Jebnalem na #tinder , że szukam dziewczyny co lubi zabawę i kryształ. Zobaczymy czy ktoś będzie chętny. #narkotykizawszespoko
Jebnalem na #tinder , że szukam dziewczyny co lubi zabawę i kryształ. Zobaczymy czy ktoś będzie chętny. #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Po dość długich poszukiwaniach w końcu znalazłem ciekawą dziewczynę na apce randkowej która jest chętna na drugie spotkanie. Nawet jest bardziej zajawiona na drugie niż na pierwsze. Aż mi będzie szkoda jak mnie w końcu kopnie w tyłek xD
Wish me luck ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#randkowanie #tinder #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Przypomniała mi się moja najkrótsza rozmowa na Tinderze ever xD
Ona: Hej! Ile masz wzrostu?
Ja: Hej! Ile ważysz?
Zostałem zablokowany w trybie natychmiastowym xD
#heheszki #tinder #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #alkohole #narkotykiniezawszespoko #narkotykizawszespoko #tinder #szczescie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Proszę tutaj moje CV a przy okazji załączam zdjęcie mojego przyrodzenia. Pozdrawiam
#heheszki #pracbaza #tinder

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#prywatnosc #internet #tinder #daneosobowe
Zaloguj się aby komentować
Panna z Tindera stwierdziła że mnie bardzo lubi ale to jednak nie to. No i znowu mnie czeka przedzieranie się przez to cholerne bagno żeby znaleźć normalną dziewczynę która będzie odpisywała pełnymi zdaniami. Cholera, jak mi się nie chce. Przeglądanie tych profili to nieraz traumatyczne przeżycie. Już powoli zaczynałem myśleć że coś dobrego z tej relacji się urodzi i nie trafię z powrotem do tego piekiełka.
Najbardziej mi szkoda tych niewykorzystanych par które wpadły podczas pisania z dziewczyną która mnie odrzuciła. Cóż, czas na kolejną sesję matrymonialnego koszmaru ¯\_(ツ)_/¯
#zwiazki #tinder #badoo
Na przyszłość będziesz wiedział, że pisanie na tinderze jeszcze nic nie znaczy, dużo lasek niestety traktuje to jako podbicie atencji, bez konkretnego celu. Także można pisać z kilkoma laskami naraz, po 2-3 dniach pisania proponuj przejście na whats appa, po kolejnych kilku spotkanie, to weryfikuje czy laska jest rzeczywiście zainteresowana czy zabija czas. No i cierpliwości, dużo lasek się zniechęca po kilku dniach obecności na tinderze, bo są zalewane spamem i dickpicami i w efekcie usuwają konta. A w sumie takich lasek szukasz z tego co piszesz, więc musisz się wstrzelić w to tygodniowe okienko
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Korzystał ktoś z was z tindera i może mi powiedzieć jak tam działać i ogólnie o co chodzi?
Kolega mi mówił bym założył bo tam się gada z ludźmi tylko trzeba zdjęcia zrobić i tam wrzuć.
Nie mam żadnych zdjęć, nie jestem po terapii to mam pewne obawy, ani żadnych źródłem w tematyce rozmów nie patrzyłem to mam obawy czy osiągnę tam sukces.
#tinder #pytanie #zwiazki
@Dudleus myślę że najważniejszą rzeczą w tym kontekście to nie brać braku powodzenia zbyt serio.
Laski potrafią w tydzień wykręcić 1500 lajków, coś czego żaden facet nie dostanie, nawet jeśli jest podręcznikowym przykładem czada. A to oznacza że po raz kolejny jest się kroplą w morzu.
Nawet jak dostaniesz już te słynną parę, to dalej niewiele to znaczy. Rzadko kiedy odpisują laski. Zwłaszcza w dużych miastach xd
Ale jest kilka normalnych i tych szukasz. Ale to droga krzyżowa.
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #babeczki #tinder
Jak na to nie pójdzie to wbijam w nią.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Daje ci dziewczyna lajka i idzie rozmowa? Nawet ładna jest? A nie masz ryja? To się dwie opcje, albo ma dziecko, albo to scam. Innej opcji nie ma. Dziękuję dobranoc. #przegryw #tinder #zalesie
Jeżeli masz depresję, jesteś na lekach które średnio dzialają to nie baw się w tindera bo cię zmiecie z planszy.
Tinder to dla większości facetów uderzanie głową w mur w nadziei że się zrobi w nim jakąś wyrwę. Trzeba mieć mnóstwo samozaparcia i cierpliwości by coś z tego wyszło.
Jakbym miał coś polecić to może jakiś wolontariat ? To może dać poczucie celu, bycia potrzebnym, jakąś motywację, zapewnia też towarzystwo, jak dotyczy zwierząt to też masz ich głaskanie które wytwarza oksytocyne. A i większa szansa znalezienia szarej myszki dla anonka w takim wolontariacie niż na tinderze - tam nawet jak takie występują to szybko im odwala od atencji .
@Sanotnoscwduszy Tinder nie jest platformą do szukania związków stary, nie trwałych. Friend With Benefit i te sprawy ale na T. normalny związek dało się założyć może w początkowych latach ale to już dawno fikcja jest.
Mam kumpla, prawie 2 metry wzrostu, sylwetka przyzwoita i wygląda jak rasowy wiking. Nawet ktoś taki jak on to mało dla tinderowych księżniczek, bo one by jeszcze chciały żeby był bogaty. Piwo od niego wygralem jak siebie sfotoszopowałem na jachcie itp. i chociaż z aparycji nie mam do niego podejścia to mi się udało z księżniczką umówić. Przy czym - nie warto było jak sukinsyn, przynajmniej nie za jedno piwo, może za całą kratę, dobre że chociaż za jedzenie udało mi się nie zapłacić farmazonem ale i tak bylo kiepskie xd
Musisz do ludzi wyjść, przez internet z żadną w miarę normalną dziołchą się nie spotkasz.
Zaś to co mówią, że przede wszystkim liczy się pewność siebie to nie jest frazes. Sam wiem jak mi szedł powrót kiedys a jak po depresji jak mi samoocena spadła na dno - to że trochę nieogar jestem w relacjach damsko-męskich też nie pomaga.
Jak grzebiesz w szambie to się nie dziw, że gówno znajdujesz.
Sęk w tym, że wchodzisz do miejsca, gdzie 75% użytkowników to mężczyźni. To jakbyś wchodził do klubu gdzie jest tylko 15% kobiet i każdy ma tylko jeden cel.
Więc statystycznie nie tylko musisz być lepszy w tą grę niż 80% kolesi żeby cokolwiek wyrwać. Ale też musisz to zrobić praktycznie tylko zdjęciami i precyzyjną gadką, żeby przenieść to do realu.
Ja tam poznałem wiele dziewczyn z tindera. Ale i tak trzeba do tego podchodzić z dystansem i nie brać tego personalnie.
Zaloguj się aby komentować
Jako, że dostałem bana na wykopie, spróbuję przenieść się na hejto. Szczególnie, że coraz mniej osób, które znam na wykopie siedzi.
#fervispamuje - do czarnolisty
Kolega, który się sfochał, się odfochał i nawet ogląda streamy - ale głównie te co go interesują. Niestety z odchudzaniem not great not terrible, ale walczę od dzisiaj na nowo. Make fervi great again.
#odchudzanie
Tydzień temu było 95.85, a wczoraj 96.15. K⁎⁎wa nie w tę stronę XD Ale się wkurzyłem i liczę, że będziemy szli w dobrą TYM RAZEM
#streaming
Nawet jako tako się rozwija. Ogólnie myślałem, że stream, gdzie pokazujesz twarz będzie tragedią, bo jeszcze ktoś się dowie. Ale w sumie za mało osób ogląda, więc luzik XD Natomiast polubiłem strumykowanko. To już prawie rytuał, który czasem będą zawalał (bo jednak jak się streamuje codziennie to są momenty, w których nie możesz tego zrobić, bo np. praca (nadgodziny) czy randka / inna rzecz).
https://www.twitch.tv/lordfervi
Na Discordzie wołam ludzi jak się strumyk zaczyna, więc jak chcesz być na bieżąco w ten sposób to warto
#tinder #randki
Jak zwykle nie zawodzi - zero sensownych par
Zaloguj się aby komentować
Dałem przypadkowo superlike #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #tinder
Zaloguj się aby komentować
Taka sytuacja:
#zwiazki #logikarozowychpaskow #litwa #tinder

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować