Mam bordeline internetowe. Zakładam gdzieś konto, na początku obserwuję, potem zaczynam się udzielać. Następnie shitpostuję, a potem usuwam konto i tak w kółko, ech #zalesie #psychologia
Mam bordeline internetowe. Zakładam gdzieś konto, na początku obserwuję, potem zaczynam się udzielać. Następnie shitpostuję, a potem usuwam konto i tak w kółko, ech #zalesie #psychologia
Zaloguj się aby komentować
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tona-chemikaliow-setki-litrow-narkotyku-i-powiazania-z-karte,nId,8017793?utm_source=wykop_rmf24&utm_medium=link_poleca - jeżdżą teraz po małych wioskach i szukają chałup i ziemi gdzie fabrykę wybudować. U znajomej mojej mamy też byli, 3 tysiące jej choup pijak zarobi za "pilnowanie" - nie zgodziła się. Złotem obwieszone koksy wpadły babie do domu bez pukania, bo tam na wsi nikt drzwi od 50 lat nie zamyka i pytali czy chałupę odda za "wieczną opiekę" - czyli dwa dni góra. Jeszcze pytali o chałupę i ziemię mojej matki. Skąd oni to wiedzą kto co ma? Polska to gunwokraj. Czekam tylko aż ustalą adres mojej mamy. Noży nie ostrzę. Tępymi bardziej boli.
K⁎⁎wa mać.
To nie żarty, to jest tak popierdolone, że sam w to nie wierzę. Nie ma chwili spokoju w mojej rodzinie, bo zawsze jakaś k⁎⁎wa się przypierdala.
Szczerze mam tego dość. Tego mafijnego gunwopaństwa.
#zalesie
Zaloguj się aby komentować
Niecałe dwa lata temu kupiłem wideorejestrator marki Xblitz - która jest jedną z marek firmy KGK Trend.
Produkt był konkurencyjny cenowo, a reklamowane funkcje oraz jako taka rozpoznawalność marki zachęcały do kupna. Kilka miesięcy temu urządzenie zaczęło się samoczynnie wyłączać i włączać podczas pracy - o ile sam moment rozpoczynania tego problemu był z mojej perspektywy nieprzewidywalny, to już czas nagrań które były ucinane był powtarzalny - tyle samo sekund każdego uciętego nagrania. Potem luka na reset i znów takie krótkie ucięte nagranie. Problem występował z różnymi kartami pamięci, z oryginalnym i nowym zasilaczem USB samochodowym, ale też przy zasilaniu z komputera i nawet bez włożonej karty - jak już weszło w pętle resetów, to nawet bez karty bez nagrywania się cyklicznie włączał i wyłączał.
Zgłosiłem problem i wysłałem do serwisu, zgodnie z dyspozycją, RG Media. Serwis odesłał z dopiskiem: Urządzenie sprawne. Urządzenie oczywiście nadal nie działa poprawnie.
Także Panowie i Panie z RG Media, KGK Trade i ogólnie odpowiedzialni za markę Xblitz: HA TFU WAM NA RYJ. Nigdy więcej niczego waszego nie kupię i innym też nie polecam.
#zalesie #xblitz #rgmedia #kgktrend #wideorejestrator
Zaloguj się aby komentować
#bieganie #zalesie
Wkur.... tzn, zdenerwowałem się z samego rana.
Jutro po południu jest impreza biegowa w moimi mieście powiatowym. Mimo że będę po imprezie weselnej to bym sobie pobiegł.
Tyle że rejestrację zamknęli wczoraj o 18, a informacje o samym biegu w mediach podali dobę wcześniej. I potem się dziwią że tylko 54 osoby się zapisały. Chyba że wbije się na krzywy ryj.
Dobrze że na bieg niepodległości już mam numer startowy.

Zaloguj się aby komentować
Kiedyś palacze to mi nawet nie przeszkadzali, ale teraz to już sam nie wiem. Myślę że dla komfortu ogółu co 1km to mogliby takie klatki montować jak ktoś tu pokazywał z lotniska i palenie tylko w takiej komorze wstydu. Niech to finansują z akcyzy, w końcu trochę hajsu z tego trafia do budżetu.
Człowiek wychodzi po pracy poćwiczyć w plenerze no i nie da się, bo idzie taka mameja ze śmietnikiem w ustach i musi smrodzić. Jeszcze najlepsze, ze no musi się zatrzymać, musi bo się udusi, zapewne tym kiepem w ryju.
#gownowpis #zalesie #papierosy
A po co to finansować? Zrobić kompletny zakaz palenia w miejscach publicznych i same powstaną palarnie, gdzie za zlotowke-dwie wejdziesz do wentylowanego pomieszczenia, oprzesz się o blat, może nawet będzie stał automat z papierosami.
Oni będą się wędzić w swoim towarzystwie a resztą społeczeństwa się w końcu uwolni od ich nałogu.
Dane plusy.
Zaloguj się aby komentować
Rano miałem lecieć do Gdańska na citybreak ale jednak mój organizm wybrał zapalenie wyrostka. Pół roku czekania
#zalesie
Zaloguj się aby komentować
Najgorsze w takiej pogodzie jak teraz jest to, że wyjdziesz po południu na działkę czy gdzieś popiwkować to się topisz bo jest 40 stopni w cieniu a jak się zasiedzisz i wracasz późno to jajca klekocą i zęby dzwonią bo jest 12 stopni a tobie się nie chciało targać plecaka z bluzą i spodniami.
#zalesie #klimat #pogoda #stolcyzm #filozofiadlajanuszy #gownowpis #olejnieolejocet #heheszki #memy #benc

Zaloguj się aby komentować
Wiecie jaki jest mój największy defekt? XD
1.Jak poznam dziewczynę, to potrafię flirtować, skręcić bajerę, zainteresować sobą, być niedostępny, luźny i pewny siebie i nie narzekam ogólnie na powodzenie.
Problem w tym, że na ogół wśród kobiet, które mi się nie podobały. I wygląd tu nie ma żadnego znaczenia. Były fajne laski i się mną zainteresowały, ale po prostu nie czułem nic nadzwyczajnego. Poflirtowałem, w sumie co chciałem to by się zgodziły, ale umiałem zasygnalizować, że po prostu nic z tego nie będzie i nikomu krzywdy nie robiłem,. Jestem idealistą i romantykiem i dla mni wygląd to tylko wstęp. Mnie najbardziej pociąga osobowość, taki sprecyzowany typ dziewczyny. Wesoła, spontaniczna, pełna energii, wygadana, z poczuciem humoru, taka d⁎⁎a z ADHD tak jak i ja mam.
2.Jak poznam już osobę, która jest w 100 % w moim typie, to właśnie nic co powyżej nie potrafię XD Mam kija w d⁎⁎ie, kreuje siebie jako silnego i zaradnego mężczyznę, taki ideał jak w "Ojcu Chrzestnym", zdroworozsądkowego gościa, który ma plany i pomysły na życie. Tak mi bardzo zależy, że nie chcę spalić znajomości, ze brakuje mi luzu i flirtu często nie ma. Wydaje mi się, że po prostu boję się, że będę niezaakceptowany taki jakim jestem i udaje kogoś innego, a jest zupełnie na odwrót, co z reguły czułem zainteresowanie właśnie przez to, jaki jestem.
Niestety, ale traumy ze szkoły (dziecko z ADHD jest ciężkie do wychowania) i wytykanie mnie palcami przez nauczycieli jako tego "innego", "gorszego", tego co ma się hamować i nie być sobą, zrobiły mi siekę w bani. Jak wziąłem się w liceum za naukę, to udaje mi się teraz wszystko co chce, ale i tak czuję się jakiś taki nie wiem.
No i tutaj wychodzi na to, że akurat wtedy nie wychodzi. Okazuje się, że kobiety (2 w ciągu całego życia takie przypadki) się boją ze mną zbliżyć, jakby to było dla nich jakieś z góry nakreślone zobowiązanie i wszystko na serio. A najgorsze jest to, że potrafią mi zakomunikować, że jestem mega w ich typie, tylko czasem zachowuje się jak 40 latek. No i to trochę prawda, bo spinam się, jak mi bardzo zależy.
Mam też ostro styrany łeb związkiem z moją ex, która była z charakteru przodownikiem pracy i osobą, która nie potrafi odpoczywać i nie może wyjść z domu po 19, bo "trzeba się przygotować do pracy". Pracowała jako księgowa tak btw. Chyba stąd ten kij w d⁎⁎ie.
Ostatnio moja przyjaciółka (taka real friend, żaden friendzone, znamy się kupę lat i możemy na sobie polegać, dużo dla siebie zrobiliśmy) powiedziała mi przy takiej rozmowie, że ona wchłonęła toksyczne zachowania swojego ex i nie potrafi z nikim zbudować relacji właśnie przez to. I chyba mam to samo.
Telenowela trwa. Co ciekawe - życie układa mi się w każdym aspekcie, o którym ponad rok temu mogłem pomarzyć, a akurat w tym dalej ch⁎⁎⁎ia i chyba tak zostanie xD
#zycie #przemyslenia #gownowpis #zwiazki #takaprawda #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Ja jebe, znalazłem ofertę pracy. Może nie płacą najlepiej, ale za to wymagania też nie wygórowane. Robię szybki update CV żeby je dostosować pod tą ofertę, chcę wgrać, a tu error, nie da się. Odświeżam stronę i już oferta jest archiwalna. A wisiała ledwie 2 dni. #zalesie #pracbaza #praca
Zaloguj się aby komentować
Dziś miałem małe zdziwko, a wręcz przeżyłem lekki szok..
Dziewczyna, zaraz po szkole, mająca pracować biurowo z komputerem - nie potrafiła pisać na klawiaturze :v
W sensie klikała w nią po literce jak naście lat temu stara baba na poczcie, którą zmusili do korzystania z komputera.
Za 'moich' czasów, jak komputery już do szkół trafiły
Przekonany byłem, że kolejne pokolenia będą w tym jedynie lepsze, a tu takie rzeczy..
Chyba nic bardziej przydatnego niż praca z komputerem i język angielski obecnie szkoły nie uczą
Z ciekawości zrobiłem sobie taki test po latach
60 WPM - chyba nie jest źle, a jak jest u was? Średnia liczba słów na minutę na 10fastfingers to 42 WPM. Liczba ta została uzyskana w wyniku analizy 14 milionów testów w 41 językach.
https://10fastfingers.com/share-badge/9_BI <- zapraszam do #glupiehejtozabawy i rywalizacji
#szok #zalesie #komputery #pracbaza #okboomer #zetki #szkola #mlodziez


Zaloguj się aby komentować
Pojedzie człowiek na wakacje, myśli sobie 4 gwiazdki, dobry hotel, a tu wita go grzyb. Rezydentka ma coś niby załatwić, ale zobaczymy.
#zalesie #wakacje #bulgaria

Zaloguj się aby komentować
Hej, Ostatnio podróżuję dość regularnie naszą A1. I o ile tam, gdzie są dwa pasy ruchu, zjeżdżanie po wyprzedzaniu na prawy jest raczej normalną sytuacją, to gdy nagle pojawia się trzeci pas i jest weekend (czyli ilość samochodów ciężarowych jest znikoma), prawy pas jest lawą. Jeżdżenie 90-110 km/h środkowym pasem, dlaczego nie. Chciałem więc dowiedzieć się, czy polska policja coś z tym robi i wysłałem zapytanie do KWP w Łodzi.
We wskazanym okresie [okresu od 1 czerwca 2025 r. do 25 sierpnia 2025 r] zakreślonym w Pana wniosku, funkcjonariusze Policji ujawnili jedno wykroczenie dotyczące naruszenia art. 16 ust. 4 ustawy Prawo o ruchu drogowym i w związku z tym nałożyli 1 mandat karny.
Nie sporządzano wniosków o ukaranie do sądu na podstawie art. 16 ust. 1 i 4 ww. ustawy. Informacje dotyczące liczby udzielonych pouczeń odnoszących się do tego konkretnego artykułu PRD nie są gromadzone
także noo
#zalesie #policja #kierowcy #autostrada #prawo
@jarzyn Ja zjeżdżałem na prawy i jak dojeżdżałem do busa czy innego spowalniacza przede mną, a w lusterku widziałem, że ktoś powoli mnie dogania środkowym, to włączałem kierunkowskaz odpowiednio wcześniej - z nadzieją, że koleś ze środka zajmie wolny lewy i mnie wpuści - nie wpuścili.. Trzy razy musiałem hamować bo wyprzedzali mnie o 5km/h szybciej niż jechałem..
Też przestałem zjeżdżać na prawy i na tempomacie leciałem środkowym, z tym, że ustawionym na ~125
Zaloguj się aby komentować
Kiedy myślisz, że już sobie jako tako rozplanowales dzień
#urlop #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Typ w robocie tak chrapie że ochujeć idzie... Spać nie daje
#zalesie
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio pisałem o przykrej sytuacji związanej z psiną ( https://www.hejto.pl/wpis/psina-bedzie-miala-prawdopodobnie-w-nastepnym-tygodniu-usuwane-kly-wiec-troche-s )
pora na część drugą.
Dzisiaj miała zabieg i jest lżejsza o 9 zębów (pies 7 lat). Weterynarz nam wytłumaczył o co chodzi i niestety nawet regularną pielęgnacją tylko oddaliliśmy różne stany zębów w czasie, przez (niestety) predyspozycje genetyczne. Były ropnie w różnych miejscach (bez prześwietlenia większość niemożliwa do ustalenia). Mówił też, że chodzi o tzw. "kieszonki" i wiele psów małych rasowych ma problem, gdzie bakterie + kamień robią pod dziąsłem rozpierdol. Ona jest mieszańcem, ale chcąc nie chcąc ma w sobie sporo jamnika.
Najważniejsze, że już po zabiegu, była bardzo dzielna. Jutro wizyta kontrolna i pokierowanie na przyszłość.
Oczywiście jeżeli dzień jest wyjątkowy to coś jeszcze musi się zdarzyć. Kocioł gazowy stwierdził "dzisiaj nie będzie mycia w ciepłej wodzie, i ogólnie, po co wam ciepła woda", więc trzeba wołać serwisanta.
Ah, przynajmniej kapu kapu na parkingu z samochodu to tylko klima
#psy #pokazpsa #zalesie #zyciezyciejestnobelo

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa jestem trochę w kropce w życiu xD A mianowicie
Pracuję zdalnie, bo mieszkam w mieście 100k ludzi i nie ma tu roboty. Perspektywy mojego zatrudnienia to wyłącznie praca zdalna. Pracuję w branży IT/E-Commerce/Marketing i na tym się znam. Moje całe doświadczenie zawodowe kręci się wokół tych branż.
I teraz tak: Odczuwam wszystkie negatywne skutki home office. Nie pomaga mi też mój choleryzm, ekstrawertyzm i ADHD. Co prawda jestem handlowcem (i accountem w jednym, bo mała firma), ale spotkania mam różnie - czasem zdalnie, czasem na żywo (auto służbowe). Ale to wiecie, jedno do dwóch dziennie. I teraz moje negatywne skutki to:
1.Izolacja społeczna i poczucie samotności,
2.Rozmycie granic między życiem prywatnym a zawodowym
3.Trudności z koncentracją w domu
4.Poczucie wypalenia.
No czasem k⁎⁎wa nie mam do kogo ryja odezwać aż do weekendu, bo na siłkę też chodzę sam (kumple trenują inne sporty). Cały dzień się czuję, jakbym nie miał pozytywnych bodźców.
Mimo to, czemu nie chcę wy⁎⁎⁎ać do innego miasta pracować stacjonarnie
1.Mam tu przyjaciół, wszystkich + rodzinę, a zimą wziąłem psa, którego nie zostawię
2.Mam tu pół domu 90m2 do urządzenia, a tam musiałbym płacić 20-30 % wypłaty na wynajem kawalerki
3.To niewiele da, bo będę żyć dalej praca-dom, tyle że biuro-wynajęta klitka, a weekendami albo będę sam, albo będę kłaść hajs na paliwo na powroty do domu
I tak źle i tak nie dobrze. Na dobitkę jestem singlem, a 90 % lasek, które tu zostały, to karyny.
Generalnie co nie zrobię, to problemu się nie pozbędę. Mała liczba bodźców (zbyt mała jak na adhdowca), samotność, poczucie stagnacji życiowej....
Co mam zrobić, żeby było dobrze?
#przemyslenia #pracbaza #gownowpis #praca #homeoffice #pracazdalna #zalesie #takaprawda
@Lopez_ jeżeli Cię to zadręcza, a trochę widać, że tak, to mimo wszystko szedłbym w temat przeprowadzki do większego miasta i pracy z biura (przynajmniej częściowo). Ofert pracy w większych miastach jest sporo w działce, którą się zajmujesz i samo przebywanie w ogromnej masie ludzi, których każdego dnia będziesz spotykał na ulicy będzie tu pomocne. Sprawdź oczywiście jak dużo więcej mógłbyś dostać po przeprowadzce i jak się to ostatecznie skalkuluje, ale z tego co widzę, to praca zdalna Cię dojechała i warto coś z tym tematem podziałać, żeby nie brnąć dalej w sytuację, która jest po za Twoją strefą komfortu. Pieniądze i sytuacja finansowa nie zawsze są najważniejsze, a zdrowie psychiczne masz tylko 1.
@Lopez_ dlaczego nie możesz zminimalizować czasu pracy (zaczynać wcześniej, efektywnie wykonywać zaplanowane zadania jeżeli masz zadaniowy tryb pracy), a potem lecieć na sport z kolegami, garncarstwo, kurs jogi, naukę nowego języka w grupie czy po prostu z psem na wybieg dla psów pochillować z innymi właścicielami?
Zaloguj się aby komentować
Eh jak ten czas leci, dopiero co bylo lato Bozenko, a juz swieta! #pdk
No pojebalo ich. A dopiero, co pisalem we wpisie @Dziwen o swiatecznych piosenkach. Jeszcze nawet Halloween nie bylo, co roku wczesniej wystawiaja, jak tak dalej pojdzie to na Wielkanoc juz Mikolaje beda staly
#uk #zalesie #nieheheszki



Zaloguj się aby komentować
Dziś mój syn poszedł na rozpoczęcie do swojej nowej szkoły - prywatnej.
Decyzja nie była łatwa oczywiście ze względów finansowych, bo to przecież koszt około 30 tysięcy rocznie ale chyba nie było innej drogi.
Syn zmaga się z niedostosowaniem społecznym, ma adhd i trudności w nauce, niestety zwykła szkoła publiczna była dla niego wyzwaniem a szkoła specjalna jest zbyt „specjalna” - dla dzieci niepełnosprawnych umysłowo, a mój syn poza trudnościami w nauce jest całkowicie zwykłym chłopcem.
Niestety moje zarobki nie są wystarczające żeby opłacać taką szkołę ale na szczęście nasze obie rodziny zmobilizowały się i zaproponowały że będą dokładać do czesnego.
No i dziś był na rozpoczęciu swojej klasy, zawrotna liczba 4 uczniów.
Mam nadzieję że będzie mu lepiej, że nie będzie musiał słuchać że jest „niegrzeczny” albo tak jak mi nauczyciele mówili że będę zamiatał ulice.
Muszę tylko znaleźć sobie lepiej płatną pracę bo obecnie mam 5k PLN na stanowisku biurowym w Warszawie a mam już ponad 10lat doświadczenia.
#szkola #praca #chwalesie #zalesie #warszawa

Zaloguj się aby komentować
Halo, panie @RogerThat. Poranna dwójka bez pana contentu się nie uda. Proszę nas poratować karteczką z kalendarza. Bo nie wiem co dzisiaj się stało... Zwłaszcza w '39.
Albo, że hiszpański fort Sancti Spiritu, będący pierwszym na terenie Argentyny, został zrównany z ziemią przez tubylców w 1529. Jak widać już wtedy obawiali się emigrantów z Europy Zachodniej, bo wiedzieli co się będzie święcić za 416 lat.
Albo, że amerykańsko-francuska ekspedycja odkryła Tytanica dopiero w 1985 r. I po co to robili? Mogli go zostawić, bo tam ciągle gra muzyka.
Albo, że w 1895 r. urodził się Engelbert Zaschka. Niemiecki wynalazca mięśniolotu (w 1927 pierwszy koncept). Czyli takiego helikoptera-samolotu napędzanego siłą mięśni. Aby nie zapomnieć o dniu nóg.
Albo, że zmarł... No dużo ludzi niestety zmarło, zwłaszcza w 1939.
Pozdrawiam cieplutko.
#heheszki #zalesie #ciekawostkizdupy #ciekawostki
#hejtobry


Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak skomplikowane jest oznaczenie zestawów z pociągami na brickset.com. Mam tu na myśli główne linie produktowe, a nie jakieś pojedyncze wypusty jak Horizona Express czy Maesk Train.
Najnowsze zestawy z Powered Up, Power Function oraz RC są w kategoriach City -> Trains https://brickset.com/sets/theme-City/subtheme-Trains
Zestawy 9, 12 i 4.5V, czyli pobierajace prąd z torów w Trains -> 9V, 12V lub 4.5V https://brickset.com/sets/theme-Trains
Logiczne, nie? W sumie dałoby się lepiej, ale z grubsza tak. A takiego c⁎⁎ja..
Dwa zestawy pociągów 9V znajdują się w World City -> Trains https://brickset.com/sets/subtheme-Trains/theme-World-City. Zatem jeśli zafiltrujecie tylko podkataegorię Trains to je zobaczycie, ale jak sobie wybierzecie 9V to już nie. Da fak!?!
O jakiejkolwiek kategorii spinającej wszystko możecie zapomnieć.
Bricklink tu wygrywa, ale nie pozwala tego zbytnio sensownie filtrować. I w ogóle mam wrażenie, że rozwój tego portalu po przejęciu przez LEGO się w zasadzie zatrzymał
https://www.bricklink.com/catalogList.asp?pg=1&catString=124&sortBy=Y&sortAsc=A&catType=S&v=1
#lego #zalesie




Zaloguj się aby komentować