Wkurza mnie to że od połowy listopada (a nawet i wcześniej) jesteśmy bombardowani reklamami świątecznymi. Przez to w ogóle nie czuć klimatu bo już zdążyliśmy się do niego przyzwyczaić. Dopiero teraz czyli w grudniu się powinno to zacząć najwcześniej. W zeszłym roku tego tak nie odczuwałem bo nie oglądałem TV, ale teraz robię to częściej i mnie po prostu doprowadzają do szału niektóre reklamy. W ramach protestu zamierzam nie kupić niczego. #zalesie #swieta