W sumie to może od razu rozwiążmy sejm i dajmy im większość. Po co czekać. Jak umierać to z przytupem.
#wybory #polityka
W sumie to może od razu rozwiążmy sejm i dajmy im większość. Po co czekać. Jak umierać to z przytupem.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
niby człowiek wiedział, a jednak się łudził, eh anoni.
#wybory #polityka #memy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Miałem ochotę wypisać tu paru zwycięzców tego "sukcesu", ale oddam głos osobie, którą naprawdę szczerze gardzę:
(...) nie spodziewałem się, że to naprawdę tak szybko będzie się działo, że to chamstwo zaczęło galopować (...) Cham, głupiec i prostak to nie jest ktoś, kto się chowa, kto jest zażenowany, kto ma tyle powodów do wstydu, że woli nie uciekać, woli być na zapleczu. Cham głupiec i prostak to jest ktoś w ofensywie. Po co się uczyć tak jak profesor żeby zrobić karierę?
(...) Ludzie nie są głupi tak jak nam się wydaje. Są dużo głupsi.
Tomuś Lis, proszę państwa.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jako że zostałem tak potężnie wydymany to aż sobie zapalę. Tradycyjnego papieroska. A nie coś na dziąsło czy co tam gangus (przepraszam, prezydent) wciąga.
#wybory #polityka
No ale już po wyborach to znow 4 lata w tej sprawie nie będę się odzywał.
Zaloguj się aby komentować
Ech, mówiłem wczoraj wieczorem że Trzaskowski za szybko i za bardzo się cieszył. Drugi raz jest wielkim przegranym wyborów prezydenckich.
Mam nadzieję że za 5 lat już go nie wystawią.
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Nie wymagałem dużo, przecież prezydent w tym kraju niewiele robi. Zapewnienia kampanijne o wielkich reformach wkładałem od razu między bajki. Ja tylko chciałem żeby mendy pokroju mateckiego i mejzy zniknęły na zawsze z polityki.
Jak widać wymagałem za dużo xD
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe czy beda wystawiac Trzaskowskiego az do skutku xD #polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Koalicji wprost w dzióbki skapnęła manna z nieba: no wicie rozumicie, obiecaliśmy rozliczyć PiS ale kibol i tak by ułaskawił, więc po co marnować czas, można się rozejść pora na CSa乁( ͡° ͜ʖ ͡°)ㄏ
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Właśnie policzyli wszystkie głosy. 360 tysięcy głosów zadecydowało, że prezydentem został Nawrocki. Szkoda słów
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory
W całej tej trudnej sytuacji mam bekę z Trzaskowskiego i tych którzy już po exit pollach otwierali szampana.
Mamy prezydenta kombinatora, suterena i byłego kibola. Brawo narodzie. Jesteś tak samo głupi jak zawsze.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A więc stało się - mamy dowód na to, ze nawet jakby wystawili małpe z naklejka pis to ludzie by zagłosowali "byle nie Trzaskowski"... lepszy gangster niż elita z miasta, a potem bedzie "olaboga unija jest zla, partia bh nas obroniła, gdyby nie targowica Tuskowi w 2023"...
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Zostało już zbyt mało głosów, aby to zmienić. Kibol, sutener i oszust został prezydentem. Smuteczek :(
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
No szkoda szkoda, trzeba wracać na plac bankowy, okopać się na kolejne 5 lat wśród sojaczków na Campus Polska, żeby można było dalej wyzywać wszystkich poza "wielkimi miastami" od ciemnoty i wprowadzać nowe SCT :DDDD
#wybory #wyboryprezydenckie2025 #polityka #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Wyniki wyborów w czasie
Dane z 30 481 na 32 143 (94,82%) obwodów głosowania
#polityka #wybory #wyboryprezydenckie2025

Zaloguj się aby komentować
Jak się wystawia chujowego kandydata to się przegrywa. Było wiadomo przed kampanią. No ale interesy partyjne w prawyborach wybrały jak wybrały, a wyborcy to właśnie zweryfikowali.
Raz już Rafał przegrał, to tym razem postanowili sprawdzić czy przegra jeszcze raz.
Przegraną osładzają jedynie trzaskające d⁎⁎y największych propagandzistów, którzy od miesięcy zasrywali ten portal wpisami, a teraz szukają winnych wszędzie, tylko nie w partii przegranych i sobie samych
#polityka #wybory
@PanNiepoprawny też tak uważam, Kaczyniak wiedział, że taki Czarnek czy Błaszczak nie są w stanie przyciągnąć do siebie jakikolwiek elektorat poza pisowskim, to postawił na niezaznanego chłopa, na którego PiS i tak zagłosuje a będzie w stanie przyciągnąć głosy konfy.
Trzaskowski to obiektywnie kandydat bardzo dobry, ale kojarzony jako partyjniak a na takiego negatywny elektorat nie zagłosuje
Zaloguj się aby komentować