TIL że ekrany w Żabce śmigają na Androidzie bo zobaczyłem jeden co miał zamiast grafiki z promocją główny ekran stockowego Androida #gownowpis #zabka
TIL że ekrany w Żabce śmigają na Androidzie bo zobaczyłem jeden co miał zamiast grafiki z promocją główny ekran stockowego Androida #gownowpis #zabka
Zaloguj się aby komentować
odbieraliscie kiedyś paczkę z żabki? starczy powiedzieć "Elo, ja tu zamówiłem se paczkę" i mi dadzą czy coś jeszcze trzeba robić #zabka
Zaloguj się aby komentować

Poczta Polska i Żabka podpisały umowę zakładającą bezpośrednie partnerstwo biznesowe; ma to ułatwić obsługę klientów odbierających i nadających paczki w Żabkach - poinformowała w poniedziałek Poczta Polska. Zapowiedziała jednocześnie, że planuje podobne rozwiązania z innymi firmami.
Spółka...
Zaloguj się aby komentować
Żabka wprowadziła kiełbaskę grillowaną z bułką w swoim menu.
Dla mnie spoko rzecz bo jeśli chce się coś zjeść na ciepło to ma się do wyboru na szybko w mieście pizze hotdogi i inne mączne rzeczy a ja staram się tego nie jeść na codzień i zazwyczaj kończę z kabanosem w mordzie
Co w komentarzach na FB? Wysublimowane podniebienia, elity kulinarne ziemi (tej ziemi), wyrosłe na najdelikatniejszych kawałkach cielęciny, którą w ich domach z miłością przygotowywała mama, dalikatnie i pieczołowicie prażąc na ręcznie rozpalonym ogniu GODZINAMI, osoby elitarne których kubki smakowe wykształcone na zamorskich delikatesach powodują spazmy śmiertelnego obrzydzenia na widok plebejskiej "z psa razem z budą" oraz "całą tablicą mendelejewa" "obrzydliwej kiełby", miotają słusznym gniewem komentując tą kulinarną abominację, z obrzydzeniem wypluwają z siebie żarliwe litanie krytyki w kierunku Żabki, "lepiej ludziom dajcie lepsze wypłatya nie ino roboty dokładacie" - no słusznie! cóż można dodać w dyskusji o kiełbie za 8 pln z pieca
Takie emocje wzbudza w setkach rozsmakowanych elit gastronomicznych.
#jedzenie #fastfood #zabka
@Michumi Dwa razy dałem się nabrać na to gorące "jedzenie" z żabki.
No nie, nigdy więcej.
Za pierwszym razem to był jakiś hot-dog. Bułka obrzydliwa w smaku, parówka bez smaku. Nie rozumiem, po co to jeść.
Za drugim razem to była jakaś tortilla z kurczakiem, rzekomo w ziołach, z jakimś serem. Czegoś tak paskudnego dawno nie jadłem. Tortilla miała jakiś chemiczny smak, obecność tego niby "kurczaka" zdradzała tylko faktura, bo smakował zupełnie niczym. Te "zioła" to raczej zmyślone były, bo nie było czuć totalnie niczego.
Ale najbardziej obrzydliwa była jakaś breja w której ten kurczak pływał - smakowało jakby ktoś ukręcił mąkę z wodą i wlał to w tę nieszczęsną tortillę. Dałem psu do powąchania, ale nie chciał. Poszło do śmieci.
Możesz się nabijać z ludzi, którym ten syf nie przypadł do gustu. Ale to nie zmieni faktu, że to po prostu bardzo słabe jedzenie.
Nigdy więcej gorącego jedzenia z żabki...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Na prima aprillis żappka wróciła do starego logo
#heheszki #primaaprilis #zabka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś się orientuje w aplikacja żabka qrkod do zbierania punktów generuje się nowy za każdym razem czy można pokazywać zrzut ekranu?
#zabka #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Śmieszne, i faktycznie ma trochę zapachu i smaku ciastka.
#cocacola #oreo #zabka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #zabka
Kupuję sobie dzisiaj doładowanie w Żabce i pytam się znajomej kasjerki czego takie pustki w sklepie a ona mi na to:,poczekaj jeszcze 15 minut i będą tłumy,wystarczy że ludzie wyjdą z kościoła i proooościutko do żabki.No i faktycznie,msza się skoczyła, dziki tłum wpadł do sklepu i standardowe zakupy:piwo,wóda,fajki,słodycze i energetyki.I tak sobie myślę,może by tak samemu żabkę otworzyć gdzieś niedaleko kościoła? W niedzielę niezły zarobek mają,jak będzie słaby obrót na tygodniu to się akurat człowiek odkuje🤔.
@Alezatoniedziela Wiadomo. Handel w niedziele zły, ale po mszy prosto do sklepu. We Wrocławiu na Kozanowie gdzie kiedyś mieszkałem jest kościół zaraz przy biedronce. Po każdej mszy w niedziele (we wspaniałych czasach gdy handel w niedziele nie był zakazany) ludzie walili do tej biedry aż się kurzyło.

Zaloguj się aby komentować
Niedziela:
Deykun przyjeżdża do Wrocławia
Czwartek:
Deykun pierwszy raz w życiu kupuje kanapkę w żabce która ma metkę antykradzieżową i czyta, że trzeba kasjera poprosić o dezaktywacje XD
#wroclaw #zabka #detroit #pamietniczek #dobraluksusowe

Zaloguj się aby komentować
Podobno tanio już było, ale aż tak 🧐?
#zabka

Zaloguj się aby komentować
Punkty z żabki ważne do dzisiaj jakby co. Przedłużyli bo mieli awarię w sylwestra.
Można jedzonko, można ebook, można audiobooki, można muzyka. Można też inne rzeczy.
#Spotify #legimi #audioteka
#ebook #audiobook
polecam audiotekę za cenę ćwierć hotdoga xd
#gownowpis #zabka #cebuladeals

Zaloguj się aby komentować
Chce może ktoś jakieś kody promocyjne z aplikacji żappka? Kończy się ważność żappsów także mogę podarować #rozdajo #zabka





Zaloguj się aby komentować
Jak odróżnić te młodzieżowe energole od normalnych?
Raz na jakiś czas najdzie mnie ochota, ale nie chce mi się czekać aż kasjerka dokończy papierosa...
#zabka #pytanie #pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Żabka się nie czai xd
https://wiadomosci.wp.pl/choinka-swiateczna-z-puszek-piwa-wstyd-7100684514691744a?
#alkohol #heheszki #zabka #lodz

Zaloguj się aby komentować
Komuś jeszcze zbanowali jedyne konto w żappce bez wyraźnej przyczyny?
#frogshop #android #rzapka #żappsy #zabka


Zaloguj się aby komentować