Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dzięki @NooT @BapitanKomba za to, że uczyniliście wczorajszy wieczór jeszcze leppszym!
Dopiero teraz się skapnąłem, że w końcu nie zrobiliśmy se fotki, więc dam jakąś tego, na co wspolnie patrzyliśmy
#hejtopiwo #hejtopiworadom #jeanmicheljarre

@Felonious_Gru @diagnoza @NooT No siema 😎 Na I-7 były najgorsze miejsca! Uciekliśmy stamtąd po dwudziestu paru minutach występu Jarre'a. Kilka miejsc obok już wcześniej opstoszało. Na płytę nie wpuszczali, więc staliśmy w przeciągu koło schodów naprzeciwko sceny. Moje najdroższe miejsca stojące 😐 Co za zamianę zrobiliście?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Część trzecia i ostatnia, apdejt wpisu o joopie m715
- no to ten, skończony bydlak śmierdziel ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ukończyłem w piątek wieczorem dość późno, ale ze względu na dość intensywny weekend dzisiaj wrzucam coby nie było że OP nie doniósł XD W większości udało mi się zachować czarny kolor nadwozia, z czego jestem mocno zadowolony : D
A tak poważnie to no cóż, jestem mile zaskoczony efektem końcowym. Nie jest tak, jakbym chciał, ale narzekać nie mogę XD silnik jest, kabina jest, otwierana komora silnika czy paka i drzwi również XD
#lego #klocki





Zaloguj się aby komentować
15 250 + 450 = 15 700
Niestety w #rzeszow już masło orzechowego nie dają bo się to dawcom niezbyt podobało. Jak zwykle na Podkarpaciu jak w lesie :(
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Witam wszystkich!
Jako że jestem ogromnym fanem szyprów, a szczególnie tych w stylu vintage. Postanowiłem stworzyć coś, co będzie formą oddania hołdu perfumiarzom z minionej już złotej ery. Chciałem, aby zapach swoją strukturą i składnikami przenosił nas cały wiek wstecz. Dlatego postanowiłem korzystać z (możliwie) tych samych składników, co ówczesni perfumiarze - co nadaje swojego rodzaju surowości, a zarazem elegancji całej kompozycji. W ten sposób pierwsze iteracje (L'age d'or) faktycznie pachniały jak zapachy z dawnych lat. Dla mnie jednak jeszcze czegoś brakowało... ale jakimś trafem udało mi się znaleźć vendora, który miał składniki i bazy z dawnych lat. Te okazały się być gamechangerem. Za sprawą tych bardzo starych (a jednocześnie dobrze zachowanych) składników udało mi się uzyskać efekt nadgryzienia zębem czasu, którego nie da się uzyskać w inny sposób niż po prostu pozostawić dany składnik samemu sobie na kilkadziesiąt lat. W taki więc sposób udało mi się uzyskać efekt, dzięki któremu te perfumy potrafią przenieść nas o 100 lat wstecz, prosto do czasów, kiedy perfumiarze zaczynali się prześciągać, kto zrobi wspanialsze i oryginalniejsze perfumy dla większego grona odbiorców, a nie tylko dla elit.
Żeby nie zanudzać, to przejdę do najistotniejszych (dla mnie) składników. Fundamentem jest ogromna dawka mchu dębowego, którego zawsze mi brakowało w moich ulubionych szyprach. Dlatego użyłem go w maksymalnej ilości, ale tak, by reszta składników też miała coś do powiedzenia. Kolejnym elementem jest również ogromna dawka naturalnego cywetu. Zabronione w obecnych (ukochane) piżma, które trwają i trwają na skórze, wydłużając trwałość wręcz w nieskończoność. Duże ilości naturalnych absolutów jaśminu i róży (w tym najbardziej cenione otto). Sproszkowane kastoreum z 1960 roku, które przepięknie wchodzi w synergię z wanilią, mchem i cywetem. Kwiatowe, piżmowe i bliżej nieokreślone bazy mające 60-80 lat. Ambra nadająca solny i mineralny aspekt. Duża ilość różnych rodzajów irysu, różnych jego odmian i w różnych formach (rezinoidy, masełko, tynktury i syntetyki). Spora ilość żywic, które razem z mchem i cywetem tworzą wręcz wieczną bazę. Jest tego jeszcze od groma (+-50 składników, nie wliczając baz, z których każda zawiera co najmniej kilkanaście kolejnych ingrediencji). No i oczywiście solidna dawka bergamotki. Jak to pachnie? Piekielnie trudno jest mi zebrać myśli, a dodatkowo nie chcę niepotrzebnie ingerować w wasz odbiór. Podpowiem tylko, że grafika oddaje doświadczenie tego zapachu bardziej niż jakikolwiek opis.
Koncentracja wynosi ponad 44%. Jest to prawdziwy PARFUM z krwi i kości, tak jak się to robiło kiedyś.
Niestety względu na ograniczoną dostępność składników (vintage baz nie jestem już w stanie kupić, bo prawdopodobnie to były ostatnie butle na świecie) i ograniczony budżet, byłem w stanie zrobić tylko 5 flakonów 30 ml i 20 sampli po 1 ml. Czy będą kolejne iteracje? Pewnie, że tak. Czy będą tak samo dobre? Tutaj nie jestem w stanie odpowiedzieć, ale nie wypuszczę kolejnych, jeśli nie będę z nich zadowolony tak, jak jestem z tej pierwszej — może uda mi się kupić kolejne bazy, które może nie będą tak samo pachnieć, ale dzięki którym będę również w stanie uzyskać ten niesamowity efekt nadgryzienia zębem czasu.
Ktoś zapewne będzie ciekaw jaka jest nazwa "marki" - nie ma nazwy. Dla mnie najważniejsze są perfumy, a nie osoba je tworząca. Nie mam parcia na rozpoznawalność i szczerze wolę pozostać raczej w "ukryciu". Jeśli jednak jest to dla kogoś istotne to przyjmijmy że "Newman"
Jeśli są jacyś chętni, to sampel 1 ml kosztuje 33 PLN plus wysyłka (może być kod nadania). Flakon 30 ml ze złotym grawerem i ciężkim metalowym korkiem — 950 PLN (przesyłka gratis).
*w komentarzu wrzucę zdjęcie flakonu bo ai trochę zmieniło proporcje, a dodatkowo moim zdaniem w rzeczywistości wyglądają po prostu lepiej
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
XD
Temu dajcie order z kartofla
Jeśli kierowca autobusu lekceważy czerwone światło i opuszczone rogatki, to ryzykuje nie tylko własnym życiem. Naraża dziesiątki pasażerów, którzy powierzyli mu swoje bezpieczeństwo tego dnia. Jaki sygnał dostają wtedy pozostali uczestnicy ruchu
Po 33 latach do Łomży wróciły pociągi pasażerskie. Wróciły też zasady, które na przejazdach kolejowo-drogowych obowiązują wszystkich bez wyjątku.
Na opublikowanym nagraniu widać sytuację, która nigdy nie powinna mieć miejsca, a już szczególnie z udziałem kierowcy zawodowego, odpowiedzialnego za bezpieczeństwo przewożonych pasażerów.
Autobus zatrzymuje się pod opuszczoną rogatką. Chwilę później pasażer (
) podnosi szlaban, aby ułatwić dalszą jazdę. W tym samym czasie po torach swobodnie porusza się rowerzysta… Wszystko przy czerwonym świetle i przed pociągiem, który musiał awaryjnie zahamować.
Przejazd był prawidłowo oznakowany, działała sygnalizacja, rogatki były opuszczone. Każdy z tych elementów wysyłał dokładnie ten sam komunikat: STOP.
Od przywrócenia ruchu kolejowego na linii do Łomży, czyli od 14 czerwca, odnotowaliśmy już 4 niebezpieczne incydenty na przejazdach kolejowo-drogowych.
Dlatego przypominamy: czerwone światło nie jest sugestią, rogatka nie jest przeszkodą do usunięcia, a pociąg nie zatrzyma się w miejscu. Droga hamowania składu może wynosić nawet kilkaset metrów
W najbliższych dniach na tej trasie będziemy prowadzić akcje informacyjne w ramach kampanii "Bezpieczny Przejazd", a przejazdy patroluje Policja.
Powrót pociągów do Łomży po latach to wspaniała wiadomość. Oby jednak o wiele szybciej wrócił nawyk przestrzegania przepisów na przejazdach kolejowo-drogowych.
#BezpiecznyPrzejazd #kolej
@Felonious_Gru Eh to dramatyzowanie komuś nie wyszło.
Autobus zatrzymuje się pod opuszczoną rogatką. (...) rogatki były opuszczone. Każdy z tych elementów wysyłał dokładnie ten sam komunikat: STOP.
Jeśli rogatki byłyby opuszczone, to ten autobus, by pod nie zwyczajnie nie wjechał. Ale tak to jest, jak się projektuje skrzyżowanie ze światłami, kilkaset metrów od przejazdu kolejowego.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#lego #czarnyhumor #ai @maly_ludek_lego delivery #zajebanezreddita #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Ej, jak mi auto wyświetla taki komunikat to trzeba jechać powoli czy szybko?
#muzyka #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Takie ćwiczonko dzisiaj sobie zrobiłem, zamocowałem tarczę odwrotnie - nadrukiem w drugą stronę, by skupić się nad pracą na spuście. Wyszło na 30 strzałow 2 poza czarne.
#strzelectwo #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
16 150 + 450 = 16 600
Krew pełna 450 ml
Licznik prywatny: 27550 ml
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
W nocy z piątku na sobotę policja interweniowała w sprawie kobiety, która stała na moście i zatrzymała w ten sposób pociąg dalekobieżny, do którego wsiadła. 40-latka była pod wpływem alkoholu.
Policjanci przebadali maszynistę i 40-letnią pasażerkę na zawartość alkoholu. - Maszynista był trzeźwy. 40-latka miała niespełna dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie wymagała hospitalizacji.
#kolej #policja
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/srodmiescie/zatrzymala-pociag-na-moscie-i-do-niego-wsiadla-st9105431
Zaloguj się aby komentować
Kurde kurde, jak ja teraz te paczkę wyjmę
#rower

Zaloguj się aby komentować
Specjalnie dla @Opornik
#latowypierdalaj

Zaloguj się aby komentować