#electroswing


#electroswing


Zaloguj się aby komentować
#codziennyeyeofthetiger #okotygrysska #kakaowyszatan @TyGrySSek #rocky #sylvesterstallone

Zaloguj się aby komentować
#codziennytarzanboy #jungledrum #duparozepchanaciuchypołatane #koszotoroburgames

Zaloguj się aby komentować
Zużył mi się wyłącznik w pilocie, a mieszanka jakaś takaś paskudna, że klej CA nie trzymał gumki ukradzionej z innego guzika.
Miałem na chama przylutować mikroswitcha i wyciąć dziurę w gumie, ale natknąłem się na pilota od nawilżacza i powstało rozwiązanie idealne xD
W gratisie guzik zyskał przyjemny klik.
#elektronika #diy
Planeta uratowana od kolejnego elektrośmiecia, a ja 80zl do przodu, bo nie kupuję kolejnego pilota.

Zaloguj się aby komentować
Nadal się zastanawiacie, czemu ludzie nie wyłamują rogatek?
Wyłamanie rogatki: 3500zł + 15pkt
Kolizja z pociągiem: 3000zł + 10pkt
XD
https://piasecznonews.pl/pl/755_tarczyn/113615_o-krok-od-tragedii-na-przejezdzie-kolejowym.html
#kolej #wypadki
https://autoblog.spidersweb.pl/wysokosc-mandatu-za-wylamanie-rogatki



Zaloguj się aby komentować
Facebook nie działa, Messenger nie dziala, trzebaby się wziąć za robotę
#pracbaza #facebook
Zaloguj się aby komentować
Kocham strzelać, choć długa droga przede mną. Chyba nie zdążę na olimpiadę.
Pistolet pneumatyczny 60 strzałów 10m.
#strzelectwo

Zaloguj się aby komentować
Zawsze jak mi się skończą ogórki, to odcedzam beczkę, wybieram ukiszony czosnek i sobie zostawiam do chrupania.
Ktoś jeszcze tak robi, czy tylko #oporniktojednakjestpojebany ?
#kiszonki #ogórkikiszone #ogorkimalosolne #jedzenie #ogorki #czosnek #przekaski


Zaloguj się aby komentować
Atrament na dziś:
KWZ Złota Kaczka
Mówi się, że “nie wszystko złoto co się świeci” - ale ten atrament nie dość, że się świeci, jest złoty, to jeszcze JAKIE TO JEST K⁎⁎WA ZŁOTO! No ale dobra, po kolei.
KWZ to, jak już wiemy, polska marka atramentów. Jak może pamiętamy, a może nie, nawiązała współpracę z polskimi sklepami zajmującymi się sprzedażą piór wiecznych i wypuściła dla nich dedykowane kolorystyki. Kaczucha jest właśnie jedną z nich.
Ten atrament jest złoty. Po prostu. Nie da się go określić inaczej, nie jest żółty, nie jest pomarańczowy, nie jest nawet rzułty. On jest k⁎⁎wa złoty. Jest też upakowany shimmerem do tego stopnia, że jestem zaskoczony, że w ogóle płynie. A płynie świetnie - i wygląda jeszcze lepiej.
Szybciutko trafił do grona moich ulubionych atramentów. No k⁎⁎wa złoto, w dodatku złote.
Cena: 49 zł/60ml
Tyle ode mnie!
#piorawieczne



Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, choć u mnie na razie nie całkiem dobry. Upuściłem flakon
Na szczęście nie stłukł się, ale ciężki metalowy korek urwał trzpień atomizera, który został w kapturku. Macie pomysł jak uratować sok? Nie bardzo mam jak to wcisnąć, a igły też nie wbiję, bo nie ma centralnie umiejscowionej dziurki. Tłuc? Urwać cały atomizer?
Z dobrych wieści, to przynajmniej pachnie ładnie: mokrym czarnoziemem, wetywerią i bergamotką.
A czym Wy dziś pachniecie?
#perfumy #conaklaciewariacie #sotd


Zaloguj się aby komentować
Ło matko 12.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
48 Buchstaben im 7 Wörtern 🟢 27 🟡 9 ⚪ 12 🔴 0
Zaloguj się aby komentować
Życie może i r⁎⁎ha bez wytchnienia, ale czasami chociaż da buziaczka
Lamy Safari Candy Mango
Nie wiem, kto mój wpis o Lamy przyjął bardziej jak wyzwanie, Zalando, które od razu zrobiło na nie promocje, czy @fonfi który jak zwykle automatycznie o niej zameldował. W moim najbliższym środowisku z tej promocji zeszło, niech policzę na palcach... 8 sztuk?
Mój stosunek do Lamy znacie, nie jestem fanem, nie lubię mojego Al-Stara i zdecydowanie nie planowałem Safari, ale k⁎⁎wa... za 34 złote? Ja więcej na raz przejadam i droższe pióra już do śmietnika wypierdalałem XD
Gimi XD
Tknęło mnie akurwat jedno rzułte, papieskie. Nie wiem, dlaczego akurat to i pewnie się nie dowiem, ale akurat to. Zgadywać mi pozostaje, że wyniuchałem tym swoim żydowskim nosem pieniądz, bo to nie jest jakieś tam pomarańczowe Safari. To jest, moi mili, edycja specjalna z roku pandemicznego 2020 XD
Bardzo mnie ten uśmiech losu cieszy w tym tygodniu XD
Atrament którym zalałem Safari jest DOPIERDOLONY i nie mogę się doczekać, żeby go wam pokazać.
Ale najpierw mango XD
Tyle ode mnie!
#piorawieczne




Zaloguj się aby komentować
Z dzisiejszych maziaji, kolejny zastęp piechoty. Po raz pierwszy pomalowałem figurki tak, że byłem względnie zadowolony z efektu, żadnych poprawek godzinę, cudowania itd.
Na szczęście efekt zniszczą tarcze
#malowaniefigurek #bitewniaki

Zaloguj się aby komentować

Setki tysięcy podkładów i setki kilometrów szyn ponownie trafiły na sieć kolejową. Polskie Linie Kolejowe SA konsekwentnie zwiększają skalę wykorzystania materiałów staroużytecznych, nadając im drugie życie podczas prac utrzymaniowych i modernizacyjnych. Dane z lat 2023-2025 pokazują wyraźny wzrost...

Bydgoska spółka rozmawia z Węgrami i Bułgarami o dostawie pojazdów z napędem ekodiesel, które dobrze sprawdzają się w Czechach. W Polsce przygotowuje się do startu w przetargach na pojazdy dużych prędkości oraz tramwaje dla Warszawy. Będzie mieć zagraniczne wsparcie. #pesa #kolej
Why trains don't usually crash into each other
At Network Rail's Manchester classroom, I learn why it's very rare for trains to collide... and try out signalling for real.
#pociagi #kolej #tomscott
Zaloguj się aby komentować
11.06.2026 – 🇩🇪 #diffle #difflede
27 Buchstaben im 3 Wörtern 🟢 11 🟡 3 ⚪ 13 🔴 0
Zaloguj się aby komentować
Odlewka ktoś tego kawalera? Tylko starsze roczniki, jestem gotów się ustatkować.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Mam wrażenie, że niektórzy nie do końca zrozumieli mój poranny wpis. Nie chodziło mi o pochwalanie wjazdu na przejazd, jak niektórzy sugerowali (lol), tylko o sposób przekazywania informacji przez media.
Miałem teraz chwilkę to pogrzebałem w necie i znalazłem dokładnie taki artykuł, jak bym chciał, żeby wyglądał każdy.
Sam artykuł za paywallem, ale większość i tak czyta tylko nagłówki, a w tym (i porannym) artykule właśnie o nagłówek mi chodziło
#kolej

@Felonious_Gru
kto-placi-za-wylamana-rogatke
kurde... wiem że siedząc wygodnie to się łatwo mówi, ale zawsze mnie to zastanawiało czy ci wszyscy ludzie nie wiem- wyceniają swoje życie na mniej niż ten j⁎⁎⁎ny szlaban czy nagle się w nich jakaś miłość do tego kawałka blachy rodzi czy się boją konsekwencji? Przecież to instynkt przetrwania powinien wbić na pełnej k⁎⁎⁎ie i nawet jakby jakimś c⁎⁎⁎em wyłamanie tej rogatki było nielegalne to powinni na nic nie patrzeć, tylko wy⁎⁎⁎ać ten szlaban z trzaskiem, byleby tylko uciekać z torowiska. Tak, wiem, nie w tym konkretnym przypadku, ale jak widzę czasem filmiki z przejazdów, to niektórzy to są tacy debile że wnet by sobie na tym przejeździe rondo urządzili, byleby tylko nie ruszyć tych szlabanów... ლ(ಠ_ಠ ლ)
@NiebieskiSzpadelNihilizmu no wiadomo - tu się zepsuł i nie było czasu na uprzątnięcie. Nadal chodzi mi o narrację mediów, która powinna brzmieć:
Już zjebałeś że znalazłeś się na torach. Teraz masz szansę nie zjebać jeszcze bardziej - spierdalaj z torów za wszelką cenę
Tymczasem tvp info:
Patrzcie jaki nygus, wyłamał śrubkę za 15zł (cena z atestem kolejowym) w rogatce
Tak, szukałem tych śrubek. Kilkadziesiąt groszy w sklepie dla cywili, kilkanaście złotych w sklepie dla kolejarzy, z papierkiem z pieczątką.
Zaloguj się aby komentować
Poranny wypad nad jezioro. #wedkarstwo #islandia


Zaloguj się aby komentować