Ale znalazłem rzułtego grzybka. Wie ktoś może co to jest?
#2137 #grzyby

Ale znalazłem rzułtego grzybka. Wie ktoś może co to jest?
#2137 #grzyby

tak jak kolega @pvintage napisał, to nie grzyb. to coś chodzi
Zaloguj się aby komentować
18 958,65 + 21,37 + 2,03 = 18 982,05
Może popsułem rękę, ale w końcu na nogach biegam. Żonę udobruchałem wspólną kawką i obietnicą, że wrócę szybciej do tomu jak zauważę że umieram 😉 i mogłem się wybrać - dość późno, bo po 7 rano - na jubileuszowy, czterdziesty papatonik z rzędu 😄
Teraz można się oddać słodkiemu lenistwu ☺️
Miłej niedzieli! ♥️
#bieganie #sztafeta #2137

Zaloguj się aby komentować
18 678,60 + 21,37 + 21,37 + 21,37 = 18 742,71
Na południu bez zmian 😄
Kolejne trzy dni porannego człapanka - bez jakichś znaczących szaleństw, ale i bez jakiegoś strasznego obijańska... a nie, zaraz, dzisiaj przecież sobota, wstałem późno i sobie pozwoliłem na czilerkowy papatonik 😎 Z drugiej strony finisz nie był taki leciutki, bo ostatni kilometr targalem dwa plecaki pełne zakupów, w tym też sporo arbuza xD Ważne, że wróciłem do domu przed 9 rano, bo potem to był już zaduch totalnie nie do życia 🙄
Wczoraj, mimo że nie poleciałem jakoś ekstremalnie późno, zostałem namierzony i obfotografowany przez kilka niezależnych osób xD więc dołączam fotkę ciut inną niż zwykle 😉
Ostatnie dwa dni postanowiłem polecieć z paskiem HRM, bo mnie zaczyna mocno wkurzać pomiar z nadgarstka, który chwilami bywa totalnie z rufy. Parę dni temu też na pełnym chillu truchtałem sobie z górki w tempie spacerowym, a #garmin mi pokazał 171bpm xD Dziś w podobnych warunkach (tempo nawet ciut wyższe, jakieś 5:30/km) pomiar z paska pokazał 120 bpm. Chyba będzie się trzeba poświęcić i polatać z paskiem - poświęcić, bo nie wiem czemu ale od niedawna pasek mnie paskudnie obciera. Nie wiem dlaczego, nigdy tak nie było, a nie spasłem się raczej (o dziwo nawet zeszło parę kilo w dół. Ktoś też tak ma?
Życzę cudnej, leniwej soboty! ❤️
#bieganie #sztafeta #2137

Zaloguj się aby komentować
To chyba jest już postmemizm. Gdzie dotarliśmy?
#jp2gmd #2137 #hejtoobrazapapieza #heheszki

Zaloguj się aby komentować
wrzucam tera bo mogę zasnąć
#2137 x #mariannaschreiber

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18 439,52 + 21,37 + 21,37 = 18 482,26
Miałem tego nie robić, ale ch...yba skoro się obudziłem wystarczająco wcześnie to czemu nie?
To już będzie 36 papatonów z rzędu xD
Nie wiem do ilu dociągnę, prawdopodobnie w przeciągu tygodnia/dwóch zdarzy się coś co mi uniemożliwi śmignięcie #2137 - ale i tak moja misja już wykonana, a teraz to już tylko bonusy lecą
Dziś wybiegłem przed 4:50, było już po wschodzie Słońca ale widoki były tak cudne że aż się zatrzymałem żeby popodziwiać naturę
Miłej środuni życzę
#bieganie #sztafeta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18 251,82 + 21,37 = 18 273,29
Oops! Ja niechcący 🤭
Miłego poniedziałku, kochani ♥️
#bieganie #sztafeta #2137

Zaloguj się aby komentować
18 028,28 + 21,37 = 18 049,65
Do końca maja i jeden dzień dalej! 🚀
Miłej niedzieli, wszystkiego dobrego dla dzieci małych i dużych ♥️
#bieganie #sztafeta #2137

Zaloguj się aby komentować
Hakimi szkaluje papieża całując boisko. To boisko #2137 #mecz #ligamistrzow
Zaloguj się aby komentować
Oj chyba jadło się granulat dla papieży bez umiaru
#2137


Zaloguj się aby komentować
17 651,29 + 21,37 = 17 672,66
No i stało się!
Piękny był to my, nie zapomnę go nigdy.31 dni, 31 papatonów... i nie tylko, bo nie byłbym sobą gdybym nie uległ pokusie dociągnięcia majowego przebiegu do 700 kilometrów
Pamiętam, jak dobrych parę lat temu w pewnym miesiącu udało mi się po raz pierwszy przekroczyć przebieg 300 km i ostatecznie dobiłem do 350 - powiedziałem sobie wtedy, że to chyba maksimum tego, do czego jestem zdolny. Oj, jakże mało wiedziałem
Tym razem to już jest naprawdę max. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek przebił lub choćby powtórzył ten wyczyn. Nawet nie chodzi o #zdrowie - kolejny level to 1000 km czyli zaledwie dodatkowe 10 km dziennie, spokojnie do ogarnięcia... ale nie samym bieganiem człowiek żyje, urwanie kolejnej godziny z życia byłoby aktem egoizmu wobec rodziny i solidnie by utrudniło życie codzienne. Nie warto
Co do zdrowia... Decyzję o pociągnięciu całego tygodnia podjąłem gdzieś pod koniec przedłużonej majówki, gdy już miałem za sobą tydzień papatonów i widziałem, że nie będzie problemów z utrzymaniem ciągłości. Gdzie te czasy, gdy człowiek po półmaratonie robił sobie dzień-dwa pauzy
Niektórzy pytali ile schudłem - ech, żeby to takie proste było to życie by było łatwiejsze
Dobra, czas brać się za obowiązki domowe
Czerwiec będzie luzacki, nadal oczywiście będę biegał codziennie (jak od października) ale już bez takiego ciśnienia
#bieganie #sztafeta #2137

Zaloguj się aby komentować
17 360,37 + 21,37 + 7,64 + 21,37 + 1,17 = 17 411,92
To już jutro! 🤩
Miłego piątunia! ♥️
#bieganie #sztafeta #2137

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie pluskwę milenijną? A co powiecie na problem roku...
2137
Daty GPS są wyrażane jako numer tygodnia i numer dnia tygodnia, przy czym początkowo numer tygodnia był zapisywany jako wartość dziesięciobitowa, a w zmodernizowanych komunikatach nawigacyjnych GPS stosuje się pole trzynastobitowe. Systemy dziesięciobitowe resetują się co 1024 tygodnie (około 19,6 roku) od niedzieli 6 stycznia 1980 roku (epoka GPS), natomiast systemy trzynastobitowe resetują się co 8192 tygodnie. Systemy trzynastobitowe zresetują się do zera w roku 2137.
Ciekawe czy za 112 lat nadal będą popularne memy czy inne dowcipy o papieżu polaku z XX wieku? Może akurat do tego wrócą. Czy system gps nadal będzie używany? Tego nikt z nas się nie dowie.
Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Time_formatting_and_storage_bugs#Year_2137
#heheszki #humorinformatykow #2137 #hejtoobrazapapieza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
17 134,21 + 21,37 + 21,37 + 21,37 = 17 198,32
KONIEC JEST BLISKI
Obowiązki papatońskie nakazują mi doliczyć kolejne trzy sztuki.
Dwa dni nieco uczciwsza pora startu, rzędu 4:50 - ale dzisiaj zaspałem i wyruszyłem niemal o wpół do szóstej
Może dlatego dzisiaj zrobiłem nieco lepsze tempo, choć planowałem luzackie człapanko xD
Nic to, jeszcze trzy dni!
Miłego środeczka!
#bieganie #sztafeta #2137

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować