Czemu jak muszę jechać przybytkiem PKP to muszą być przygody.
Może mój pociąg ma godzinę opóźnienia, za to zdążyłem na taki opóźniony o 2 godziny w tym samym kierunku. Będę przez to całe 20 minut szybciej u celu.
#zalesie #gorzkiezale #pkp
Czemu jak muszę jechać przybytkiem PKP to muszą być przygody.
Może mój pociąg ma godzinę opóźnienia, za to zdążyłem na taki opóźniony o 2 godziny w tym samym kierunku. Będę przez to całe 20 minut szybciej u celu.
#zalesie #gorzkiezale #pkp
Zaloguj się aby komentować
#zalesie chyba mi się kolejny ploter zepsuł, format A1 aż 27 minut, szybciej bym chyba ręcznie narysował

Zaloguj się aby komentować
Pobawiłem się Metahuman Grooms for Houdini i niby udało się zrobić jakiegoś grooma, ale nie mogę eksportować, nie wiem czemu #houdini #grafika3d #unrealengine #gamedev #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Przepraszam za słownictwo ale K⁎⁎WA szukam już od godziny prostego rozwiązania problemu bądź pokazania przykładowej bibioteki z przykładem użycia na trzech różnych przeglądarkach i wyszukiwarkach.
Na każdej z trzech przeglądarek podrzuca gówno AI bądź strony z tysiącem firm potrzebujących moje "ciasteczka" Internet od 10 lat zszedł na psy tak że coraz gorzej się z niego korzysta. Niech to j⁎⁎⁎ie albo niech zostanie zdecentralizowany.
#gownowpis #internet #kiedystobylo #zalesie
@starebabyjebacpradem hahaha, czyli to było mniej więcej tak:
Powstal internet, gdzie można wymieniać się informacjami i jest super.
Ktoś stworzył gadającego molocha, co się uczy wszystkiego co jest w internecie.
Moloch kosztował kupę kasy i się nie zwrócił.
Blokujemy wyszukiwarki internetowe tak, że zwracają same pudełkicontent z podpowiedziami z LLMów.
Pobieramy po 1000 złotych od każdej z drużyn.
Plan wspaniały.
Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie liczy się pamięć.
Cena sprzed roku. Teraz w tym samym sklepie ten sam produkt kosztuje 1229 zł.
#pcmasterrace #heheszki #zalesie


Zaloguj się aby komentować
Pół roku temu remont łazienki miałem, to nie jebla wczoraj jakaś rura? Woda cieknie do piwnicy sasiada 😪 hydraulik w poniedziałek będzie grzebał i szukał gdzie jest problem 😪
#zalesie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Człowiek ma okazję się wyspać, wyłącza budzik, to nie, zegar biologiczny go budzi punkt 6 rano
#zalesie #chcesiewyzalic

Zaloguj się aby komentować
Kurde, albo technologia poszła do przodu albo ja się już stary zrobiłem i nie ogarniam. Po 4 latach kupiłem sobie nowy smartfon. Przerzuciłem sobie już dane, apki, zdjęcia te sprawy ale wciąż używam starego telefonu bo od tygodnia nie udało mi się jeszcze nowego do końca skonfigurować. Szczególnie zależy mi aby jako-tako zabezpieczyć prywatność i nie rozsyłać swoich danych googlowi, producentowi smartfona i tysiącom "partnerów".
Więcej czasu spędzam pytając googla i perplexity o niezrozumiałe dla mnie funkcje niż faktycznie dostosowując sobie smartfon xD Co wezmę telefon do ręki i scrolluję ustawienia czy próbuję coś dostosować to ładuje mi się popup aby coś aktywować, udostępnić, włączyć jakieś dzikie funkcje, huby, ajaje, asystentów, monitory c⁎⁎j wie czego. Praktycznie żadna z tych funkcji nie tłumaczy nawet czym, po co i od kogo jest. Żeby dowiedzieć się czy udostępniają moje dane i komu trzeba przeczytać 20 stron umowy. No jakiś dramat. O fabrycznie preinstalowane śmieciowe apki jak tiktak, insta, feedy i inne bzdety albo takie których nie da się usunąć a co najwyżej deaktowyować to aż szkoda strzępić ryja.
Tak, wiem. Problemy pierwszego świata ale musiałem się pożalić, zwyczajnie przestaję ogarniać 乁( ⁰͡ Ĺ̯ ⁰͡ ) ㄏ
#telefony #zalesie #gownowpis #problemypierwszegoswiata
Smartfony to obecnie najwiekszy scam w calej branzy technologicznej. Hardware stoi od lat i nie daje wyraznej roznicy w przecietnym uzytkowniku. Malo tego, czesto nowe modele sa hardwarowo slabsze od porzednich. Gdyby nie ograniczenie softwarowego wsparcia i dodania funkcji AI do flagowcow, zeby sobie ze zdjecia wymazac tesciowa (lol), to nie byloby roznicy w codziennym uzytkowaniu obecnych telefonow z tymi, ktore cieszyly nas 5 czy 7 lat temu xD
Zaloguj się aby komentować
Cos zepsułem i nie mam dźwięku na hejto
#hejto #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Wojna to takie głupie zjawisko. Siedzą jacyś losowi ludzie po jednej i po drugiej stronie. I jacyś decydenci każą im się zabijać. A ci ludzie, co tam siedzą w tych okopach, mają swoje życia, rodziny i wcale nie mają ochoty walczyć. Ale ci z góry ich tam pchają i mielą w maszynce do mięsa.
To ja mam pomysł. Weźmy tych wszystkich decydentów, co mówią, że trzeba walczyć, i siłą wcielają ludzi do armii, i każmy im się bić. Proponuję ustawkę, MMA: Putin kontra Nawrocki. Jak są tacy odważni, żeby decydować, kto ma umrzeć na froncie, to niech się tłuką na pięści.
To oczywiście tylko taki ponury żart. Chcę tylko pokazać, jakim bezsensownym zjawiskiem jest wojna. Całe dekady budowania gospodarek, majątków, dyplomacji — i kończy się to, bo jacyś cwaniacy w białych rękawiczkach mają jakieś chore ambicje. Ale to nie decydenci płacą cenę. Cenę płacą zwykli ludzie — tacy jak ty, ja i każdy, kogo miniesz dzisiaj na ulicy.
#wojna #zalesie #rozkminy
Zaloguj się aby komentować
Bleargh.
Głupia dobrze wytresowana małpa miała dziś okazję się wyspać do woli w domu, w wygodnym łóżeczku, więc oczywiście głupia, dobrze wytresowana małpa obudziła się o 6.
Jutro o tej porze głupia dobrze wytresowana małpa będzie znowu w pracy narzekać że się nie wyspała.
Przynajmniej kitku rozumie.
#sen #spanie #zalesie #gownowpis #bleargh #praca #opornikpierdoli


Zaloguj się aby komentować
#zalesie #suseuspamuje
No to kurła świetnie, padło mi podświetlenie w telewizorze, z prawej strony obraz jest ciemniejszy niż z lewej.
@suseu jak się już zjebało to bym skorzystał z okazji i rozebrał żeby zobaczyć jak to podświetlenie wygląda. Jak chcesz kupić nowy to i tak już ten się bardziej nie zjebie.
Mi zdarzyło się dobierać świetlówki CFL z innych zepsutych wyświetlaczy. Jak telewizor pięcioletni to zapewne ma już podświetlenie led. Jak masz trochę samozaparcia, to poszukałbym nawet filmów na youtube "marka mojego telewizora naprawa podświetlenia" i może się trafić, że rozwiązanie problemu będziesz miał na tacy
Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem jak mi się coś w łazience zepsuje:
Potrzebuję rozmiaru 1 1/2 cala x 32mm
We wszystkich sklepach są tylko 1 1/2 na 40 lub 50.
Wiem że 32 istnieje bo mi się takie zepsuło
Dostępne wyłącznie przez internet, kurierem za 3 dni
Rzeźbienie i przycinanie z innych części albo 3 dni bez umywalki
Zdjęcie powiązane
#remontujzhejto #hydraulika #problemypierwszegoswiata #zalesie #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
co za głupia c⁎⁎a.
Skręca w prawo to ją wyprzedzam z lewej a ta osobówką jeszcze na lewy pas wyjeżdża . Miejsca tam do skrętu tyle że nawet mniejszą cieżarówką się skręci.
I to jest norma że pajace osobówkami skręcają jakby jechali ciągnikiem z naczepą.
jak to sie mówi *** ... to mało
#polskiedrogi
#zalesie
Zaloguj się aby komentować
Mam uroczystą przysięgę nigdy nie chodzić do Biedronki z własnej nieprzymuszonej woli.
No ale zdarzy się że moje szczęście mnie wyśle "bo coś w promocji".
No i zawsze, za każdym jednym razem, umacniam się w przekonaniu że albo ja jestem za głupi na ten sklep, albo trzeba po prostu wybitnych umiejętności żeby te cenówki ogarnąć.
Nie dość że super promka, k⁎⁎wo.
Mało tego że cena za kilogram jest wpisana chyba randomowo, bo po prostu musi być podana
To na kasie wskoczyło 6.99 za ten dżem, bo promcia tylko z kartą Moja Palecionka i nigdzie o tym ani słowa
#biedronka #gorzkiezale #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Ale mnie PGNiG wkur... denerwuje.
Ostatni rachunek mam z terminem płatności do 07.11.2025 i kolejnego wciąż nie ma.
Zrobią to samo co rok temu czyli wystawią mi tuż przed świętami z terminem płatności do 07.12.2025 I jeszcze będą mieli czelność do mnie dzwonić, że się spóźniam z opłatą.
(╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
#zalesie #problemypierwszegoswiata
Zaloguj się aby komentować
#zalesie #gownowpis
Aktualizacja wczorajszego wpisu samochodowego https://www.hejto.pl/wpis/zalesie-gownowpis-ja-peir-le-co-za-tydzien-w-poniedzialek-sie-dowiedzialem-ze-du
Dziękuję Tosiom i Tomkom za wsparcie pieronami. Wszak 41 grzmotnięć, to nie w kij dmuchał. Były sugestie by gwizdać piosenkę z Monty Pythona, by stosować stoicyzm, albo mieć 2 tys. wolne na koncie. Finał okazał się szczęśliwy. Zadzwonił pan mechanik informując, że "panie stówkę pan da". Jak się okazało gdzieś tam w głąb bebechów naszego koreańskiego czterokołowca wpadł sobie kamyczek. Nie narobił szkód a jedynie hałasu i samochód lekko spanikował. Uf...
Zaloguj się aby komentować
Welcome el quatro Całe szczęście po zawodach ultra a nie przed xD
Pierwszy raz korzystałam z konsultacji internisty online z luxmedu. Fajna opcja, pisałyśmy na chatcie. Dograne w mniej niż 10 minut. Dzięki temu nie musiałam spędzić 2-3 godzin w przychodni 😃 #zalesie #choroba

Zaloguj się aby komentować
#zalesie Rosyjscy turbopatrioci ramię w ramię z rosyjskimi skrajnymi oportunistami, za rubelki państwowe, prywatne lub za darmo, prowadzą wojnę informacyjną z Polską i dezintegrują społeczeństwo.
Polscy turbopatrioci zamiast robić to samo, tylko w drugą stronę, łykają tego baita i podają dalej. "Rosja nie jest naszym wrogiem", "To nie nasza wojna", "Putin zrób tu porządek". Jednocześnie gro z nich wierzy, że Putin zabił naszego prezydenta. A wszystko to ma tylko jeden, ale mocny fundament. Zawiść do Ukraińca.

Zaloguj się aby komentować
Coś się odjaniepawliło i mi o kilka stów za mała pensja przyszła. Trzeba będzie jutro iść i wyjaśniać co się odwaliło.
Wkurwiony jestem jak manat!
#wkurw #zalesie

Zaloguj się aby komentować