No co tam panowie, jak tam wam dzionek w korpo minął?
Bo mi dobrze, porobiłem badania, potem poszedłem na działkę, posiedziałem, popracowałem, ziomek gołąb leśny wpadł się napić z oczka wodnego.
A co u was? Dedlajny osiągnięte? Targety oblizane?
#lato #latonapierdalaj #upal #korposwiat #zabka #panzabka
@tomasz-frankowski @wujek_Marek @SpokoZiomek @FoxtrotLima @LuckySeven @Earl_Grey_Blue @Rzeznik @wielbuont @megawonsz9




