#koty #heheszki
Żona mi mówi bym wywalił formę, przestraszyłem się że myślała o tym bym zaczął biegać.
Myślę teraz co można zrobić z takiej formy #upcycling

#koty #heheszki
Żona mi mówi bym wywalił formę, przestraszyłem się że myślała o tym bym zaczął biegać.
Myślę teraz co można zrobić z takiej formy #upcycling

Zaloguj się aby komentować
#diy #upcycling #majsterkowanie wpis z wieszakami od @psalek i @razALgul przypomniał mi o moim wieszaku w kotłowni, który zrobiłem z segregatora z rysunkami z projektu domu w czasie budowy. Miał być tymczasowo, a wisi już ponad 10 lat. Jest starszy niż wiadro po farbie co służy mi za kosz na śmieci pod zlewem - kiedyś wrzucałem

Zaloguj się aby komentować
Pierwsze przymiarki do ręcznie wykonanej sowu z blachy puszki po napoju. Wyszło nieźle, pomogły konsultacje z @Szuuz_Ekleer
Muszę zmodyfikować narzędzie - stary śrubokręt jest jeszcze zbyt ostry. Kolejną będę "klepał" na podkładce teflonowej do lutowania. Gąbka jest niestety zbyt miękka
#diy #upcycling #sztuka





Zaloguj się aby komentować
Młodemu tak się spodobało wbijanie gwoździ na ostatnich zajęciach, że postanowiłem go zająć czymś w domu. Znalazłem w pracowni kawałek ładnej deseczki i wpadłem na pomysł by zrobić anioła. Mamusia zbiera, będzie miała jedynego w swoim rodzaju i to od synka. Młody twardo wbijał, aż się zmęczył i musiałem dokończyć. Niemniej wyszło nam całkiem ładne dzieło. I to z resztek znalezionych w szufladzie
#upcycling #diy #majsterkowanie #dzieci



Zaloguj się aby komentować
Jak to gdzie? W lokalu Różowej, mopuję po warsztatach które zorganizowałem dla rodziców z dziećmi
#praca #dzieci #upcycling #majsterkowanie





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Szuuz_Ekleer podsunąłeś mi niechcący świetny pomysł na przetłoczenia w blasze po puszkach
Dzięki Mister
#upcycling #diy


Zaloguj się aby komentować
Choinka #upcycling ver. 2.0
W roli głównej używane łóżko IKEA Kritter
#majsterkowanie #stolarstwo #diy


Zaloguj się aby komentować
Mamy to! Choinka #upcycling na specjalne zamówienie mojej Różowej, niedługo ozdobi i wrzucę efekt finalny. Docelowo stanie w poczekalni naszego Centrum Edukacyjnego
#chwalesie #diy #majsterkowanie


Zaloguj się aby komentować
Coś tam dłubię, na specjalne zamówienie
#majsterkowanie #upcycling #diy #warsztat


Zaloguj się aby komentować
Wpis z cyklu #upcycling , tym razem figurka aniołka wykonana z odpadów drewnianych bez użycia kleju i gwoździ. Wkrętów zresztą też
Niedługo wpis z choinką którą będziemy robić na warsztatach dla rodziców z dziećmi.
#diy #majsterkowanie #drewno





Zaloguj się aby komentować
Cześć Tomeczki, potrzebuję Waszej porady.
W grudniu zaplanowaliśmy razem z Różową warsztaty z majsterkowania w naszym Centrum Edukacyjnym. Warsztaty są przeznaczone dla rodziców z dziećmi w wieku od 6 lat. Na warsztatach zrobimy choinki z patyków, listewek, generalnie odpadów w stylu #upcycling .
Celujemy w termin 12 grudnia (piątek) godzina gdzieś 17:30-18 lub 13 grudnia sobota godziny przedpołudniowe - przedobiednie. Miejscowość to oczywiście Pruszków.
I teraz moje pytanie do Was, który termin zaproponować?
Każdy ma swoje zalety, ale który Wam by lepiej pasował by dojechać z dziećmi?
Chodzi mi o sytuację w której byś się znalazła/znalazł i chciał wziąć udział.
#pytanie #rodzicielstwo #dzieci


Zaloguj się aby komentować
Lubię takie promki na Vinted
Pewna Pani wystawiła odkurzacz który słabo ciągnie i krótko odkurza. Dopisała że może "po wyczyszczeniu zacznie lepiej działać". 90 zeta z wysyłką to nie pieniądze. Szybka diagnoza potwierdziła założenia - akumulatory mają pojemność w okolicy 200-300 mAh (oryginalnie 1,3Ah).
Zamówiłem Samsungi o pojemności 3,5Ah. Koszt niecałe 70 złotych.
Po sprawdzeniu na szybko wszystko działa. Minusem będzie dłuższy czas ładowania odkurzacza, ale to pomijalny problem. Różowa zadowolona i mamy jeden elektrośmieć więcej przywrócony do życia
#upcycling #diy #elektronika #majsterkowanie




@Yes_Man Gratki za przywrócenie do życia. Też jestem fanem nieodsyłania moich urządzeń na emeryturę. Ja mam odkurzacz xiaomi i jest do strasznie do pośladków urządzenie. Wszystko co większe od kurzu już gdzieś blokuje albo wałek, albo rure, co chwila przerywam odkurzanie po listek albo kawałeczek karteczki dziecka zablokowalo rure.
Zaloguj się aby komentować
@Szuuz_Ekleer czym zajmował się Twój dziadek?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#sztuka #vintage #upcycling

Zaloguj się aby komentować
Wpis z cyklu #upcycling
Ktoś wystawił na gabaryty starą, drewnianą skrzynię. Trochę zmęczona życiem, niemniej #drewno w niezłym stanie, zero korników i próchna. Szybka decyzja - biorę Oli zrobię z niej skrzynię na narzędzia ogrodowe dla mojej ogrodniczki
Dno wzmocnione sklejką 12mm, przykręcone duże obrotowe kółka z hamulcami i nowe zawiasy. Zabrakło farby, środek skrzyni też będzie pomalowany. Na co dzień parkuje pod balkonem
Dodatkowo pomalowałem czarną lazurą do drewna łącznie trzy palety, docelowo posłużą jako stojaki na doniczki z ziołami.
#diy #majsterkowanie





Zaloguj się aby komentować
#upcycling #majsterkowanie #polskiedomy było już o deskach z kuchennego blatu, teraz coś o łazienkowych. Z deski po wycieciu otworu pod umywalkę udało się wykonać 4 półeczki na pierdółki

Zaloguj się aby komentować
#majsterkowanie #upcycling #polskiedomy po wycięciu w blatach otworów na zlew i płytę kuchenną zostają deski. Zamiast do pieca, czy śmietnika można wykorzystać. Tu jedna z dokręconymi kółkami służy jak półka na rtv. Teraz trochę w zapomnieniu na strychu.

Zaloguj się aby komentować
No to łapcie, historia była taka. Trochę padało i wkurzało mnie wejście bo położyli budowlańcy jedną paletę i nie było jak łatwo wejść. Jeszcze wybrali taką że miała dziury duże i dziecku noga wpadała między szczeble. Jako że pogoda ch⁎⁎⁎wa na prace porządkowe a wejście pod daszkiem uznałem że czeba coś zrobić z wejściem.
No tak nie będzie i nie może być. Przejrzałem stertę palet która mi została, wybrałem takie pełniejsze i w miarę ładne. skrocilem kawałek na długość podpórek, skręciłem z drugą przy pomocy łat. Trochę wyrównałem grabiami pety po budowlańcach z piaskiem. Na to kolejna paleta i resztka z docinki. Wyszło idealnie, kostka będzie za kilka miesięcy jak się odkuje a tymczasem #biedastolarstwo funkcjonuje znowu. Czas wykonania 20 minut ale trochę się guzdrałem.
Plusy:
+Nie buja się żaden schodek
+Nie wpadają nogi w szczeble
+stabilne
+Koszt 12 wkrętów i trzy palety
+Pan kurier odstawia tu paczki
Minusy
- Dalej jest tona piachu na tym ale to może być przez błoto i piach między autem a domem xD
- Żona zostawia na tym graty
- mogłem niżej boki zrobić szerzej bo się chujowo na uchylone lekko drzwi wchodzi jak kot próbuje uciec
Co myślicie?
#diy #upcycling

Zaloguj się aby komentować
Pociąłem stary kanał wentylacyjny, skleiłem klejem na gorąco i mam na regale za⁎⁎⁎⁎stą mini szafeczkę na okulary.
Wiedziałem, że kiedyś się przyda.
#majsterkowanie #upcycling #diy

Zaloguj się aby komentować
#upcycling akcja z płytkami u @Yes_Man przypomniała mi sytuację jak robiłem parapety w domu. Zabrakło na jedno małe okienko w spiżarni więc wykorzystałem odpady 🙂
#budujzhejto
Okno jest wysoko więc nie widać

Zaloguj się aby komentować