Na weselu kurła, a gdzie?
#wesele #zabawa #weekend #kazdegoszkoda

Na weselu kurła, a gdzie?
#wesele #zabawa #weekend #kazdegoszkoda

Zaloguj się aby komentować
Podobno dzisiaj piątek 13-tego?
https://www.youtube.com/watch?v=teE6Tu9bYTU
#taniec #muzyka #weekend #najebanytododomu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ależ to było piękne zakończenie sezonu!
piwko piłem
oglądałem zachody słońca
spałem pod gwiazdami
karmiłem wielbłądy
jeździłem rowerem
spacerowałem po lasach
i jeszcze piwko piłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jestem fanem morza, ale tym razem trafiliśmy perfekcyjnie.
#chwalesie #wakacje #weekend





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@poket
Drugi pretendent do tronu Królestwa Kalendarza, 7-letni brat Poniedziałek. Wciąż głodny, gdyż słudzy nie potrafią zdobyć jedzenia. Przykłada maskę do twarzy, gdy ma powiedzieć coś poważnego.
Pochodząca z 2980 roku 18-letnia pretendentka do tronu Królestwa Kalendarza, która do jego objęcia potrzebuje schwytania Pawia Kosmosu. Daleka prawnuczka Beppe i Tiny, co trudno przyjąć tej drugiej do wiadomości.
27-letnia potomkini dynastii Jesiennej (jap. スカプラ Sukapura), pragnąca schwytać Pawia Kosmosu, by na tronie zasiadł jej brat, książę Sobota. Zakochana w Hrabim Don Juanie, chce wyjść za niego, gdy uda się jej wykonać swoją misję.
Zaloguj się aby komentować
Jestem podekscytowany, a nawet i lekko podniecony, że zostały mi niecałe 2 godziny klikania w komputer i rozpoczyna się weekend. A ten zapowiada się wyjątkowo fajnie, a i pogoda ma dopisać w całym kraju. Choć temperatura wysoka to warto skorzystać, bo to prawdopodobnie ostatni taki ciepły weekend w tym roku.
#pogoda #weekend #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lubię takie wydarzenia, szkoda że w niedzielę organizowane.
Zdrowko dla wszystkich!
#gownowpis #weekend

Zaloguj się aby komentować
Odpoczywajcie, bo w poniedziałek znów 8 godzin na krześle.
#pracbaza #weekend
Zaloguj się aby komentować
Pozdrowienia dla leśnych świrów 😀 Dziś nocka przy kamieniołomie.
#bushcraft #weekend

Zaloguj się aby komentować
Jakby co, to już piątek mamy, także proszę mi się tam nie rozpędzać, byle do fajrantu.
#pracbaza #weekend #muzyka #gownowpis i trochę #codziennepiciu
i trochę muzyczki na uspokojenie https://youtu.be/91sFlP6aa5Q?si=L5L-CNVrF4v3PlSK

Zaloguj się aby komentować
Pamiętaj aby weekend święty święcić
No może nie tak, jak na obrazku
#weekend #gownowpis #heheszki


Zaloguj się aby komentować
#weekend #heheszki i poszło się j⁎⁎ać po weekendzolu
https://www.youtube.com/watch?v=HxL19VWL9TM&list=RDrFcnGLFGbL8&index=5
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jean Belmondo jedzie Wam oznajmić że dzisiaj jest piątek - tygodnia koniec i początek
#motocykle #weekend #motoryzacja


Zaloguj się aby komentować
Poniedziałek-piątek: ledwo wstaję na budzik o godzinie 6 by iść do pracy; no ale sobie w weekend odeśpię
Sobota: obudziłem się 6:05
#zalesie #weekend #jprd


No ja potrafię i o 3 wstać. A zwykle wstaje przed budzikiem. Do pracy mam jakieś 200m a budzik nastawiam na 6.30 kiedy mam do pracy na 8, bo lubię posiedzieć rano.
Ważniejsze jest czy wstajesz sam z siebie czy z budzikiem. Jak się sam budzisz to git, tyle snu wystarczyło. Budzik natomiast wyrywa ze snu, co ma fatalny wpływ na zdrowie.
Zaloguj się aby komentować
Bo w Norwegii i Szwecji pić nie umiej!!!. To co w Polsce oznacza przepicie i rzyganie to u nich halvvägs tzn. półmetek. Sobota 15:00 i leci czysta wódka. Monopole mają nieliczne i czynne po 2 godziny dziennie. Kupują wódkę na skrzynki vi dricker utan måtta. Mowa o środkowej Szwecji.
Im bardziej na północ tym większe spożycie, a że ich stać...
Patent na wsadzanie nasączonego wódka tampona w d⁎⁎e to od nich pochodzi.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować