Bronco z wczorajszego wypadku.
#leszno #katastrofylotnicze #lotnictwo #samoloty





Bronco z wczorajszego wypadku.
#leszno #katastrofylotnicze #lotnictwo #samoloty





Zaloguj się aby komentować
Nasz kolega @fonfi jedzie sobie w 30-stopniowym upale, zrobił już 100km, zostało mu tylko 400. Zrobiliśmy w Warce krótkie spotkanie ekipy co mocno wierzy, że ranga guru wróci do swojej najpiękniejszej formy.
Ja sobie siedzę w Warce, a on się praży na trasie. Nie wiem kto ma lepiej
Trasa @fonfi i paruset innych ludzi co lubią się smażyć na rowerze: https://poltrax.live/mg500 - niektórzy jednak nie są tak hardcorowi i jadą tak by w dobę się zmieścić
#rower #mazowieckie #makegejurupinkagain


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
eh... powinienem jednak wakacje spędzać w jakiejś Finlandii na północy, już 26 stopni a ma być ok 30. Jak tu żyć? za gorąco. #pogoda
Zaloguj się aby komentować
#ogrodnictwo #heheszki wpadłem na pomysł obcięcia cebuli kosą spalinową. Nie polecam, ogródek cały zasyfiony, wszystko wraz ze mną niemiłosiernie wali cebulą

Zaloguj się aby komentować
Moje pierwsze wrażenia po kilku dniach spędzonych z najnowszym modelem kamery do vlogowania od firmy Insta360, Luna Ultra 🥹
#insta360 #lunaultra #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
Pierdolicie u mnie deszcz na⁎⁎⁎⁎ia #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#raportzchwilibiezacej
Robią próby mikrofonu przed Marylą.

Zaloguj się aby komentować
#dieta #zdrowie #upały #odwodnienie #picie
Nie jestem pewny czy dobrze łączę kropki ale prawdopodobnie przez niski poziom glikogenu prawie straciłem przytomność.
Trochę redukuję na niskich węglach, więc poziom glikogenu powinien być niski i podczas jednego ze spacerów źle się poczułem i zaczęło mi się robić ciemno przed oczami. Niestety byłem w odludnym miejscu i pewnie leżałbym sobie kilka godzin zanim ktoś by mnie zauważył albo szybciej sam bym odzyskał przytomność. Niewiele myśląc zacząłem zapieprzać aby podtrzymać jakieś ciśnienie w układzie i nie paść na twarz i jakoś udało się przetrwać kryzys. Dziś zacząłem drążyć i doczytałem, że glikogen może mieć olbrzymi wpływ na to jak reagujemy na odwodnienie w trakcie upałów i wydaje mi się, że to był powód kryzysu.
Byłem w lidlu, kupiłem bułeczki i grzecznie robię ładowanie, aby jakoś przetrwać upały. Redukcja poczeka.
Trzymajcie się!


@Lubiepatrzec Od dawna tniesz węgle czy od niedawna?
Jak od niedawna, to wygląda to na klasyczny spadek poziomu glukozy we krwi. Po odstawieniu węgli poprawia się wrażliwość tkanek na insulinę - czyli mniej insuliny jest potrzebne żeby glukoza wniknęła do tkanek. A trzustka jeszcze przez jakiś czas "z rozpędu" produkuje więcej insuliny niż trzeba. W efekcie z krwi glukoza jest wybierana dużo mocniej, co skutkuje nagłym spadkiem jej poziomu do niskich wartości - coś jakby diabetyk wstrzyknął sobie za dużą dawkę insuliny. Warto mieć przy sobie coś słodkiego i coś do picia, usiąść i odpocząć.
Specjalnie sobie kupiłam glukometr żeby złapać ten stan, bo to są chwilowe spadki, które organizm zaraz kompensuje, tak więc nie wychwyci ci tego żadne badanie laboratoryjne robione następnego dnia. Ale to jest przejściowe, przy dłuższym low carbie trzustka zmniejsza ilości produkowanej insuliny.
Zaloguj się aby komentować
Ale beznadziejna pogoda! Żar leje sie z nieba, temperatura jest około piekielnej i zaistniały stan pozwala maksymalnie na 15 minut płacu zabaw, bo inaczej tata sie roztopi....
Jak żyć?
#latowypierdalaj #zimonapierdalaj #zalesie #rodzicielstwo #pogoda #skwar

@bori @NiebieskiSzpadelNihilizmu lata 2019-2022, plac jest połączeniem "naszego" i budynku sąsiadującego, w ten sposób dwie wspólnoty obejmuje - przez to jest większy I odległości od budynków duzo ponad dzisiejszy standard. Byla to jedna z cech mieszkania, przez które sie zdecydowałem na zakup. Mam balkon właśnie z widokiem na ten plac zabaw 😅
Zaloguj się aby komentować
Nagranie wczorajszego wypadku w Lesznie
#lotnictwo #katastrofylotnicze #samoloty #leszno
Zaloguj się aby komentować
#smacznejkawusi może jeszcze będzie słońce, kubek odzyskuje cień

Zaloguj się aby komentować
dobry boże marcycha connorr
https://tidal.com/track/407119243/u
#muzyka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #deafoto #fotografia #lubuskie
Dzień dobry Hejto z jeziora lubniewskiego.

Zaloguj się aby komentować
Całe Najnowsze zajebane sapaniem o upałach, weźcie k⁎⁎wa dorośnijcie.
#jestspoczko


Zaloguj się aby komentować
disfruto carla morrison
https://tidal.com/track/483633378/u
#muzyka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować