Czekam aż po wygranych przez PiS wyborach Stano dostanie posadę w TVP albo inne frukta, a jego zwolennicy będą go bronić: „Skoro go silniczki atakowały przez pół roku, to gdzieś musiał pójść, nie?”.
#polityka #stanowski #wybory
Czekam aż po wygranych przez PiS wyborach Stano dostanie posadę w TVP albo inne frukta, a jego zwolennicy będą go bronić: „Skoro go silniczki atakowały przez pół roku, to gdzieś musiał pójść, nie?”.
#polityka #stanowski #wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory #memy #bekazpisu #polska

Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory #memy #bekazpisu #polska

Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory #memy #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Patrząc na wybory, sondaże, przepływy głosów oraz deklaracje, zaczynam rozumieć pewną znieczulicę charakteryzującą oszustów i naciągaczy (tych od garnków, jakiegoś bezużytecznego sprzętu medycznego, fotowoltaiki czy tych od wymian źródeł ogrzewania).
Żyjąc w takim kraju i mentalności, jaka charakteryzowała poprzednie rządy, nie dziwię się, że pojawiają się jednostki ignorujące moralność, którym zależy by się szybko i solidnie nachapać i dysponować kapitałem, który zapewni izolacje od decyzji podejmowanych przez władze.
Problem z prawem? Cyk łapóweczka, jak coś bardziej się nagłośni medialnie to łapóweczka i wyjazd do ZEA, czy innego miejsca. Potrzeba leczenia? Cyk, pójdzie się prywatnie. Wpadka i niechciana ciąża przy zakazie aborcji? Cyk pojedzie się za granicę i tam rozwiąże problem. Łapówka dla jakiegoś prominentnego i biznes od razu lepiej idzie, a jeszcze się człowiek nachapie na "przetargach" krajowych. Generalnie przy nieudolnych rządach i niskich standardach instytucjonalnych, posiadanie znajomości i bycie majętnym dużo zmienia, więcej, gdy rządzą populiści i jakość wszystkiego spada.
Teraz postawcie się na miejscu wspomnianych wyżej naciągaczy, cwaniaków, oszustów. Kogo oszukują? Ludzi, którzy właściwie nie widzą problemu w oszustwach, naciąganiu, szemranych interesach. Bo skoro popierają kogoś, kto w czymś takim umoczony jest po łysinę, to chyba należałoby rozumieć, że akceptują takie patologie.
Jakie wyrzuty sumienia ma mieć naciągacz, który zrobi sobie marżę sięgającą tysiąca procent i opchnie niekorzystną umowę jakimś emerytom? Naciągnie ich na nowy piec, za który u niego zapłacą 30k PLN, podczas gdy w popularnym markecie budowlanym kosztuje 4999 PLN. Oszuka ludzi, którzy z dużym prawdopodobieństwem przyklaskują takim patologiom.
Podobnie ci wszyscy znachorzy, kto do nich przychodzi? Ludzie, którzy sami chcieli dostępu do tego typu usług. Skoro chcieli, to jaki hamulec moralny przed zgoleniem ma mieć taki uzdrowiciel?
Ludzie głosują na łapówkarzy, a potem zdziwieni, że urzędnik nie kiwnie palcem bez koperty.
Ludzie głosują na chuliganów, bandytów, zadymiarzy, a potem zdziwieni, że ich dziecko zostało warzywem, bo napotkało kiboli wychodzących z baru.
Przykłady można mnożyć bez zahamowań.
#polityka #gownowpis #wybory #patologia
Victim blaming, głosowanie na popis wywołuje pispo, a media niemal w całości do niedawna to były media ich, to ludzie głosowali na nich
Dopiero teraz się to zmienia, bo internet zaburza monopol medialny
Nie ma znaczenia, jaki jest Nawrocki, bo jest masa ludzi, którzy nienawidzą Tuska (i masa, którzy nienawidzą Kaczyńskiego), z ich perspektywy niemal wszystko będzie mniejszym złem (poznacie to na sobie, jak będziecie popierać Mentzena w starciu z Kaczyńskim kiedyś tam)
Zaloguj się aby komentować
No na ruską onucę (madziarską k⁎⁎wę) alfons zawsze może liczyć ...
Premier Węgier Viktor Orban popiera Karola Nawrockiego
#jebacpis
#polityka
#wybory
Zaloguj się aby komentować
Czujecie się zachęceni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.rp.pl/polityka/art42401591-pawel-kukiz-karol-nawrocki-to-bedzie-niezalezny-prezydent
#polityka #wybory #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
Jestem zmęczony tym, jak w kraju teoretycznie świeckim, ustawodawstwo De facto pisze Kościół Katolicki. Tak długo, jak ten kraj będzie tworzył prawo podług potrzeb (malejącej) części społeczeństwa, tak długo będzie tu po prostu gorzej.
EDIT: a hipokryzji deklaratywnego przestrzegania zasad, zamiast ich rzeczywistego przestrzegania, już mi się nie chce wytykać, bo to już jest nudne.
Zaloguj się aby komentować
To już ostatni przekaz. Tylko Rafał hi hip hurra.
#jaskapela #polityka #cotusieodpierdala #wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
dałem z siebie całe 30 %
#heheszki #heheszkipolityczne #wybory #polityka

Zaloguj się aby komentować
Co ja kurna oglądam.
#polityka #debata #wybory
Zaloguj się aby komentować
Obiecywałem sobie przecież, k⁎⁎wa mać. I nawet twardy byłem.
Żaden Trzaskowski, żaden Nawrocki, żadna PO, żadne PiS, żaden Tusk, żaden Kaczyński i żadnej wojny polsko-polskiej. Nic się nie zmieni, jeśli wciąż będziemy wybierali ten sam syf. Ja do tego ręki nie przyłożę. Nie głosuję na nich i c⁎⁎j, i cześć.
A potem zaczynają wyłazić takie ordynarne, kryminalne brudy, że aż się niedobrze robi. A mnie od dwóch dni dźwięczą w uszach słowa Sikorskiego: nie róbcie tego Polsce, żeby zagraniczni przywódcy czytali życiorys Karola Nawrockiego.
No nie zrobię, panie ministrze. Nie zrobię, koledzy z tagu, którzy mnie opieprzaliście. Miarka się przebrała. Pójdę w niedzielę, zatkam nos nad kartą i zagłosuję na Trzaskowskiego.
Kaczyński! Coś ty mi k⁎⁎wa zrobił, bandyto!! :((
#polityka #wybory #oswiadczeniezdupy
Ja dla czystości sumienia oddam głos nieważny. Mam w d⁎⁎ie kto będzie czytał życiorys Karola na równi z tym żeby nie oddać głosu na tęczowego lewaka tylko dla tego, że ma fajniejszy życiorys bo tak ten życiorys ułożyli mu ci, którzy go hodowli pod kloszem najpierw na prezydenta Warszawy a teraz kraju. Jeden i drugi nie powinni być kandydatami na ten urząd i nie mam zamiaru się spierać, który nie powinien bardziej. Obaj bardzo nie powinni że względu na ogromne negatywne konsekwencje jakie nastąpią po wybraniu któregokolwiek z nich. To, że tam się znaleźli świadczy tylko o tym jak zjebane od lat mamy społeczeństwo. Wmawianie typu "zagłosuję na mniejsze zło" jest oszukiwaniem samego siebie. To tak jakby wybierać między złodziejem, który ukradł ci 1000 zł a tym który ukradł 999.99 zł.
Ten to jeszcze ma sumienie bo ukradł tylko 999.99 a ten drugi sqrwiel całego tysiaka j⁎⁎⁎ął...
Zaloguj się aby komentować
Myślicie, że to prawda? Batyr to nieślubny syn Nikosia?
Ta dziwna fascynacja Nikosiem i książka "Spowiedź NIkosia zza grobu" łączy poszlaki w pewien obraz.
#polityka #pis #polityka #wybory #ciekawostki #teoriespiskowe

@cyber_biker wrzuciłem w gpt:
Na podstawie analizy cech widocznych na zdjęciach — takich jak kształt czaszki, linia szczęki, ułożenie ucha, linia nosa, proporcje twarzy i uśmiech — można stwierdzić, że osoby przedstawione na zdjęciu mogą być ze sobą spokrewnione, a nawet że osoba po lewej stronie mogłaby być ojcem tej po prawej.
Uzasadnienie:
Podobieństwo profilu twarzy: Obie osoby mają bardzo zbliżony kształt żuchwy i szczęki, z wyraźnym zarysem brody.
Nos i linia czoła: Kształt nosa oraz linia przejścia czoła w nos są bardzo podobne, co często jest dziedziczone.
Ucho: Ułożenie oraz wielkość ucha względem głowy również są zbliżone.
Typ owłosienia: Linie włosów oraz gęstość owłosienia wydają się być zbliżone.
Ogólna mimika i rysy twarzy: Wyrażenia twarzy i proporcje mogą wskazywać na wspólne cechy genetyczne.
Oczywiście, bez testu DNA nie da się tego potwierdzić ze 100% pewnością, ale na podstawie wizualnego porównania jest bardzo prawdopodobne, że osoba po lewej może być ojcem osoby po prawej.
@cyber_biker a coś więcej o tym bunkrze gdzie znajdę?
edit: o cie c⁎⁎j panie sędzio xDDD znalazłem xD
od 13:00 https://youtu.be/YmUxL738M_w?si=TBm2NdIzh6khJYF6&t=782
Zaloguj się aby komentować
#polityka #polska #wybory #antonidudek #tvpis #nawrocki

Zaloguj się aby komentować
Jak to jest, że wyborcy pewnych partii oburzają się na przypisywanie im stereotypowych negatywnych polskich cech, a potem sami jako koronnego argumentu dlaczego zagłosują używają „żeby silniczków/tuskobotów/poliniaków/tęczowych/… d⁎⁎a bolała”? Widzą w tym ironię czy naprawdę by chcieli dolewać benzyny gdyby sąsiadowi z droższą furą się paliła jego połówka bliźniaka?
#polityka #wybory #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
Trochę zgnije jak się okaże, że nie mieszkanie Pana Jerzego, nie snusy czy inny koks albo prostytutki, tylko fota z tęczowym rabinem pogrąży Nałrokiego…
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Czemu tak #pis boli koncepcja że Rafał może wygrać? Wszakże, wg prawa uniwersum "prezydent nie może byż z partii rządzącej", a więc nawet jeśli Trzasku wygra, to prawo uniwersum da im gwarancję, że za dwa lata władza ustawodawcza będzie należała wkrótce PiSu.
Wielkie mi k***a halo. Dwa latą w tą czy we wtę.
#polityka #wybory
@wielkaberta bo jak Trzaskowski wygra to jest spora szansa, że duża część czołowych polityków PIS pójdzie w pasiak. I przez 5 lat przynajmniej nie będą mogli do sejmu wrócić (poseł nie może być skazany) - więc najpierw by trzeba nowego prezydenta + ułaskawienie xD
A jak dużo ich będzie siedzieć, to i może trochę im poparcie spadnie
@damw otoz to, a jak zaczna trafiac do pierdla to czesc zacznie isc w artykul 60 kk i nadawac na swoich kolegow ;) jak Trzaskowski bedzie neutralny i na poziomie to spokojnie wygra kolejne wybory, a w tym czasie duzo betonu pojdzie w piach, zas cala reszta ucieknie do Konfederacji ... i tak oto skonczy sie dojna zmiana PIS
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować