Pierwsza zwrotke dedykuje wszystkim hejtowym alkoholika xD
https://music.youtube.com/watch?v=pROrGAg-Iv4&si=SPsUWPlHX-BfjPY1
#alkoholizm
Pierwsza zwrotke dedykuje wszystkim hejtowym alkoholika xD
https://music.youtube.com/watch?v=pROrGAg-Iv4&si=SPsUWPlHX-BfjPY1
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Chociaż tyle w tym życiu mi się udało...
#alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Taka pannica mnie dzisiaj odprowadziła
#koty #alkoholizm


Zaloguj się aby komentować
Okazuje sie ze chec zajbania sie jest odwrotnie proporcjonalna do jakosci ludzi z ktorymi spowyzwa sie alkohol bo np, dzisiaj chce mi sie zyc jak nigdy xD
Teraz chociaz wiem z kim nie pic, szkoda ze ekipa zbiera sie 2 razy do roku bo każdy w innej części świata
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
To ja kiedyś, ale nie udało mi się dotrwać do odbioru, chłop dzwonił telefonem i pewnie domofonem ale mnie nie ruszało nic...
#alkoholizm

Zaloguj się aby komentować
Dziś Dino serwuje napój o nazwie Steininger, zaskakująco smaczne
#dino #piwo #alkoholizm #wakacje


Zaloguj się aby komentować
#heheszki #alkoholizm Widzicie do czego doprowadza alkoholizm! Taka przestroga dla was ,szanuj zdrowie bo nie pociągniesz długo.

Zaloguj się aby komentować
Dino pozytywnie zaskakuje dzień drugi - ośmiopak z elegancką torbą termiczną w prezencie
#piwo #alkoholizm #wakacje #dino #sanmiguel


Zaloguj się aby komentować
Dino mnie zawsze pozytywnie zaskakuje
#stellaartois #piwo #alkoholizm #wakacje #dino


Zaloguj się aby komentować

Wiele problemów alkoholowych można by rozwiązać, gdyby była przychylność rządzących, ale tej nie ma od dekad - powiedziała PAP Hanna Ostrowska-Biskot, psychoterapeuta uzależnień. Podkreśliła, że „padają tylko puste deklaracje, z których nic nie wynika”.
Około 900 tys. Polaków jest uzależnionych,...

Zakopiańska policja zatrzymała kompletnie pijaną kobietę, która podjechała przed lokalny sklep w Poroninie, by dokupić alkohol. 43-latka wsiadła za kierownicę, choć miała 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W drodze po kolejną butelkę zniszczyła jedno z kół w swoim samochodzie. To nie...
@Michumi ja sobie z tym poradziłem bardzo prosto.
Zmieniłem robotę, w zasadzie całkowicie charakter pracy.
Alkohol nie pomagał, a wręcz potęgował strach przed brakiem stabilizacji etc.
Ściągasz prawie 2 mln należności i gówna po poprzednikach, 6-7 lat pracujesz uczciwie w firmie robiąc ponad targety, eliminujesz złodziei co próbowali ukraść niemałe pieniądze, agdy na skutek chujowej polityki personalnej odchodzą 2 kluczowe i 1 ważna osoba z zespołu i robisz 87% planu (w poprzednim mies 108%) i dyro przesyła przypadkiem maila "przekaż dalej" jakiego dostal od wiceprezesa by szukać kogoś na wrocław bo sobie kierownicy nie radzą to od razu z miejsca odszedłem.
Dostałem angaż jako zastępca dyrektora w innej firmie czyli dyro podpisywał mi wypłatę a reszta na mojej głowie to myślałem, że będzie lepiej, było jeszcze gorzej więc odbiłem całkowicie i dopiero to pomogło.
Zaloguj się aby komentować
To możliwe, aby po ponad 1,5r. Nie spożywania alkoholu ręce się trzęsły? #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Aktualizacja sytuacji weselnej odnośnie picia alkoholu i ludzi od "ze mną się nie napijesz?!"
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, myślałem że będzie dużo gorzej, ale sytuacji gdzie ktoś się pytał dlaczego nie pije było może 8-10 z czego 2 trwały dłużej niż wymiana 2 zdań, jeden był tylko gość dosyć męczący.
Także git.
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Idę jutro na wesele do szwagierki, jak se pomyślę o tych wszystkich "a czego nie pijesz?, ze mną się nie napijesz? Baba Ci nie pozwala?" Itp. to az mi się odechciewa. Jeszcze się trzeba w to gówno zwane garniturem ubrać
Jedyne co mnie pociesza to, że będą flaczki i mam zamiar się nawpierdalać wszystkiego aż mnie brzuch rozboli.
PS: nie zapomnę jak mi kiedyś szwagier po pijaku powiedział, że on mnie już nie lubi odkąd nie pije xDDD oj jak mi przykro
#alkoholizm #wesele

Zaloguj się aby komentować
Właśnie mija mi 10 dzień w ośrodku terapii uzależnień. Co mogę powiedzieć? Że nie chce mi się pić alkoholu. Nie piję od 17 dni, ale boje się co będzie jak wyjdę we wrześniu, bo trochę nabroiłem i boje się, że sobie nie poradzę z tym co mnie czeka jak wyjdę.
#alkoholizm
@czeczenskisodomita https://www.youtube.com/watch?v=P9U4yN-yu-0
Zaloguj się aby komentować
Ja mam takie pytanie techniczne. Jak pomoglibyście alkoholikowi, jakie są Wasze pomysły...? Człowiek to alkoholik, który nie uchlewa się na umór, ale jednak robi to (pije) codziennie. Piwskiem się upija, żadnymi mocniejszymi alkoholami. Ja już tracę cierpliwość. Zastanawiam się z której strony uderzyć...
#kiciochpyta #alkoholizm

Zastanawiam się z której strony uderzyć...
z lewej, prawy prosty i poprawiasz lewym na wątrobę. i wtedy dopiero gadasz do typa.
skoro Ci na tej osobie zależy to daj mu znać, tylko wiadomość musi być na tyle mocna żeby się przebić do jego świata, bo alkoholik żyje w swojej odrębnej rzeczywistości. tacy od kilku piwek, "mający wszystko po kontrolą" to najgorsi. dopiero do takich którym śmierć zajrzy w oczy dociera gdzie są (a najczęściej są już wtedy w d⁎⁎ie) i przestają ignorować rzeczywistość.
@razALgul blyat, skasowalo mi dluzsza wiadomosc i nie mam czasu pisac od nowa.
dużo ludzi powiedziało wiele mądrego, ale po przeczytaniu innych komentarzy stwierdzam, że czegoś mi tu brakuje.
Przez ostatnie lata zrobiliśmy duży progres w poznawaniu mechanizmów działania narkotyków, systemu dopaminowego, który jest "hackowany"
przez narkotyki w przypadku uzależnienia, oraz tym jak działa wychodzenie z narkomanii od strony technicznej. Mnie zawsze fascynuje jak działają rzeczy i lubię je rozumieć.
Polecam zgłębić trochę te tematy. Huberman Labs ma dużo wiedzy odnośnie dopaminy, uzależnień i wychodzenia z nich. A na polskiej scenie też pewnie znajdzie się dużo rzeczy (chociażby goście Przemka Górczewskiego). W skrócie, mechanizmy są rozumiane, i są sposoby na wychodzenie z narkomanii. To nie znaczy, że nie potrzeba chęci z drugiej strony.
I nie mogę też nie wspomnieć o tym co Ram Dass kiedyś powiedział na ten temat (świetny psycholog wyrzucony z Harvadu w '60 za badania nad psychodelikami, który został w Indii nauczycielem duchowym). Parę lat temu na online Q&A starszego już Ram Dassa zapytano skąd się biorą uzależnienia. Powiedział, że uzależnienia biorą się z tego, że ludziom brakuje miłości.
Zaloguj się aby komentować
Zacząłem wkręcać teściowa że jestem alkoholikiem. Ona zaczęła pierwsza mnie podejrzewac i gadać na mnie za moimi plecami że na pewno pije w pracy i dlatego często przychodzę na piechotę. O tyle śmieszne że ja tyle pije że rocznie może z 10 piw i jedno wino by się uzbierało.
Ale ona jest cwana i mnie rozszyfrowała.
Postanowiłem więc ja trochę nakręcić, wciągnąłem w to córkę która uwielbia Rage bajtowac babkę bo też jej nie lubi. Już chodziła i mówiła babce że się o mnie martwi bo mam dużo stresu.
Oczywiście nie zamierzam pić, żeby nie było jak w tej historii o dwóch kolesiach co udawało gejów.
Nie mogę też robić tego zbyt na pokaz żeby się nie domyśliła.
Na razie więc zacząłem często mówić o alkoholu, proponować teściowej czy się nie napije itp. Drugim etapem będzie podrzucanie pustych butelek po małpkach. Myślałem żeby mi przypadkiem przy niej wypadła a ja w panice będę chował żeby nie zauważyła. Oczywiście zauważa wszystko bo ciągle wsadza we wszystko swój nos i podsłuchuje.
Macie pomysły co dalej?
#alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
#wiadomoscipolska #alkoholizm #lubelskie wsi spokojna, wsi wesoła
https://www.lublin112.pl/nietrzezwa-matka-z-4-promilami-wozila-dzieci-autem-ojciec-rowniez-pijany/
Zaloguj się aby komentować