Boli mnie głowa i nie mogę spać, chociaż dokoła wszyscy już posnęli.
#zalesie

Boli mnie głowa i nie mogę spać, chociaż dokoła wszyscy już posnęli.
#zalesie

Zaloguj się aby komentować
39°C, dzwońcie po śmieciarkę. W tym sędziwym wieku to już chyba finał. Moje perfumy rozdajcie losowym ludziom w sephorze, tylko Mythsa niech sobie weźmie @dziadekmarian
#zalesie #umierajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Kuuuurła zgubiłem drona wziął i sobie spadł w losowym momencie na łące - zgubił zasilanie i tylko widziałem jak spada przez sekundę w goglach a nawet filmik z DVR się nie zapisał … mam hektar do przeszukania. Aparatura ani gogle się nie łączą leży gdzieś tam sobie bez napięcia. Może jakiś ptak drapieżny go j⁎⁎⁎ął w locie…#fpv #zalesie

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa c⁎⁎j mnie strzeli chyba.
#zalesie
Zaloguj się aby komentować
Znowu źle naklikałem.
#gownowpis #zebropioruny #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Wzialem wolne zeby zrobic porzadek w pokoju xD #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Ehh #nocnazmiana to jednak nie to samo kiedy trzeba tyrac… jak czlowiek naturlanie doomscrooluje i heheszkuje na hejto.pl do 4 rano to jest ok ale jak juz trzeba to ehhh #zalesie #pracbaza #itakdousranejsmierci


Zaloguj się aby komentować
#zalesie #pcmasterrace #pc
Mam obecnie dwie tanie ale nie z kosza za 5zł myszki. Obie tak +-pół roku absolutnie delikatnego przebiegu, nieużywane kompletnie do grania. W jednej (jakiś xkomowy SMX) wczoraj padł kompletnie scroll a w drugiej (Lenovo cośtam) przed chwilą pojawił się dwuklik w lewym przycisku. Obie rozebrałem itd. i no joy. No ja pi⁎⁎⁎⁎lę. Da się jakoś sterować nimi jednocześnie p:? Przynajmniej klawa jest (prawie) sprawna xd (tak, to kolor full rzułty).

Zaloguj się aby komentować
Kurła, mam za dobrą odporność...
Współlokator, aka chłop, wziął i się rozchorował, ale to tak, że ścięło go totalnie. Od razu pojawiła się u mnie iskierka nadziei, że wreszcie odpocznę sobie od roboty (nawet jeśli w gorączce, dreszczach i z bólem gardła). Okazało się, że złapał grypę typu A. Czytam w necie "wysoce zaraźliwa" i już widzę siebie w ciepłym łóżeczku nadrabiającą filmy i seriale. Tylko że po kilku dniach delikatnego drapania w gardle, lekkiego kaszelku, jeszcze lżejszego bólu głowy i temperatury podwyższonej o zawrotne kilka kresek zaczęłam mieć wątpliwości. No więc poszłam się wypytać AI-ców co o tym sądzą...
No i zarówno chatGPT jak i Gemini potwierdziły moje przypuszczenia, że to cholerstwo można przechodzić lekko lub nawet bezobjawowo. Całe życie w kłamstwie o odróżnianiu grypy od przeziębienia na podstawie tego, jak szybko i mocno atakuje ಠ_ಠ A teraz chłop się dalej byczy na zwolnieniu, podczas gdy ja to tylko tyle, że miałam wymówkę popracować trochę zdalnie (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
W każdym razie, morał jest taki, że jak nawet lekko coś was bierze, to siedźcie w domu. U was może się skończyć na lekkim kaszelku, a u kogoś, kogo zarazicie, dużo, dużo ciężej.
#zalesie #choroby #grypa #zdrowie
@Jakly Dwa tygodnie temu byłem na imprezie u rodziny. Od razu na drugi dzień miałem drapanie w gardle, kaszel, zawalone zatoki i w sumie nic poza tym (do tej pory męczą mnie napadu kaszlu, ale coraz rzadziej). Za to u rodziny dzieciaki pochorowały się na ostro, a szwagier to był ledwie przytomny (na teście mu wyszło, że też typ A).
Zaloguj się aby komentować
#placzedudleusa - czarno
Nie wiem jak pisać z tutejszymi ekspertami. Wysyłam takiemu zaświadczenia, notatki, opisuję dokładnie sytuację a ten jak zacięta płyta, żebym się czegoś nauczył i nic nie robię całe życie a nie potrafi wyjaśnić jak czegoś się uczyć, zrobić cokolwiek. Gdy już przytakuje bo przecież ekspert z Hejto człowiek sukcesu zawsze ma rację to zaczyna wyzywać i pisać bym się zabił. ¯\_(ツ)_/¯
#zalesie

Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam jak prysznic ma 2 opcję: ugotuj żywcem i zamrażamy na kość. #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Jestem debilem, ale takim ekstremalnym. Kupiłem w lidelu boczek, bo był ładny i przeceniony i w terminie i z jakiejś dziczyzny, czy innnego uja... I co? I skasowałem go normalnym kodem, nie przecenionym... D E B I L!
#zalesie
Zaloguj się aby komentować
Eh, kłopoty w kocim raju tymczasowym.
Wczoraj Rudy z Białym się pożarli tak już nie na żarty i musiałam je odizolować, chociaż nie bardzo mam na to możliwość. Na szczęście biały jest spokojny i ułożony, więc mógł dostać korytarz i kuchnie. Rudy napastnik z kolei zostaje zamknięty w pokoju.
Zalety przesuwnych drzwi - oszczędność miejsca i wygoda dla człowieka.
Minusy przesuwnych drzwi - totalnie niekocioodporne, otwierają se jak chcą (a chcą bardzo) więc wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowej inżynierii.
Jeśli we wtorek babeczka jednak nie weźmie Rudego, to i tak fundacja musi mu znaleźć nowy dom, nawet tymczasowy :<
#koty #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Moje wymagania wobec kobiet:
nie była grubsza ode mnie
brak kolczyków na całej twarzy
brak tautaży na całym ciele
Drobny w nosie może być kolczyk, ale najlepiej tylko w uszach. Nie podobają mi się tatuaże.
Eksperci z hejto: masz za duże wymagania, wynaturzone postrzeganie relacji, seksu i rodziny. PROBLEM JEST W TOBIE.
Naprawdę niczego w życiu nie mogę tylko zawsze jestem najgorszy. Inni mogą mieć preferencje, a ja nie tylko muszę iść na terapię.
#zwiazki #zalesie

Popełniasz błąd że w ogóle szukasz.
Pogódź się z tym że możesz do końca życia być sam.
Skup się na sobie, rób swoje i nie rób z posiadania partnerki jakiegoś celu, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
Jak będziesz zadowolony z siebie i będziesz sobą coś reprezentował, to będziesz dla kobiet łakomym kąskiem i sobie wybierzesz taką jaka ci pasuje.
Jak będziesz szukał jak jakiś desperat to weźmiesz co się nawinie i nie będziesz szczęśliwy.
Zaloguj się aby komentować
Żegnajcie, już ją słyszę...
#urodziny #zalesie #chwalesie
https://tackyraccoons.com/wp-content/uploads/2023/10/trash-dance-1.gif?w=840

Zaloguj się aby komentować
No szlag by to... Kręcę się po Bakalarskiej, specjalnie zabrałem ze sobą pentaxa z wysokoczułą kliszą. I co? Źle ją założyłem. Dobrze że się zorientowałem, po siedmiu zdjęciach, że korbka naciągu idzie coś za lekko. Niestety przekręciłem kilka razy naciągiem powrotnym, bo chciałem sprawdzić... i cały film wrócił do kasetki. Jak to teraz wyciągnąć? Chyba będę musiał pójść do labu. W każdym razie zdjęć już dzisiaj nie porobię, bo nie wziąłem ze sobą zapasu filmów. A 7 zdjęć które zrobiłem pozostanie tylko w mojej wyobraźni. Tak to jest ze starymi analogowymi aparatami, raczej z ich niedbałą obsługą. #fotografia #fotografiaanalogowa i trochę #zalesie , bo cały spacer zmarnowany.

Zaloguj się aby komentować
Śmieciarka juz się zbliża... Oh wait, w sobotę nie jeżdżą trzeba będzie poczekać do poniedziałku.
#gownowpis #urodziny #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj napisała do mnie moja ex, jak nie trudno się domyślić, chodziło o pomoc. W międzyczasie kiedy mogłem jej odpisać ogarnęła temat więc nie chce mi zawracać głowy. No i tu jest problem bo już zawróciła. Miałem dzisiaj fajny humor, teraz mam lekkiego doła. Teraz co chwilę patrzę na messengera czy zaczną mrugać te cholerne 3 kropki. Nie śpieszno mi do powrotu, w szczególności, że teraz może i mieszka w Polsce ale za to daleko a to był główny powód naszego rozstania. Ehh jak zwykle, c⁎⁎j mi w d⁎⁎ę
#zalesie #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego ludzie mają #wdupie potrzeby moje, krzycze głośnio co potrzebuje, co brakuje w życiu i każdy ma to w d⁎⁎ie #psychologia #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Dopadła mnie klątwa Ubiquiti U6+
2,5 roku od zakupu (pół roku po gwarancji) 2 z APków nie wstały po restarcie.
Przez większość czasu nie były aktualizowane (chyba tylko na samym początku). Teraz musiałem zmienić kontroler, wiec stwierdziłem, że po 2 latach warto je zaktualizować, bo poprawek bezpieczeństwa było sporo.
I już wiedziałem, ze coś nie gra, bo aktualizacja niby szła, ale po wszystkim pokazywało się, że nic się nie zmienia.
Potem restart w związku z restartem switcha, który je zasila przez POE i koniec - trupy z białym pierścieniem śmierci
Nawet nie wiedziałem, że ten model ma wadę fabryczną i ilość padających jest ogromna. Więc jak ktoś ma i są jeszcze na gwarancji to najlepiej uceglić i zgłaszać zanim sam padnie
A tak chwaliłem markę
#ubiquiti #zalesie #siecikomputerowe

Zaloguj się aby komentować