Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie, słuchajcie, mieszkańcy Khorinis! Na rozkaz wielmożnego Lorda Hagena, ogłasza się, co następuje!
Tak jak pisałem we wcześniejszym wpisie, dzisiaj otworzyłem #hejtopaka ! Paczkę tę(tą?) otrzymałem od Pana @Merkury z rangą Tytana na portalu ze starymi ludźmi i śmiesznymi obrazkami!
A teraz o samej paczce, bo jak wiecie była duża i pewnie zastanawiacie się co takiego w niej było!
Rozpakowanie jej wywołało u mnie (i mojej rodziny) bardzo dużo radości i tą chwilą chciałem się z Wami podzielić! A;e czy zdjęcie odda cała tą radość? Otóż nie! W związku z tym - doceniając to przedsięwzięcie oraz Kolege @Merkury 'ego - postanowiłem Wam to przedstawić w formie krótkiego filmu. Znajdźcie czas i obejrzyjcie ten minutowy #unboxing
No i najważniejsze! Prędziutko mi tu z piorunkami, bo się przy tym napracowałem*, więc wiecie!
@Merkury ,raz jeszcze, jestem mega wdzięczny za tą paczkę! Wesołych świąt dla Ciebie i dla wszystkich #hejtowiczow !
#hejtopaka #hejto #swieta
* - chooja prawda - Żonka mi filmik złożyła
P.s. tak, wiem - z nożem ostrożnie xD
Zaloguj się aby komentować
Jako dziecko uwielbiałam ubieranie choinki i niecierpliwie czekałam na ten moment. Mama zawsze powtarzała, że tradycja nakazuje ubierać w wigilię, ale ze względów logistycznych robiliśmy to dzień przed. Żywy świerk dzięki temu miał szansę przetrwać do Trzech Króli, po czym mama z ulgą się go pozbywała, bo w niewielkim "dużym" pokoju zwyczajnie przeszkadzał.
Zauważam, że obecnie sporo osób ubiera choinkę już z początkiem grudnia. Dostępne są już efektowne sztuczne drzewka oraz bardziej trwałe jodły kaukaskie. Ja u siebie ogarniam choinkę zwykle podczas weekendu przed świętami , chociaż inne dekoracje i światełka przed domem mam już na mikołajki.
Jakie są wasze praktyki?
#dom #swieta #zrobtosam
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
Ubrana. Pierwsza w nowym domu. ❤️
#swieta #wesolychswiat


Zaloguj się aby komentować
#heheszki #indie #swieta #muzyka #hindusi #angielski #bozenarodzenie
Jakie złoto, szkoda, że tak późno coś takiego znalazłem.
All I want for Christmas - wersja z indyjskim akcentem.
Bonus: (może nawet lepsze)
Zaloguj się aby komentować
W rassiji stabilnie
#rosja #bekazkacapow #swieta #wiadomosciswiat

Zaloguj się aby komentować
Święta, święta - spieszcie się kupować zabawki bo tak szybko drożeją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytałem dziś o kupon do Smyka - nieaktualne już ;P
Generalnie chciałem kupić dla dziecka interaktywny globus Czytaj z Albikiem.
Normalnie najtaniej jest na smyku, standardowa cena to jakieś 330pln.
W BlackFriday był za 300pln, ale czekałem bo ZAWSZE dostawałem kupon na 10% więc cebula mode on.
Kuponu nie dostalem, blackfriday się skończyło, no to dziś mówię, dobra szukamy i kupujemy najtaniej!
W Smyku brak na stanie.
Na allegro ceny w okolicy 500zł xdxdxdxd (normalnie było w granicach 350zł).
Znalazłem rano ofertę za 330zł, wysłałem żonie - miała jeszcze jakiś kupon allegro, który nie chciał niestety zadziałać, ale cena jest widoczna na pierwszym screenie.
Zanim powiedziałem dobra, trudno - kupuj za ile jest!
Odświeżyła stronę, a tam.. Cena skoczyła do 498zł xDXDDDDDDDDDDDDDDD
Ja pierdziele, rozumiem 50 zł, ale podbić cenę o 170zł czyli jakieś 50% to czysta Januszerka.
Trudno, szukam następnego w tym zj3banym łączeniu ofert allegro - oczywiście nie znalazł nic taniej.
Użyłem innych słów i nagle jest! Globus za 369zł klikaj szypko!
Sprawdzam 10 minut po zakupie bo chciałem doczytać czy nie dałem się zrobić w konia bo może używany, albo dostawa w styczniu - ta sama oferta - 489zł (dwa ostatnie screeny).
Wszystko w ciągu 4h.. Zawsze kupuję prezenty w listopadzie, z tym się wstrzymałem bo chciałem przycebulic 30zł więc przepłaciłem 70zł ¯\_(ツ)_/¯
Zawsze miałem łeb do interesów.
#swieta #prezenty #zakupy #zabawki #zalesie #tatacontent




u producenta cena standardowa, ale dostępność niepewna:
https://albipolska.pl/albik-globus-6/
Myślę, że tu się towar szybko wyprzedaje i prawem popytu wtedy cena leci w górę, nic nadzwyczajnego, szczególnie przed świętami.
Zaloguj się aby komentować
Makieta świąteczna prawie gotowa
Finalny look wrzucę w wigilię wraz z życzeniami, na razie trzymajcie fotkę w trakcie wykańczania.
#hejto #swieta #chwalesie #hobby

Zaloguj się aby komentować
Przypominam, że teraz jest optymalny czas, by wstawić zakwas z buraków na święta :)
Wystarczy woda, sól, buraki, czosnek, ziele angielskie, pieprz w ziarnach i liście laurowe.
U siebie dałam 2kg buraków, 3 litry osolonej, zagotowanej i wystudzonej wody (3 łyżeczki soli), główkę czosnku, trzy liście laurowe, 5 ziaren ziela i 10 pieprzu.
Buraczki siekamy w grube półplastry, ząbki czosnku na pół, układamy wszystko w wyparzonym słoju warstwami wraz z przyprawami, zalewamy ostudzoną solanką. Nic nie powinno wystawać ponad solankę (ja używam ceramicznych obciążników, ale nada się też woreczek HDPE wypełniony wodą i zawiązany). I taki słoik lekko niedokręcony dajemy do chłodniejszego miejsca w domu na 7+ dni.
Jeśli chcecie szybciej mieć gotowy zakwas, to na wierzch można położyć kromkę dobrego żytniego chleba na zakwasie, i po 3 dniach ją wyjąć. Przyspieszy start fermentacji. Jej usuwanie może być jednak trudne, bo chleb się rozpada w solance.
Gotowy zakwas przelewamy do wyparzonych słoików i przechowujemy w lodówce.
A na zdjęciu pobojowisko.
#gotowanie #barszcz #gotujzhejto #swieta #kuchnia


Zaloguj się aby komentować
#humor #swieta #hejtopaka
Na hejtopakę się raczej nie nadaje, ale jakby ktoś nie miał pomysłu co zorganizować żonie, sąsiadzce czy koleżance z pracy na święta to proszę korzystać. Nie dziękujcie.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fajne, ciekawe i proste.
Tutaj tego nie trzeba nikomu tłumaczyć, ale fajnie jakby to poszło szerzej w świat.
#apel #kampaniaspoleczna #swieta #prezenty

@razALgul Sąsiedzi wzięli psiura ze schroniska, który jest bardzo agresywny wobec właścicielki. Kiedy tylko ją widzi, to wściekle szczeka, po odgłosach sądzę że nawet ją jakoś atakuje. W rezultacie siedzi ciągle zamknięta w pokoju bo psu się pojebało, że "pilnuje przed nią mieszkania".
Niestety, nie mogą już oddać psa z powrotem do schroniska, bo schroniska stosują zasadę, że jak już wziąłeś psa, to nie możesz go oddać.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O hui, jeblem z tej maupy, jak mi wyskoczyla z pudelka, az mi brzuszek spęczniał ze smiechu, hahaha
Nawet różowa miala z niej polewke, mimo, ze przeciez nie sledzi tagow o kacapach na hejto
Dziekuje @Felonious_Gru paczka jest cudowna, 10/10, bedzie czytane!
Z pewnoscia zrecenzuje na #czytajzhejto
Jeszcze nie wiem co to za zagadka w tych puzelkach, ale na pewno sie dowiem.
Dziekuje rowniez za list, bedzie na pamiatke, dam wnukom do poczytania
Jeszcze raz dziekuje, idealnie wpisuje sie w moje gusta!
#hejtopaka #swieta #prezenty
i troche tez #rosja

Zaloguj się aby komentować
Wystarczy przyklepać (bo nasrane już jest). Czyli tak jak lubię najbardziej ʕ•ᴥ•ʔ #swieta

Zaloguj się aby komentować
No i wczoraj poszła moja paka.
No i fail
Czyli na odpie*dol
Następnym razem bardziej się postaram
No cóż, mam nadzieję, że chociaż zawartość się spodoba
Hejtowiczu, Twoja paczka już jedzie i będzie pewnie na początku przyszłego tygodnia
Nie bij proszę, że tak późno wysyłam
PS. Na swoja jeszcze czekam, bo wrzucili mi paczke do innego paczkomatu i nie mialem czasu odebrac
#hejtopaka #swieta

Zaloguj się aby komentować
Tag #swieta na czarno wrzuciłem niestety.
Jakoś nie czuje aż takiej podniety.
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Bardzo mnie cieszy masowe zakładanie czapeczek przez użytkowników hejto na cześć
#nowywlascicielhejto .
Naśladowanie jest najszczerszym pochlebstwem.
#heheszki #glupiehejtozabawy #swieta

Zaloguj się aby komentować
Pytanie za sto punktów albo więcej? Macie jakieś sprawdzone propozycje na wędlinki świąteczne? Kiedyś kupowałem "Paczkazrusiborza" ale się zbiesili. Możecie polecieć coś ciekawego i smacznego?
#jedzenie #swieta #hejtopytanie

Zaloguj się aby komentować