Kurnik w stylu #upcycling
Wołam eksperta i proszę o ocenę @conradowl
#kury #diy

Kurnik w stylu #upcycling
Wołam eksperta i proszę o ocenę @conradowl
#kury #diy

Zaloguj się aby komentować
Nareszcie jest! Pierwszy pomidor w tym roku z przyblokowej mini szklarni
Poza tym zrobiłem dla mojej ogrodniczki nakładkę na betonowy spust od rynny żeby mogła sobie postawić swoje kwiatki. Deski tarasowe z odzysku - ktoś wystawił na gabaryty więc wpadł kolejny #upcycling
#ogrodnictwo #chwalesie




Zaloguj się aby komentować
POV: kiedy potrzebujesz dwóch kawałków płyty g-k, Różowa zabrała samochód, ale masz super wypasioną hurtownię budowlaną na osiedlu i ziomki wiedzą co to #upcycling
Docieli mi na miejscu dwa kawałki za pół ceny z destruktu. Fajnie ( ͡o ͜ʖ ͡o)
#remontujzhejto #remontodkuchni


Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
#majsterkowanie #upcycling jak w 4 prostych cięciach zrobić stolik kawowy

Zaloguj się aby komentować
Przygotowałem drobny prezent dla mojego serdecznego przyjaciela z okazji ślubu. Jak to zwykle w moim zwyczaju: przygotowany własnoręcznie, zawartość związana z naszymi wspólnymi historiami i z jajem
Na zdjęciu nie widać dwóch buteleczek ulubionych trunków Jej&Jego. Walizka ma kilkadziesiąt lat i została zupcyclingowana. Wstążka to dzieło Różowej. #chwalesie #diy #upcycling



Zaloguj się aby komentować
W otchłani szuflady w domu rodzinnym znalazłem część pióra jakiegoś (tylko część xD całego nie było) i się okazało, że idealnie pasuje do mojego parkera :D ehhh jeszcze jakby skuwka była :D
#piorawieczne #upcycling



Zaloguj się aby komentować
#koty znowu złamały kwiatka. #upcycling butelki po piwku na wazon

Zaloguj się aby komentować
W ramach autoterapii i odrywania głowy od nieśmiesznych myśli zabrałem się za prostą i szybką robotę.
Astra miała bardzo zmatowiały trzeci stop, szczególnie z góry. Zeszlifowałem tyle żeby zebrać z grubsza zniszczony plastik, następnie na to przyszedł lakier "z utwardzaczem" w szpreju. Zostało jeszcze zeszlifować na gładko, wypolerować i zamontować.
Przy okazji muszę wymienić uszczelkę, bo oryginalna jest wklejana w rowek i przyrosła nieco do nadwozia. Przy zdejmowaniu rozwarstwiła się. Mam na szczęście kawałek sznura silikonowego w miarę dobrej grubości.
#macmajster #diy #zrobtosam chiba #upcycling #opel





Zaloguj się aby komentować
#majsterkowanie #upcycling jak ma się łóżko z wysuwanymi szufladami to stojąca szafka nocna odpada. Zmierzyłem ile miejsca zajmuje telefon, okulary, voltaren żel i wyszło że idealne będą kawałki odpadów z docinania kuchennego blatu. Nic się nie marnuje 🙂. Trochę też #domowabiblioteczka

Zaloguj się aby komentować
Podpis "Mother of motherboards" jest adekwatny
#sztuka #upcycling #elektronika


Zaloguj się aby komentować
#majsterkowanie #upcycling w temacie maksymalnego wykorzystania odpadów przypomniałem sobie jak robiłem listwy przypodłogowe w domu. Zamowilem na styk i kilkadziesiąt centymetrow braklo. Nie chciało mi się jechać do Katowic po jedna listwę za 72 zł. Trochę wikolu i z odpadów dorobiłem resztę. Tak na 30% postarane. Nie sprzątałem do fotki 🙂


Zaloguj się aby komentować
#polskiedomy i trochę #upcycling wiadomo że kosz na śmieci musi być pod zlewem. Oto mój kosz na śmieci, założony jako tymczasowy przy przeprowadzce, kilkanaście lat temu 🙃

Zaloguj się aby komentować
Jako miłośnik #upcycling i przerostu formy nad trescią, postanowiłem naprawić połamany dzwonek rowerowy wart jakieś 25zl. Pękła część uderzająca, więc dorobiłem mosiężną żeby można było dryndać na pieszych na ścieżce bez opamiętania. Z połamanej części wyciąłem tulejkę, żeby dobrze siedziało. I można jechać!
#majsterkowanie #diy



@emdet panie teraz jak zadzwonisz to tak to bedzie wygladac ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://m.youtube.com/watch?v=hpNYGGLamzk
Zaloguj się aby komentować
#chwalesie
Co prawda nie wyrobiłem się z prezentem walentynkowym dla mojej lepszej połóweczki, ale za to efekt końcowy jest niezły i obdarowana jest zadowolona i zaskoczona. Notes #diy i do tego #upcycling + #piorawieczne Jinhao w kolorze białym
Na okładce odciski dłoni mojej i syna oraz stópka córeczki bo z rączką było strasznie ciężko, co widać po śladach walki
Łącznie 60 stron, papier z recyklingu, gramatura 170. Te skrzywienia okładek aktualnie się prostują




Zaloguj się aby komentować
#upcycling #majsterkowanie wczoraj @Yes_Man i @owczareknietrzymryjski wrzucali stoły z recyklingu.
Na foto mój "regał" na narty i inne akcesoria zrobiony z prowadnic zepsutej zmywarki

Zaloguj się aby komentować
Miesiąc temu kupiłem w pewnym markecie bloczek z ziarnami dla sikorek. Okazało się że był beztłuszczowy (chyba na hakim cukrze czy coś w tym stylu). Zawieszany na sznurku, który jak się okazało po kilku dniach był zatopiony w bloku tylko na jakiś centymetr. Spadło to na balkon pewnie razem z sikorką. Żeby nie wyrzucać kupiłem kostkę smalcu, ziarna pokruszyłem, całość uzbroiłem drutem i voila!
#dokarmianieptakow #upcycling




Zaloguj się aby komentować
Podobno jest jakaś akcja z wrzucaniem zdjęć stołów warsztatowych więc wrzucam zdjęcie swojego. jesteśmy z żoną na spacerze z psem wieczorkiem po okolicy i ktoś przed dom wystawił biurko. Drewniane z szufladami, prowadnice blum, półeczka nad tym wszystkim (półka pod spodem pojawiła się później). Do domu wracaliśmy już we czwórkę, żona, pies, ja i to biurko. Obecnie jest między projektami więc jest totalnie zawalone.
#majsterkowanie #chwalesie #upcycling


Zaloguj się aby komentować
Mogę śmiało napisać że w końcu mam stół warsztatowy. Konstrukcja z profili do płyt g-k, pozostałe elementy to zupcyclingowane resztki z remontu (sklejka) płyty z komody która była w lokalu, a która już nie będzie potrzebna. Gniazdka po prawej nie będzie. Stąd wyprowadzę zasilanie do stołu warsztatowego, na widocznych płytach wiórowych zostanie położona jeszcze jedna warstwa najprawdopodobniej sklejki. Pod blatem będą dwie płytki szuflady każda na całą szerokość stołu na podręczne narzędzia. Na dolnej półce elektronarzędzia, stojak do szlifierki kątowej, wiertarki. Na blacie będzie stale przymocowane imadło.
Po lewej widoczne regały magazynowe. Na ścianie frontowej sklejka lub wióra na narzędzia i komponenty. Do zastanowienia usytuowanie szlifierki typu dremel. Nad stołem będzie dodatkowe oświetlenie LED.
Jeszcze dużo pracy przede mną, ale zaczyna to wszystko wyglądać. Proszę się nie czepiać smarkania, dwadzieścia lat nie spawałem, ale idzie mi coraz lepiej. Spawy są mocne, konstrukcja jest stabilna
#upcycling #diy #majsterkowanie #warsztat




Zaloguj się aby komentować
Resztki deski podłogowej po złożeniu i docięciu posłużą jak półka. Mało się u mnie marnuje
#upcycling #majsterkowanie #diy


Zaloguj się aby komentować