo, zależy od wieku obu osób, i nie przekreśla to związku. Ale z moich obserwacji tak to wygląda. A do 5-ciu lat to w ogóle nie ma o czym gadać :D
Zaloguj się aby komentować