Wedołych świąt #heheszki #swieta #wigilia #bozenarodzenie

Wedołych świąt #heheszki #swieta #wigilia #bozenarodzenie

Zaloguj się aby komentować
Święta idą a ja się trochę od rynku przez kilka ostatnich lat odkleiłem więc chciałem zapytać - macie jakieś sprawdzone miejscówki na kupowanie złotej biżuterii?
Przeglądałem ostatnio Apart w którym się zaopatrywałem ale jakoś nie leży mi ich oferta, same literki, serduszka, jakieś takie to meh. Do tego różowa jakiś czas temu wspominała coś o tym że ich towar jednak jest trochę wybrakowany.
Wcześniej nie było tyle kasy, potem oszczędzało się na kredyt na mieszkanie i nie myślało się o takich podarkach a teraz i robota lepsza i sytuacja mieszkaniowa ustabilizowana. Pomyślałem że zasięgnę mądrości bardziej doświadczonych kolegów/koleżanek
Uprzedzam, nie umiem w tagi:
#zwiazki #swieta #bizuteria #prezenty
@blamad Kiedyś kupowałem tu coś żonie i bardzo się podobało https://aniakruk.pl/
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Czytam Co ludzie piszą, w sumie już nie pamiętam co dałem do opisu #hejtopaka , ale na pewno mało. Ktokolwiek mnie wylosowal, lubię komiksy DC, Anime oglądam, gotuję zawodowo, mam dwa psy i dwa koty w domu, jak coś nie mam żadnej konsoli ani kompa, żeby grać w gry ( czyli gierki odpadają )
No i najważniejsze o czym na bank zapomniałem napisać, jestem wielkim fanem Świata Według Kiepskich….serio! Cokolwiek mi sprezentujesz drogi nieznajomy, będę się cieszył ! A tak to pozdrawiam wszystkich, dla mojego wylosowanego Tomeczka już wszystko mam zamówione, dogadałem się, że bimber też będzie
p.s. jakbyśmy miał/miała jakieś pytania czy wątpliwości pisz śmiało
#hejto #oswiadczenie #swieta #hejtopaka #alkohol
Zaloguj się aby komentować

Przyjechaliśmy do Wiednia podziwiać klimatyczne jarmarki, a wśród nich wg CNN najpiękniejszy na świecie. Niemal wszystkie są organizowane przy wspaniałych wiedeńskich zabytkach. Skosztowaliśmy też austriackiej kuchni oraz dobrego wina.
#podroze #podrozujzhejto #wieden #swieta #jarmarki...
równo miesiąc do wigilii
juhuu
#swieta
Zaloguj się aby komentować
Zapamietam te slowa podczas robienia #hejtopaka i postaram sie byc lepszym Mikolajem
#heheszki #swieta

Zaloguj się aby komentować
#swieta #prezenty #zakupy
Podajcie swoje propozycje na prezent który odmienił wasze życie.
1. Podstawowy scyzoryk victorinox
2. Latarka brelok boruit z aliexpres (mała ale z dobrym pierdolnieciem)
3. Golarka coś jak one blade tylko brauna
4. I ema
Zaloguj się aby komentować
Ciągną, ciągną sanie, góralskie smoki... sanie pełne kostkowych kalendarzy adwentowych!
Wyobraź sobie: 24 dni, 23 kości tak piękne, że aż żal ich rzucać, a na koniec… METALOWA MONETA. Czy to kalendarz adwentowy czy artefakt z lochów? Nie wiadomo. Ale wiemy, że codziennie możesz otwierać jedno okienko i czuć się jak dziecko w sklepie z cukierkami, tylko że zamiast cukierków – KOŚCI.
Kup, bo święta bez kalendarza kostkowego to jak wigilia bez karpia! 😝
-> https://rgfk.pl/kostkowy-kalendarz-adwentowy-zestaw-kosci-rpg/46879.html
-> https://rgfk.pl/qworkshop-kostkowy-kalendarz-adwentowy-2024-swiateczne-kostki-rpg/53020.html
#rgfk #rpg #gryplanszowe #gryfabularne #prezenty #swieta

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #swieta #mozgotrzep
Zaloguj się aby komentować
Dzień 620/627
Prawie zapomniałem, że dzisiaj miałem nowe zestawy pokazywać. Więc trochę późno, ale będzie pierwszy wpis z nowej serii
Liczba elementów 182
Zestaw z roku 2023
Cena katalogowa 69,99 zł
#lego #legodamwa #swieta #bozenarodzenie #choinka

Zaloguj się aby komentować
Świąteczny zestaw LEGO 40573 CHOINKA
https://hotshops.pl/okazje/swiateczny-zestaw-lego-40573-choinka-67699
Cena: 136.02 zł
Okazja dostępna w sklepie Allegro.pl
#promocje #cebuladeals #hotshops #lego #swieta
Zaloguj się aby komentować
Próbny zakwas z buraków. Za miesiąc wstawię właściwy, świąteczny.
W domu nie mieliśmy barszczu na święta (team grzybowa here), dopiero mame zaczęła robić od niedawna z myślą o moim mężu. Ale żeby był porządny, to w tym roku chcę zapewnić własny zakwas.
Swoją drogą, myślałam, że go więcej wyjdzie ;_;
Dałam 1,5 kg buraków, główkę czosnku, ~8 ziaren ziela angielskiego, ~15 ziaren pieprzu, 3 liście laurowe i zalałam wodą z solą (2 łyżki na 2 litry wody) oraz dociążyłam tak, żeby nic nie wypływało na wierzch. Na dwa dni dorzuciłam do mikstury kromkę żytniego chleba na zakwasie (rozpadał się konkretnie przy wyjmowaniu).
Kisił się jakiś tydzień. A smaczny jak nie wiem 💛
#zakwas #swieta #barszcz #gotujzhejto #kuchnia #kiszonki


Zaloguj się aby komentować
#pytanie #swieta
Gdzie kupić sztuczną choinkę 150-200cm (taka mniej więcej)? Póki co wygrywa u mnie choinka za 4 stówy z Jula, ale nie wiem, czy nie znajdę gdzieś coś tańszego, a porównywalnie dobrego.
Zaloguj się aby komentować
@skorpion a ja tradycyjnie wieszam tylko śląską flagę 15 lipca - w dzień uchwalenia śląskiej konstytucji i ustanowienia tym samym autonomii Śląska. Polską powieszę, jak nam Polska tą autonomię odda. Autonomię, którą nakłoniła tysiące Ślazaków do udziału w powstaniach i którą po II wojnie światowej jednostronnie zabrała i nie oddała (a było tak pięknie przez chwilę).

Zaloguj się aby komentować
Ej, a słyszeliście tę piosenkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI
#swieta #wham #lastchristmas
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #swieta #mightymorphinpowerrangers #mariahcarey #muzyka

Zaloguj się aby komentować
A wy jak tam? Chodzicie po grobach, rozmyślacie o życiu doczesnym? A może korzystacie z zamieszania i odpoczywacie? Ja w tym roku wagaruje na święta. Rodzina oburzona.
Cokolwiek wybierzecie, życzę wam spokoju.
#rozkminy #swieta #gownowpis #wagary

Zaloguj się aby komentować
Tak więc pytanie do was: Co można zrobić z dyni?
#swieta #halloween #heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować