Można sobie czilowac przy takiej muzyczce....
https://music.youtube.com/watch?v=GVXkZOISgL0&si=fcZ72AExXjuoeMtV
#yoowkinutki
Można sobie czilowac przy takiej muzyczce....
https://music.youtube.com/watch?v=GVXkZOISgL0&si=fcZ72AExXjuoeMtV
#yoowkinutki
Zaloguj się aby komentować
119 006 212 - 155 - 200 = 119 005 857
Z serkiem wiejskim (200) - nie wiem jak go dopisać, żeby nie zarzucono mi oszustwa, w końcu jest tam też serwatka.
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
ehh 3 tysięcy na dobę i tylko 150 km dziennie to na rybę nie zajadę
https://cylindersi.pl/wynajem-samochodow-sportowych/porsche-911-carrera-4-gts/ taniej wersja kabrio ale i tak limit km a potem 7 zł od kilometra xD
Zaloguj się aby komentować
Popadało troszkę, auto upaprane błotem po klamki a jutro spot klasyczkow i jaktajmerów, trudno pojedzie brudny, teraz czas na małe piwko.. Wasze zdrowie! #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Nareszcie można usiąść i wypić jak czlowiek. Takie z lodówki, nektar.
#piwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jeden komentarz i wstaje jutro o 2 w nocy, żeby jechać na wschud słońca w #góry z chociaz wiem, ze pogoda będzie paskudna.

Zaloguj się aby komentować
Gdzie dokładnie jesteście? #hejtopiwo #hejtopiwowarszawa
Zaloguj się aby komentować
Wy kiśniecie a ja nad wodą (byłem).
I nawet piwko wydali z harlejkiem takim jak mój.
#motocykle


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
#comiesiecznybarber #barber #fryzjerstwo
No to ten barber odbyty,
J⁎⁎ac hejterow
PSHEMEK WRUDZ
Pozdrowienia dla @Opornik

Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie nie jeść pestek bo wam arbuz w brzuchu urośnie.
#heheszki #arbuz #brzuch

Zaloguj się aby komentować
kurde przecież reprezentacja Niemiec rozjeździe Śląsk Wrocław iksde można to gdzieś obstawić? #heheszki #pilkanozna #slaskwroclaw #dolnoslaskitygrys #shitposting


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ostatnio w robocie rozmawialiśmy, że kiedyś triathlon był popularniejszy i dużo ludzi chciało się zmierzyć z tym sportem, a obecnie jest coraz gorzej. To teraz patrzcie na pakiet z Challenge Triathlon Gdańsk. I dodajcie sobie do tego fakt, że najtańsze bilety "super early bird" to 199 euro, a rejestracja w dniu imprezy to 379 euro xD
i dodajmy to, że w tym roku na sprincie nie było napojów na odcinku rowerowym, a co śmieszniejsze to kurtyna wodna była tylko jedna, a i tak tylko przez jakiś czas - jak wybiegałem to była, jak wracałem to już zakręcona. Koleżanka wybiegała jakieś 10' po mnie i mówi, że już wtedy ją przykręcili.
A w strefie finiszera bieda porcje spaghetti, nie było piwa, redbulle się skończyły, a coli lali 1/3 kubeczka tylko xD ktoś powie, że to miała być impreza sportowa, a nie darmowy obiad, ale bądźmy szczerzy - poziom leci z roku na rok, a tak biednie jak w tym to jeszcze nigdy nie było. A pakiety coraz droższe...
#sport #triathlon #bieda #zalesie

@AdelbertVonBimberstein
No i daj pan spokój tyle pieniędzy a zmęczyć się mogę za darmo. XD
ja to rozumiem, natomiast mi starty opłaca firma ^^ ale też powiem Ci, że zupełnie inaczej się startuje samemu, a inaczej jak z kimś rywalizujesz ^^ na ostatnich metrach ścigałem się z jakąś laskę i ostatecznie na ostatnim metrze ją machnąłem, ale potem zbita piątka, wzajemne gratulacje, solo takich akcji nie masz ^^
@Loginus07 @AdelbertVonBimberstein Dokładnie, tu bardziej chodzi o emocje związane z wydarzeniem. To tak samo jakbyś komuś kto poszedł na koncert swojego ulubionego zespołu powiedział że bez sensu tyle kasy płacić za bilet, jak muzyki może posłuchać na chacie.
Emocje, tym bardziej na ważnych dla siebie startach są nie do opisania. Adrenalina dodatkowo też robi swoje. Budujesz fajne wspomnienia. Tworzysz pamiątkę swojej wewnętrznej walki i zwieńczenia "drogi". Każdy ma swoje "why".
Oczywiście również nie każdy takie coś musi odczuwać.
@Loginus07 Wiadomo, że płacąc za start nie oczekujesz tego, że spora część "zwróci się" w pakiecie startowym. Ale i tak bieda. Żeby chociaż ta koszulka była jakiejś "premium" marki. Ech, najwidoczniej mało sponsorów miała impreza.
Szkoda, że triathlon jest drogim sportem. Sama kiedyś myślałam o Ironmanie, ale jak zobaczyłam ile łącznie kasy musiałabym w to wsadzić to po prostu odechciało mi się. A tu niestety sprzęt może decydować o Twoim czasie.
@Trypsyna to drogi sport i to sport pay2win - jak masz 2 takich samych zawodników to wygra ten, który będzie miał lepszy rower, a ludzie startują amatorsko na rowerach czasowych za 30k ^^ i żeby nie było - jak ktoś ma hajs to niech wydaje go na hobby, ale minimalnie lepszy zawodnik przegra jeżeli jest biedny.
Na szczęście mnie to nie dotyczy, bo ja startuje dla funu i na pewno nie jestem lepszym zawodnikiem w żadnej z kategorii ^^
@Loginus07 kolarstwo jest jeszcze o tyle niesprawiedliwe, że jak lepiej pływasz to dopłyniesz szybciej, lepiej biegasz, tak samo, a jeśli jesteś od kogoś lepszy na rowerze tylko trochę, to może Ci siąść na kole i tyle, nie zerwiesz go, a na pewno nie tak łatwo. No i 30k jeszcze nie tak dużo, same koła z dyskiem potrafią kosztować 10+. Za 30k można kupić butów do biegania do 2047 roku i 50 par okularów pływackich, i jeszcze zostanie.
@Loginus07
kiedyś triathlon był popularniejszy i dużo ludzi chciało się zmierzyć z tym sportem, a obecnie jest coraz gorzej.
Nie zgodzę się - ilość osób na basenach które robią kiepskiego kraula i j⁎⁎ią objętościówkę, bo im słaby trener powiedział, że hehe hipopotam jest szybszy od człowieka na lądzie i w wodzie to musisz nadrobić na rowerze, rośnie z roku na rok i przykro się na to patrzy jak ludzie przychodzą utrwalać błędy zamiast robić technikę. Jeszcze kumpel dorabia na mieście jako trener na zastępstwa i jak trafia do triathlonu to często dostaje zjebki za to że chce ludzi nauczyć pływać a nie uczyć pływać. Ciągną hajs na fali popularności i to raczej rośnie z roku na rok. Generalnie thriathloniste łatwo poznać na basenie.
@wonsz dobra, masz jednak racje - początkowo chciałem się kłócić, że to Twoje subiektywne odczucie, ale stwierdziłem, że to może być moje subiektywne odczucie. Także wziąłem 2 triathlony, w których startuje w tym roku i przejrzałem wyniki za ostatnie lata... i faktycznie rośnie, także mój błąd w takim razie

Zaloguj się aby komentować