#swieta #domowewypieki #gotujzhejto
Dziś moja dzielna córa pomogła ze zrobieniem ciasta, jutro po przedszkolu będziemy wycinać.
I w sumie #hejtopaka - bo będzie to element prezentu.
Stay tuned

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czołem koledzy.
Wpadłem na pomysł aby kupić picrel. Miałem nie mieć choinki ale pod Dino są za 100 zł i się zastanawiam czy po świętach mogę taka choinkę sobie posadzić w ogrodzie? Szkoda mi kupować rośliny i wyrzucić na śmietnik. Ale boje się że mi uschnie.
#ogrodnictwo #choinka #drzewa #swieta

Zaloguj się aby komentować
Za moment święta, nowy rok i mamy już styczeń. Kumacie to k⁎⁎wa? Styczeń, a przed chwilą były wakacje xD Przecież od sierpnia to jak z bicza strzelił. Potem tylko wytrzymać 3 najgorsze miesiące w roku - styczeń,luty,marzec i mamy wielkanoc, a potem jak z górki do wiosny i lata.
To jest niesamowite, jak ten czas zaczął zapierdalać xD Wczoraj były wakacje, jutro jest nowy rok. Dosłownie tak to odczuwam.
#zycie #gownowpis #przemyslenia #takaprawda #lato #zima #swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Godzina 10:20, dla mnie się zaczęło. Pierwszy raz w tym sezonie Last Christmas w radiu.
#swieta #radio #lastchristmas
Zaloguj się aby komentować
#swieta #lidl #biedronka #zakupy #heheszki
I znów ludzie będą się przepychać w kolejkach, żeby kupić kawałek zdechłej ryby za 21,37gr/kg😁

Zaloguj się aby komentować
W #pracbaza sraczka bo w tym roku święta pracujemy więc problem kto kiedy urlop bierze itp. A ja elegancko zadowolony, w wigilię i 1 dzień świąt popołudniówki, w 2 dzień świąt nocka. Cisza spokój, nikt mi nie będzie pi⁎⁎⁎⁎lil, nie będą mnie denerwować przy "rodzinnym" stole.
Jest spaniale :)
#swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wkurza mnie to że od połowy listopada (a nawet i wcześniej) jesteśmy bombardowani reklamami świątecznymi. Przez to w ogóle nie czuć klimatu bo już zdążyliśmy się do niego przyzwyczaić. Dopiero teraz czyli w grudniu się powinno to zacząć najwcześniej. W zeszłym roku tego tak nie odczuwałem bo nie oglądałem TV, ale teraz robię to częściej i mnie po prostu doprowadzają do szału niektóre reklamy. W ramach protestu zamierzam nie kupić niczego. #zalesie #swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pozdrawiam kolegów, mających biura w okolicach rynku we #wroclaw i próbujących się do nich dostać przez najbliższy miesiąc.
#jarmark #jarmarkbozonarodzeniowy #swieta

Zaloguj się aby komentować
Powoli zaczyna się coroczne żerowanie na ludziach, wyciąganie kasy korzystając z "magii świąt". Na każdym kroku będą czekali na nas ludzie z puszeczką co byś wrzucił jakiegoś szylinga na biedne dzieci, ubogich, głodnych i nie wiem jakich tam jeszcze...
Ehhhh
#takaprawda #swieta #scam

@RogerThat xD jak miałem z 11 lat to pojechałem na zimowisko z zakładu pracy od mamuśki. I była tam wycieczka do Czech, pojechaliśmy do kantoru żeby wymienić walutę i mówię "ja pierdole ile pieniędzy" i sobie wymieniłem z 12 złotych czy ileś bo myślałem, że za to mam w chuj siana. Czar prysł jak weszliśmy do czeskiego McDonalda xD loda włoskiego sobie za to kupiłem...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak, to już chyba jest ten czas w roku, by zacząć zadawać pytania o lampki choinkowe. Mam takiego chujanka z lampkami- jak się okazało wszystkie prócz jednej spalone xD I teraz tak- Mogę je wymienić na dowolne o takim kształcie, czy one czymś się różnią? Bo mam paczkę zdrowych, ale nie wiem czy jak je powymieniam to nie wysadzę korków w domu xD
Chujanka ma 20 lampek i jest podłączana bezpośrednio do napięcia sieciowego. Żadnych transformatorów i innych zasilaczy. Cóż robić, jak to ożywić?
#diy #swieta #elektryka #naprawa #kiciochpyta



Zaloguj się aby komentować
#gryplanszowe #planszowki #gry #prezent #swieta
Chciałem kupić bratu jakąś grę planszową na święta żeby sobie pograł z żoną..
Polecicie jakieś tytuły?
Zaloguj się aby komentować
#swieta #elektryka #lampki
Czy ktoś ma jakieś sprawdzone zewnętrzne lampki na choinkę, takie które wytrzymają więcej niż sezon pozostawione same sobie cały rok na drzewie?
Zaloguj się aby komentować