Chciałbym, żeby hejto.pl przodowało, we wszystkim.
Dlatego postanowiłem zapoczątkować (w tym roku) trend, który lada moment otoczy Nas z każdej komercyjnej stacji radiowej
#swieta #czlowiekskurwiel
Chciałbym, żeby hejto.pl przodowało, we wszystkim.
Dlatego postanowiłem zapoczątkować (w tym roku) trend, który lada moment otoczy Nas z każdej komercyjnej stacji radiowej
#swieta #czlowiekskurwiel
Zaloguj się aby komentować
Szkoda, że nie cebula xD
Tak, to bombka choinkowa
#gownowpis #swieta #ozdobychoinkowe

Zaloguj się aby komentować
https://m.teleman.pl/show/619355
To juz dzisiaj wigilia...
A ja nie mam choinki i prezentow.
A dzisiaj niedziela wiec wiadomoco
#heheszki #kevinsamwdomu #swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dziś, 11 września, obchodzone jest święto narodowe Katalonii czyli Diada
https://twojahistoria.pl/2020/09/30/dlaczego-katalonczycy-hucznie-swietuja-11-wrzesnia/
#hiszpania
#katalonia
#swieta
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #zima #swieta

Zaloguj się aby komentować
@bartek555
I jak tam twoja robota?
Bo mi chyba @Bigos albo @ElegantiaGallia urzekli sprzęt i plazma mi się wykrzaczyła.
Ale już naprawiłem i będę dalej palił płyty.
#praca w #swieta
Zaloguj się aby komentować
Rekordziki.....
1.Gastronomia
Fred Magel to rekordzista, jeśli chodzi o stołowanie się poza domem. Przez okres ponad 50 lat mężczyzna stołował się jakieś 46 tysięcy razy w restauracjach rozsianych w 60 różnych krajach.
2. Święta
Rekordowa liczba kartek świątecznych wysłanych przez jednego człowieka miała zostać wysłana w grudniu 1975 roku. Według edycji z 1999 roku(może więc to być już rekord nieaktualny) Werner Erhard z San Francisco w ciągu owego miesiąca zaadresował łącznie 62824 kartki.
3. Jedzenie
To, co widać na dwóch ostatnich zdjęciach to replika ukazująca największego hamburgera na świecie stworzonego w roku 1989 na terenie amerykańskiego hrabstwa Outagamie. Gigant ważył około 2,5 tony, a jego rozmiary pozwoliły nacieszyć się odrobiną niezdrowego żarcia ponad trzynastu tysiącom osób.
#necrobook #rekordyguinnessa #restauracje #swieta #hamburger




Zaloguj się aby komentować
Dzień 588/593
Liczba elementów 153
Zestaw z roku 2023
Cena katalogowa 99,99 zł
#lego #legodamwa #bozenarodzenie #swieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tym razem uda mi się wyprzedzić Kaufland!
https://youtu.be/1nC5kXBLhDk?si=vk--P1sLQFIMv43a
#swieta #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Przypominam że dziś 7 czerwca.
#heheszki #swieta #seks #humorobrazkowy #memy

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#zaglisujnamnie !
Teoretycznie #polityka
W to miejsce zaproponowałbym 34 dni urlopu wypoczynkowego, 8 dni urlopu na żądanie i podwójną dniówkę za pracę w takie dni, oczywiście zachowujemy 40 godzinny tydzień pracy + pomysł nowoczesnej, że co drugi weekend wolny.
Poprzecie moja partię?
#zakazhandlu #praca #swieta #wolne #urlop

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień 566/569
No i kolejna bombka na choinkę
Liczba elementów 3 (wstążka + 2 połówki)
Zestaw z roku 2023
Cena katalogowa ???
#lego #legodamwa #choinka #swieta


Zaloguj się aby komentować
Coś pozytywnego na dobry początek dnia czyli zdjęcia dobrej zabawy dzieci z wczoraj:
#swieta #dzieci #lodz

Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu do wczorajszego wpisu proszę o parę lajków, niech się cieszą
https://www.facebook.com/share/p/dWo4r5eZuZrosJ7K/
https://www.facebook.com/share/p/3RsgBs6QPbUH6SQk/
https://www.facebook.com/share/p/osFtBHGk2CamUYhw/
#swieta #wielkanoc #ciekawostki #lanyponiedzialek




Zaloguj się aby komentować
Taki pro tip na święta, gdzie trzeba użyć sałatki warzywnej z majonezem.
W Carrefour mają mrożone warzywa do takiej sałatki. Odpada gotowanie, cięcie i tak dalej, a kosztuje 3.50, za pół kilo. W smaku nie różni się niczym. Dwa lata już stosuje i jestem zadowolony. Oczywiście, nikogo nie zmuszam i nie namawiam...jednak przecież to i tak po ugotowaniu nie ma smaku, dopiero sami przyprawiamy...
#gotowanie #swieta #salatki
Zaloguj się aby komentować
Przegrywam walkę z sałatka, zostało jeszcze 3/4 miski a ja już wymiękam eh....
#swieta #wielkanoc #salatkajarzynowa
Zaloguj się aby komentować