Cześć Wszystkim!
Został ostatni dzień, aby zgłosić się do tegorocznej edycji HejtoPaki! To ostatni moment, żeby dołączyć do naszej świątecznej zabawy.
Do usłyszenia!
#hejtopaka #swieta #prezenty #hejto

Cześć Wszystkim!
Został ostatni dzień, aby zgłosić się do tegorocznej edycji HejtoPaki! To ostatni moment, żeby dołączyć do naszej świątecznej zabawy.
Do usłyszenia!
#hejtopaka #swieta #prezenty #hejto

Zaloguj się aby komentować
Czuć że Święta blisko.
Jaki rocznik, taki "Kewin sam w domu".
Oglądam "Szklanką Po Łapkach" i czekałem na scenę aż AUGa wyjmie.
#bron #swieta #filmy #strzelectwo #aug


Zaloguj się aby komentować
No to to zostało tylko czekać na #swieta Tym samym wskrzeszam tag #pokazchoinke
#pokazpsa oczywiście walka o atencje, bo jak to tak, ze skupialismy sie na czymś innym a nie na niej

Zaloguj się aby komentować
Czasem na warsztacie trzeba zrobić miejsce na coś innego niż skrzyneczki - popełniłam serię kartek świątecznych
Kartki mają około 15 x 15 cm i są w formie rozkładanej okiennicy zawiązywanej z boku wstążką. Wewnątrz jest miejsce na wklejenie dopasowanej kolorem do całości wstawki z życzeniami. Życzenia mogą być oczywiście personalizowane
Jeśli ktoś reflektowałby na zakup, cena to 30 zł od sztuki plus koszty wysyłki, mogę też wykonać ten sam motyw w innych wariantach kolorystycznych lub, z małą dopłatą, dorzucić do kompozycji elementy personalizowane. Jeśli ktoś chciałby zamówić na święta skrzyneczkę z dopasowaną do niej kartką tego typu, również jest taka opcja
Więcej szpargałów twórczych z Pracowni Apaturium tradycyjnie na #apaturiart
#rekodzielo #handmade #diy #chwalesie #hobby #kartki #swieta #ptaki #smoki #fantastyka #fantasy #rpg




Zaloguj się aby komentować
Matko bosko, czy u was też już się zaczęło świąteczne szaleństwo?
Moja kobita w tym roku oszalała a to dopiero początek... Brakuje jeszcze, żeby jakaś świąteczna muzyczka się włączała, jak wchodzę do domu.
#swieta #wystrojwnetrz





Zaloguj się aby komentować
Wchodzę do sklepu a tam choinka i w tle leci to https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI mam flashbacki z wietnamu słysząc to. Jest 17 listopada i teraz do 6 stycznia będą tym katować. Ja pi⁎⁎⁎⁎le.
#gownowpis #zimowypierdalaj #zalesie #swieta
Zaloguj się aby komentować
Jak by wam się nudziło to można dziergać ozdoby choinkowe. #rekodzielo #swieta

Zaloguj się aby komentować
Kichani! Mariah Carey powoli się odmraża, więc pracownicy SOR ostrzegają: ozdoby świąteczne może i są kuszące, ale nie warto szaleć tak.
#heheszki #swieta #ozdoby

Zaloguj się aby komentować
Chcę być pierwszy.... :P
https://www.youtube.com/watch?v=aAkMkVFwAoo
#swieta #instytutodmrazaniamaraihcarey
Zaloguj się aby komentować
Dobry wieczór!
Czas wprowadzić trochę świątecznej magii na Hejto!
Po sukcesie poprzednich edycji wracamy z Hejtopaką vol. 3, czyli coroczną wymianą prezentów wśród użytkowników naszego portalu.
To moment, w którym społeczność Hejto zamienia się w ekipę prezentowych pomocników Mikołaja
Zapisujesz się, losujesz osobę, dla której przygotowujesz paczkę z drobnym upominkiem, a w zamian sam dostajesz niespodziankę od innego uczestnika. To świetny sposób na wspólne świętowanie, pozytywną energię i dobrą zabawę!
Wypełnij formularz na stronie
W tym roku – nowość!
Po ankiecie, w której wielu z Was wyraziło chęć udziału spoza kraju, Hejtopaka jest otwarta również dla użytkowników zagranicznych.
Osoby z Polski mogą wybrać, czy biorą udział wyłącznie w wymianie krajowej, czy też są gotowe wysłać paczkę za granicę.
Rejestracja: od 9 do 23 listopada 2025 r. (do północy)
Losowanie par: 24 listopada 2025 r.
Wysyłka prezentów: do 12 grudnia 2025 r., aby każdy zdążył otrzymać paczkę przed Świętami
Podsumowanie zabawy tradycyjnie po Nowym Roku
Przypominamy, że minimalna wartość upominku to 50 zł, by każdy uczestnik mógł cieszyć się przemyślanym i wartościowym prezentem.
Najwygodniejszym rozwiązaniem dla uczestników z Polski, bez wysyłki zagranicznej, będzie wysyłka przez paczkomat InPost, która pozwala sprawnie nadać i odebrać paczkę.
Dla osób bawiących się w opcji międzynarodowej, zarówno nadawcy, jak i odbiorcy, wymieniają się adresem wysyłkowym. Wysyłka może odbywać się dowolnym przewoźnikiem obsługującym przesyłki zagraniczne (np. Poczta Polska, InPost, DHL, DPD, UPS). Dla krajów, w których funkcjonuje InPost jest możliwość wyboru paczkomatu.
W razie jakichkolwiek problemów lub pytań – piszcie na [email protected] .
Chcemy, by każdy uczestnik był zadowolony z udziału i otrzymał prezent na czas!
Pamiętajcie, by udział w zabawie był świadomy i odpowiedzialny – niepodanie danych, brak wysyłki czy inne nieuczciwe zachowania mogą skutkować wykluczeniem z przyszłych edycji oraz ze społeczności Hejto.
Zadbajmy wspólnie o świąteczny klimat i dobrą atmosferę
Dołączajcie, szykujcie pomysły, dajcie się ponieść świątecznej atmosferze i sprawcie, że tegoroczne Hejtopaki będą niezapomniane!
Do usłyszenia!
#hejto #hejtopaka #swieta #mikolaj #prezenty #hejtozabawa


Zaloguj się aby komentować
Robicie sobie prezenty na "mikołajki"? U mnie w domu rodzinnym nigdy tego nie było, ewentualnie jakieś słodycze, pomarańcze, orzechy. Przecież zaraz i tak jest Boże Narodzenie. Nie umiem sie w tym odnaleźć i podświadomie olewam ten dzień, a tu chyba jakieś oczekiwania są #swieta
Zaloguj się aby komentować
Przygotowania do Świąt już się zaczęły
#swieta #pierniki #heheszki


Zaloguj się aby komentować
No i nadrobiłem moje niedopatrzenie.
#lego #swieta się zbliżają to będzie co dorzucać do prezentów.
https://www.hejto.pl/wpis/promocje-w-dino-na-saszety-lego-znow-po-10pln-przy-zakupie-3-promo-wazne-do-jutr

Zaloguj się aby komentować
Ludzie, już minął 1 listopada, więc.....
https://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI
#muzyka #zima #swieta #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Jak co roku planujemy naszą świąteczną zabawę #hejtopaka! W poprzednich edycjach hejtopaki działały tylko w Polsce, ale wiemy, że część z Was mieszka za granicą. Zanim ruszymy z zapisami, chcemy sprawdzić, czy są chętni spoza Polski, żeby może w tym roku zrobić też wersję międzynarodową.
Informacja o kosztach przesyłki zagranicznej
Koszt wysyłki za granicę uzależniony jest od wielkości i wagi paczki oraz od wybranego przewoźnika. Orientacyjne koszty wysyłki średniej wielkości paczki za pośrednictwem Poczty Polskiej do większości krajów europejskich mieści się w przedziale 60-80 zł.
Dajcie znać w ankiecie!
#hejto #swieta #prezenty

Zaloguj się aby komentować
Polowa pazdziernika to juz mozna?
#pokazstopy #swieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba jestem nienormalny, ale stwierdziłem, że skoro już praktycznie wszystkie większe wydatki w tym miesiącu mam zrobione i hajs nadal się zgadza to pokupuje już prezenty na święta, żeby w grudniu się tym nie przejmować - przecież klocki, planszówki i skarpety się nie popsują, a zęby w grudniu już mogą ^^
#niewiemjaktootagowac #swieta #budzet
Zaloguj się aby komentować
Już niedługo #skoki jesień i #zima #wszystkichswietych #swieta
Zaloguj się aby komentować