Sztabka złota ze znakami mennicy, wydobyta z hiszpańskiego statku ze skarbami „Atocha”, który zatonął w 1622 roku.
Nie moja ręka, chociaż zegarek też fajny. #ciekawostki #zloto

Sztabka złota ze znakami mennicy, wydobyta z hiszpańskiego statku ze skarbami „Atocha”, który zatonął w 1622 roku.
Nie moja ręka, chociaż zegarek też fajny. #ciekawostki #zloto

Zaloguj się aby komentować
Siemka, jestem po rozwodzie. Gdzie mogę sprzedać obrączkę? Ile to może być warte? Tak +/-?
#zloto #zwiazki #rozwod
Zaloguj się aby komentować
Witam!
Taki oto pierścionek został wykonany dla Mirka (tak wiem portal na W -zamówiony przed upadkiem)Centralny Diament 0.51ct Fancy Greenish Blue - czystość VS2 + boczne tradycyjne diamenty, złoto 585- myślicie ze się spodoba wybrance? 7K #bizuteria #jubilerstwo #zloto #rozowepaski #zareczyny #rzemioslo #wykop #sebsjewellery

Zaloguj się aby komentować
Witam. Wypokowych emigrantów ciąg dalszy
Cześć. W obecnej sytuacji mam nadzieje, że ja także zostanę przez Was przychylnie przywitana. Już jednego kolegę po fachu z wykopu mieliście okazję poznać (pozdrawiam Cię @Darkinvaider :D), w zaistniałej sytuacji nas uchodźców z wykopu jest tutaj coraz więcej... Jak tylko czas mi pozwala staram się przybliżać i dzielić się swoją pracą zza kulis. Jako złotniczka staram się także zawsze pomagać jak umiem i rozwiewać wszelkie wątpliwości związane z moim zawodem, jakie mogą się Wam nasuwać. Pozdrawiam i jeszcze raz witam wszystkich
Na zdjęciu w 100% ręcznie zrobiony przez mnie złoty pierścionek z czarnym diamentem 0.5 ct. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany jak powstawał zapraszam także na moje social media, gdzie na filmie możecie się przyjrzeć całemu procesowi jego realizacji.
YT: https://www.youtube.com/watch?v=e8frd3vjruA
IG: https://www.instagram.com/p/CiPQPwJMMv9/
FB: https://www.facebook.com/totemy.bizuteria/videos/1983404635188994/
#bizuteria #jubilerstwo #handmade #zloto #pasja #chwalesie #wykop #emigracjazwykop

Zaloguj się aby komentować
Pamiętam czasy świetnej siatkówki polskiej na świecie, gdzie łomotalismy każdego jak podchodzili.
Medale i puchary sypały się z niebios. Wtedy i na zawsze pewnie Polska będzie się jednak interesować inną piłką, nożną.
Wszyscy się cieszyli z Euro 2012 lub wspominali gest, albo cieszyli się z najszybciej chodzącego Polaka xD
Czemu o siatkówce było tak mało? Czy siatkówka była kojarzona z plażową siatkówką?
@vinclav bo miała jakieś po⁎⁎⁎⁎ne zasady, wbijamy piłkę na pole przeciwnika i nie ma punktu. Albo granie setu do przewagi 2 pkt, co przedłużało niektóre mecze ponad normę.
Nie mówiąc o tym, że był taki okres, że wszystkich łomotaliśmy i ciągle było tylko, że już prawie prawie zakwalifikowaliśmy się na igrzyska czy jakieś mistrzostwa, trzeba wygrać jeszcze tylko 10 meczy, zaprowadzić pokój na Bliskim Wschodzie i powstrzymać globalne zmiany klimatu i wtedy prawie będzie awans
Zaloguj się aby komentować
Hej znalazłem w domu pióro Montblanc https://www.ebay.com/itm/325365262996?mkevt=1&mkcid=1&mkrid=711-53200-19255-0&campid=5338722076&toolid=10001
jest na nim próba 14K
Kto mi to kupi, są jakieś sklepy gdzie tak jak monety mógłbym to sprzedać?
Warto spróbować na początek wystawić na allegro i zobaczyć za mniej więcej 2/3 tej ebayowej ceny. W lombardach i antykwariatach będą niestety niewiele dawać bo mają spore marże aby się utrzymać
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Rośnie sprzedaż złota inwestycyjnego w Polsce
Korekta na rynku złota nie zniechęciła polskich inwestorów. Dystrybutorzy kruszcu notują solidny wzrost zainteresowania złotem bulionowym w otoczeniu niemal zerowych stóp procentowych i podwyższonej inflacji.
(...)
Przez poprzednie lata w Polsce sprzedawało się 4-6 ton złota inwestycyjnego rocznie. Szacuje się, że rok 2020 przyniósł podwojenie wolumenu sprzedaży przy znacznie wyższych cenach samego kruszcu. Jeśli te szacunki są prawdziwe, to Polska powoli staje się jednym z istotniejszych rynków złota inwestycyjnego w Europie
Więcej na ten temat: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rosnie-sprzedaz-zlota-inwestycyjnego-w-Polsce-8086560.html
Zaloguj się aby komentować