Od dziś prąd tańszy o 33%
#wybory #polityka
Od dziś prąd tańszy o 33%
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Brak słów.... Dramat...
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Trzeba było jeszcze więcej debat zignorować. Wyborców Nawrockiego wyzwać od jeszcze większych wieśniaków, wtedy byśmy na pewno wygrali. Nie wyciągnieto żadnych wniosków z przegranej z Dudą, więc skończyło się tak, jak się skończyło.
Owszem, wyborcy PIS to beton, ale w każdej grupie jest chociaż jeden procent wahających się. Nie zrobiono nic, by do tych ludzi dotrzeć... I teraz mamy skutek.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
Divide et impera.
To teraz pat legislacyjny, jesienią wybory parlamentarne i *** i przystaweczki z powrotem u koryta.
Biedne chore społeczeństwo, a moskwie strzelają szampany.
#wybory #polityka

Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory
Trzeba było wystawić Radka Sikorskiego -w końcu.
A za 5 lat to już po ptokach. Nawet jakby Św. Jan Paweł II zstąpił z nieba i był kandydatem PO to i tak go zniszczy machina propagandową PiS (zakładam że takie media jak Onet, WP, TVN, Polsat nie będą już istnieć).
Zaloguj się aby komentować
Kumpel z Rumunii napisał do mnie ze mi współczuje xD i w ten sposób dowiedziałem się o wynikach xD
Gdzie zaszliśmy jako społeczeństwo ze moj kumpel z wykurwia Europy mi współczuje
#wybory zalesie #polityka
Zaloguj się aby komentować
#trzaskowski #wybory #wyboryprezydenckie2025 #warszawa #prezydent #poloniawarszawa #pilkanozna #polityka #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
Patrząc na wyniki to szkoda narodu Polskiego. Z jednej strony połowa Polaków chce zmian, a druga chce stagnacji i tworzenia granic pomiędzy wszystkimi.
Teraz pisowcy będą mieć pretekst do mówienia że koalicja po nic nie jest w stanie zrobić. No, ale jak mają coś zrobić z prezedentem który będzie ciągle blokował ich zmiany?
Achh, aż szkoda gadać. Ten kraj nigdy się nie zmieni.
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować
J⁎⁎ać nas wszystkich, j⁎⁎ać ten kraj. Zasługujemy na każdy podatek, każdą wysoką cenę i każde nieszczęście.
A tak się dziwiłem dlaczego tu w Niemczech my Polacy nie jesteśmy mniejszością narodową i nie zanosi się na zmianę (mimo, że jest nas 2 miliony). Teraz zrozumiałem - ten kraj, ten naród to nieśmieszny żart. Naród, który wybrał na prezydenta człowieka spod ciemnej gwiazdy a którego na kandydata wystawił ledwo mówiący dziad. Kandydata znikąd. Naród, który jest sobie otwarcie wrogi i zrobi dosłownie wszystko by nie żyło się mu lepiej.
No to wygląda na to, że nie będziecie mieli tęczowych na ulicach a Niemiec nie kupi Polski.
Było #mimowszystkoduda jest #bylenietrzaskowski
#wybory #polityka #putinowskapolska


@Wyrocznia Rzeczywiście to zła wiadomość ale nawet jak ktoś podejmuje głupią decyzję nie życzę mu od razu największych konsekwencji. Podobnie jak z byciem naiwnym i przelaniem pieniędzy na astronautę, który nie ma za co wrócić na ziemię czy daniem się naciągnąć na olx. Spokojnego dnia bo rzeczywiście jak żyjesz w Niemczech to aż jestem w szoku jak bardzo się interesujesz polityką krajową mimo, że rzeczywiście nie poczujesz potencjalnych złych konsekwencji.
@Wyrocznia
Spójrz w lustro i zobacz w sobie przyczynę. Odkąd na hejto czytam twoje wpisy to pod pozorem smacznej kawusi wykazujesz tak wykazywaną przez #4konserwy nadzwyczajną arogancję dla tego środowiska elektorskiego. Nie ma dnia, byś nie pluł jadem jak Tomasz Lis (ten chociaż po dwóch wylewach jest, więc to trzeba brać na poprawkę).
Zacznijmy od OBRAZKA. To jest fejur af.
> https://demagog.org.pl/fake_news/nie-otto-von-bismarck-nie-wypowiedzial-tych-slow/
Weź się ogarnij. Jak chcesz o Polakach to masz ten prawdziwy:
>„Bijcie Polaków, ażeby aż o życiu zwątpili. Mam wielką litość dla ich położenia, ale jeżeli chcemy istnieć, to nie pozostaje nam nic innego, jak ich wytępić”.
Czy to jakiś przekaz podprogowy stosujesz? Szczerze mówiąc nie wiem jaki jest okres "retencji" by urazy narodów były uzasadnianie. Patrząc na naród wybrany wynosi od ponad 2000 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
>A tak się dziwiłem dlaczego tu w Niemczech my Polacy nie jesteśmy mniejszością narodową i nie zanosi się na zmianę (mimo, że jest nas 2 miliony). Teraz zrozumiałem - ten kraj, ten naród to nieśmieszny żart.
Mówisz o Niemczech czy Polsce? Przecież Niemcy wręcz słyną z braku poczucia humoru.
>Naród, który wybrał na prezydenta człowieka spod ciemnej gwiazdy...
Ironia, 100 lat temu tam też u Was nieźle wybierali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
>No to wygląda na to, że nie będziecie mieli tęczowych na ulicach
Ale Nawrocki będzie prezydentem Polski, a nie Warszawy. Nie może zablokować takiego pochodu.
>a Niemiec nie kupi Polski.
Nie kupuje ten czegoś co traci na wartości.
Po raz kolejny jak zdarta płyta.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pojedynczy_g%C5%82os_przechodni to remedium. W I turze 39,1% nie chciało ani Rafała i Karola.
Zaloguj się aby komentować
Prośba ogromna. Płaczki polityczne, tagujcie wasze wysrywy na temat wyników wyborów, bo to żałosne jest, że przerasta was dodanie tagów od wyborów i polityki do dziejącej się aktualnie obstrukcji wpisów na ten temat
Robicie z siebie odpowiedzialnych zawiedzionych, a przerasta was najprostsza funkcjonalność na portalu z nieśmiesznymi papieżami
#polityka #wybory #tagujtogowno
Zaloguj się aby komentować
Muszę se inne hobby znalezc niz #polityka. Człowiek się interesuję, zgłębia temat, stara sie znaleźć merytoryczne źródła, a i tak ktoregos dnia budzi sie w Wielkiej Polsce Huliganskiej xD Przeciez to jest jakis dramat xD Im wiecej wiesz tym gorzej spisz.
Ide szukać jakieś działki ROD, albo kurde jakiegos muscle cara do roboty xD
#zalesie #wybory
Zaloguj się aby komentować
#polityka Te #wybory to ja sam nie wiem, dwa słowa od matoła prowadzącego. #bekaztuska

Zaloguj się aby komentować
#polityka #wybory
Jedynym winnym tej porażki Trzaskowskiego jest Koalicja Obywatelska która absurdalnie skręciła w lewo. W katolickiej III RP nigdy nie było prezydenta - lewaka (wliczając w to Jaruzelskiego i Kwaśniewskiego) więc czego się niby "mądre" głowy z PO spodziewały?
Ludzie są wychowani w określonym systemie wartości i nie akceptują cywilizacji śmierci, zabijania nienarodzonych dzieci, pigułek na spędzanie płodów, edukacji seksualnej dzieci, mówienia do księży per Pan, zdejmowania krzyży, zabraniania religii w szkołach, szerzeniu zboczeń, dewiacji itd.
PO wystawiła ultra-lewaka chcącego zrobić w Polsce rewolucję obyczajową i się wielce zdziwiła że przegrał nawet z kimś kto bije ludzi, ćpa, okrada nieporadnych życiowo i zadaje się z patusami i kryminalistami ale za to gwarantuje że żadnej rewolucji obyczajowej nie będzie.
Za dwa lata będzie prawdopodobnie domknięcie systemu i dyktatura PiS. Likwidację niezależnych mediów. Upartyjnienie sił porządkowych, stworzenie nowej "policji w policji" która będzie wierna partii tak jak TV Republika.
Zaloguj się aby komentować
No i wszedl kuponik elegancko. To bylo wiadome, ze narod wybierze gangusa na prezydenta. Tylko glupi by sie nie schylił po 3 stówki xD
#polityka #wybory #bukmacherka

Zaloguj się aby komentować
#polityka wystarczy wyśmiać przeciwnika, że zna obcy język
#wybory

Zaloguj się aby komentować
Kraj aspirujący do miana unijnego lidera we wszystkich aspektach wybiera na prezydenta alfonsa, kibola, gangusa, wyłudzacza mieszkań od emerytów. Brawo. K⁎⁎wa brawo. Połowa kraju to debile. Pierwszy raz wstydzę się bycia Polakiem… Pisowski rak tak mocno zakorzenił się w tym kraju, że wydaje się już nieuleczalny. Degeneraci pokroju Mateckiego czy Mejzy odetchnęli z ulgą bo do Belwederu trafił kolejny długopis. Wydawało się, że gorszego prezydenta już nie będziemy mieli, bo obecny poprzeczkę ustawił bardzo nisko, ale nie, nasz oświecony blaskiem kacapskiej tv Republika zadecydował, żeby tą poprzeczkę wdeptać w ziemię. Lepper miał rację mówiąc, że mamy głupi naród. Echhh, wstaje do pracy zarobić na przyszłość moich dzieci za granicami tego pośmiewiska.
#wyboryprezydenckie2025 #wybory #polityka
@konto_na_wykop_pl Witam w klubie. Jeszcze rozumiałem jakoś głosowanie na PiS i nawet na Konfederuskich. Nie są to moje opcje ale nie składają się w całości z przestępców i kryminalistów. Są tam również względnie normalni ludzie, choć reprezentujący chlew.
Tutaj natomiast polak robak miał wybór między wykształconym poliglotą, który byłby świetnym reprezentantem Polski, a huliganem, człowiekiem który wręcz siłowo przejmował mieszkania, doglądał prostytutek. Nikt z kim bym chciał nawet zamienić kilka słów. To polak-robak oczywiście wybrał tego drugiego. Na nic nie zasługują poza pogardą.
To wszystko ma swoje granice. U mnie też skończyła się jakakolwiek tolerancja. Nawet dla członków rodziny.
Zaloguj się aby komentować
Dla mnie jest to niepojęte, że połowa społeczeństwa głosuje na człowieka z znikąd, gdzie niewiele o nim jeszcze wie, gdzie przed głosowaniem wyszlo sporo kompromitujących na niego materiałów i zapewemnie jeszcze sporo wyjdzie.
Chyba nigdy nie zrozumiem tego narodu
#wybory #polityka

Zaloguj się aby komentować
Przypomnę tylko, że zamiast Trzaskowskiego mógł wystartować Sikorski, ale prawybory w Koalicji pokazały, że Trzaskowski jest niby lepszy xD
#polityka #wybory

Zaloguj się aby komentować
Chyba większość dała sobie wpompować we łby słowa Piłsudskiego: "Naród wspaniały, tylko ludzie k⁎⁎wy." i wybrali na najważniejszą osobę w państwie alfonsa i sutenera.
A tak naprawdę to wina i j⁎⁎ać całą KO, bo niczego się nie nauczyli z porażki w 2015r.
Zajęcie wygodnych posadek, próby zassania po same kule deweloperuchom, gówniane rozgrywki w kruchej koalicji i udawanie, że coś się robi jednak nie działa.
"Komorowski by przegrał tylko wtedy, gdyby pijany przejechał na pasach zakonnicę w ciąży." - zapomnieliście?
J⁎⁎ać was i całą waszą gównianą politykę i nigdy więcej głosu na jebane pajace. Pozostaje liczyć, że karzeł niedługo odwiedzi brata a Tusk wreszcie zniknie, bo obaj są odpowiedzialni za obecny podział Polski.
A konpederastię j⁎⁎ać za całokształt.
#polityka #wybory
Zaloguj się aby komentować
Populacja Polski
wg stanu na 1 czerwca: 37 563 071 obywateli
wg stanu na 2 czerwca: 37 563 071 prostytutek
#wybory #polityka
Zaloguj się aby komentować