Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Śpieszmy się kochać osiedlaki.. Tak szybko odchodzą..
#sklepy #polskiesklepy #sklepyosiedlowe #frogshop #zabka #franczyza #krajobraz #krajobrazmiejski #ostroda #inwazja


@zuchtomek Jak zaczynałem pracę miałem takiego osiedlaka koło siebie... Ceny o wiele wyższe niż w nowopowstałym dyskoncie, pieczywo i wędliny nieświeże (ekspedientka na tyle mnie lubiła, że jak chciałem wziąć nieświeżą wędlinę to porozumiewawczo kręciła głową). Raz janusz właściciel na mnie naskoczył że widział jak wracam z zakupami z lidla, i jak to on ma przetrwać jak klienci od niego uciekają. A było u niego brudno, gówniany wybór i wysokie ceny. Padł. A obok został i po dziś dzień działa warzywniak, gdzie są super warzywa, do których dyskonty się nie umywają. Może i drogo, ale jakość kosztuje. A u janusza było drogo i chujowo. Da się przetrwać nawet najmniejszym, ale nie na zasadzie kupowania tandety i marży 50%.
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio się zastanawiałem, czy taki bank w Polsce by się przyjął
#zabka #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Jeśli ktoś zauważa przedmiot na zdjęciu w torbie, który nie nadaje się do spożycia w plenerze, to właśnie przypadkiem go ukradłem z Żabki bo kurde niech wpychają na ladę jeszcze więcej rzeczy, żeby miejsca wolnego na torbę było jeszcze mniej.
Babka jeszcze mnie zagadywała o jakieś gówno i z pośpiechu zgarnąłem chińską zupkę nie przyglądając się. Oczywiście pojadę ją oddać, tylko mam nadzieję, że w międzyczasie nie wezwą policji, bo płaciłem kartą.
#zabka #zlodzieje #kradno
PS. Skoro już piszę, to dorzucę jeszcze tag #drony i drugie zdjęcie z moim stanowiskiem FPV (z innego dnia, więc bez torby z Żabki).


Aktualizacja: wszedłem do tej Ząbki z zupką zawinięta w torbę, ta sama sprzedawczyni, spytałem, czy czegoś nie zostawiłem na ladzie, a jak powiedziała, że nie, to wyjąłem zupkę wiedząc już, że mnie nie podejrzewa.
Zorientowała się, że zupka zniknęła, ale nie wiedziała kto ją zabrał i miała koszt pokryć z własnej kieszeni. Bardzo mi dziękowała za uczciwość, ma co ja że płaciłem karta więc można było w teorii ustalić moje dane po wezwaniu policji, na co ona, że policja jest beznadziejnabi na pewno by nie wezwała, bo kiedyś ukradli jej pieniądze z kasy i policja sprawę totalnie olewała po przyjęciu zgłoszenia.
Przy okazji zorientowałem się, dlaczego ona się nigdy nie uśmiecha, bo się zapomniała na chwilę i było widać, że nie zostało jej wiele zębów z przodu, a na oko przed trzydziestką babka, musiała w jakimś aspekcie nieciekawą przeszłość mieć chyba
@szatkus-4 @InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

PKO Bank Polski i Grupa Żabka właśnie ogłosiły partnerstwo, które dla milionów Polaków oznacza rewolucję w codziennych zakupach. Sprawdź, co zmienia ta rewolucja w Grupie Żabka i jak PKO BP chce stać się Twoim „ulubionym bankiem”. [...] W ramach współpracy uruchomiona zostanie karta Visa z limitem...
Żabka z ogródkiem https://x.com/sknerus_/status/2045781949512405483?s=46 #zabka #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Użabkowienie kraju postępuje. Sieć ma już ponad 12,5 tys. sklepów i ciągle rośnie. Aż jedna czwarta Polaków ma do Żabki mniej niż 250 metrów!
Popularność Żabki jest jednak geograficznie bardzo nierówna. Są miejsca w Polsce, skąd do najbliższej Żabki jest nawet dwadzieścia kilka kilometrów. Żabka to bowiem sklep głównie wielkomiejski.
#mapy #mapporn #ciekawostki #zabka #frogshop

W mojej opinii bardzo kiepskiej jakosci żarcie tam jest. Nie brakuje opinii TM, ze Pelne konserwantow i syfu ogolnego. Jak slysze, ze ludzie tam jedza sniadania i sie stoluja, to przestaje sie dziwic, ze w Polsce mamy epidemie otylosci.
Drugie USA nam sie robi.
Poza tym drogo i zabili sklepy osiedlowe.
Nie polecam
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #zabka #jprdl Nie wiedziałem że kuboty mają taką opcję
https://streamable.com/kdrxbd
Zaloguj się aby komentować
Prąd w wiaderku dostępnych w żabce.
Kiedyś #heheszki a dziś #rzeczywistosc
#zabka #polska


Zaloguj się aby komentować
Znalazłam w żabie takie lody. A że lubię różne azjatyckie dziwactwa to wzięłam. Jak się okazało w domu produkt jest made in china, trzeba było sprawdzić w sklepie
Smak bardzo sztuczny, niby trochę jak sorbet, ale jakiś taki mało orzeźwiający i mdły. Nie polecam. Tak to jest jak się kupuje oczami. 11.99 PLN
#jedzenie #zabka



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No i słusznie. Chciało się być cwanym to się ma. Chytry dwa razy traci
#praca #zabka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak to jest z tymi Żabkami? Nasrane ich wszędzie, to wiadome - a do jakiej nie wejdę, to z daleka widzę jakiej narodowości jest obsługa. Polki wiecznie ryje powykrzywiane że klient miał czelność się pojawić, ani dzień dobry, ani spierdalaj, cenę burkną pod nosem i nara, myk na szluga przed sklep. Zachowanie jak starych toreb ze Społem, co pamiętają jeszcze Bieruta. I to bez różnicy, młode czy stare - wiecznie ten sam wykrzywiony ryj, jakby pracowały w ramach prac społecznych. Jedynie Ukrainki jakoś się starają. Kwestia zarobków?
#zabka #pytanie
Zaloguj się aby komentować