W końcu piateczek, smacznej kawusi #weekend #humorobrazkowy #piatek

W końcu piateczek, smacznej kawusi #weekend #humorobrazkowy #piatek

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
159 451 + 7 = 159 458
I z głowy, zaczynamy #weekend
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik

Zaloguj się aby komentować
#zalesie
No tak, po co się wysypiać.
Niedziela, #weekend, to trzeba się obudzić o 6 rano mimo nie nastawionego budzika.
No nic, będzie więcej czasu na głupoty.
A jutro będzie problem wstać o 6 do roboty.
Zaloguj się aby komentować
Na zdjęciu widzicie jakieś 50 PLN, pod warunkiem, że stanę z tą maszynką na kołobrzeskim deptaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jedzenie #chillout #weekend

Zaloguj się aby komentować

Weekend w Bari - to brzmi wspaniale
Nawet teraz odczuwalna temperatura w ciągu dnia w tych rejonach wynosi około 15-18 stopni.
Co więc stoi na przeszkodzie by wybrać się do stolicy Apulii
Lot trwa około 2,5 godziny, a bilety na niego są dość tanie. Nic tylko pakować się i...
Plan na dziś - dotrwać do weekendu ( ‾ʖ̫‾)
#heheszki #pjontek #weekend #zalesie

Piątek, piąteczek, piątunio.
Warto nauczyć się wymowy pewnych słów.
A może jednak nie...
#heheszki #weekend #alkohol

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak wam mija sobota? Sprzątanie na całego? Ja już trochę odkurzyłem, heh
#weekend

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #weekend #alkohol
Ostrożnie tam dziś wieczorem z powrotami!


Zaloguj się aby komentować
Oglądam #filmy Gad(2023) a wy co tam?
#weekend
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze 4h i wyłożę się na kanapie jak ten kitku..
#gownowpis #koty #weekend #niechcemisie

Zaloguj się aby komentować
Dawno nie widzialem tego mema.
A jako ze przyszly tydzien zapowiada sie u mnie stresujaco, to wrzucam tego mema i Wam, tez pocierpcie
#pracbaza #weekend #niedzielawieczur #memy

Zaloguj się aby komentować
Wyczyściłem piec, posprzątałem kotłownie i wyglądam jakbym był murzynkiem bambo.
Pora na kapiel
A później chill
A wam jak mija sobota?
#sobota #weekend #murzyn

Zaloguj się aby komentować
Byłem się wczoraj odchamić, raz lub dwa razy w roku trzeba. Mistrz i Małgorzata, ze wszystkich spektakli na których byłem w Teatrze Muzycznym w Gdyni ten był najcięższy. Podczas pierwszej części czekałem tylko na koniec. Druga część już przystępniejsza. W każdym razie wieczór udany, dziecko sprzedane - z drugą połówką obiad, drineczek, spacer teatr i spać.
#weekend #teatr #gdynia

Zaloguj się aby komentować
Jak jest pełnia to zazwyczaj nie mogę sypiać..
Miałem se brac hydroksyzyne na taki wypadek, zapomniałem a teraz o 2 w nocy to jakbym wziął całą wziął to chyba nie skończyłoby się dobrze szczególnie że zaplanowałem se zrobić kilka rzeczy jutro koło domu
Takie tam jesienne porządki
Schować robota koszącego i wyczyścić
Pozamykać zawory w wodzie na dworze
Posprzątać resztę liści (o ile spadły, ale możliwe że nie bo nie było.jakis wichur)
I najważniejsze, ale najmniej mi się chce to robić mianowicie przeciągnąć kabel że strychu przez dach, aż do anteny przy domowej ścianie... najwięcej pieprzenia z tym..
Niemniej jak już zacznę to się wkręcę i będę działać jak z motorkiem w d⁎⁎ie heh
Jak już to wszystko zrobię to przygotuje sobie herbatkę i rozwalę się przez telewizorem, zagram se w gierki na ps5 i pójdę spać.
Takie to boomerskie życie, wyjść z kim nie ma bo każdy znajomy dzieci, żony, mężatki i zajęci życiem rodzinki swojej, już nie w głowie im Takie wyjścia
Mnie też nie, ale lubię czasem se tłumaczyć czemu całe weekendy siedzę w domu i gram w plejstejszyn. A wy śpicie? Jak nie to z jakiego powodu? Pozdrawiam ciepło
#przegryw #życie #weekend #pelnia #bezsennosc
#ksiezyc

@Hilalum zegar biologiczny nie wie o co chodzi
Ale widzę że ci to nie przeszkadza póki co i wesoło ci
Na takie wypadki se kup melatonine czy cos
I co robisz prócz siedzenia na hejto? Ja se grałem do 2 na konsoli ale już mnie oczy piekły więc wyłączyłem (po czym zamuliłem na następnym ekranie tylko że mniejszym że smartfona xD)
@kopytakonia zegar biologiczny to już chyba u mnie nie istnieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wesoło mi, bo to akurat wyszło w miarę optymalne przestawienie się, wstałem w środku nocy, więc dzisiaj pójdę spać normalnie wieczorem. A oprócz siedzenia na hejto ekspię sobie czołgi w World of Tanks, słucham jutubka, a jak nastanie dzień to pójdę połazić po górkach i lasach.
@Opornik tak na serio. Moja mama ma tak samo i babcia moja (mama mamy) więc to chyba w genach. Co do zachmurzenia to właśnie rokminialem to dzisiejszej nocy też jak spać nie mogłem i stwierdziłem że właśnie o ile pamiętam w tamtym miesiącu była za chmurami i aż tak źle nie było.
Ale nie wiem. Wydaje mi się, że to jak już to dużo ma światło księżyca do tego więc skoro zachmurane to bezsenności mniej.
Ale doczytaj se jak chcesz jak to działa, wielu ludzi tak ma.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejto #przegryw #weekend #filmy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować