Zdjęcie w tle
hejto

hejto

Gruba ryba
  • 132wpisy
  • 794komentarzy
  • 565obserwujących
hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć!

 

Mamy nadzieję, że zdążyliście już nieco odżyć po świętach!

 

Chcemy podzielić się z Wami bardzo dobrą informacją. Jesteśmy na etapie kończenia przygotowań do wprowadzenia sporej aktualizacji, nad którą pracujemy od dłuższego czasu. Wsłuchując się w Wasze potrzeby, tym razem przygotowujemy prawdziwy game-changer jeśli chodzi o wyświetlanie i promocję różnych typów wpisów. Chcemy aby nasz wspólny portal zaspokajał potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników, we wszystkich obszarach - dyskusji, informacji i rozrywki. Dodajecie tak dużo wartościowych wpisów, że pod natłokiem kolejnych giną one zbyt szybko. Spędziliśmy sporo czasu na szukaniu złotego środka i planowaniu odpowiedniego układu, który podoła takiej ilości quality contentu.

 

Czujni użytkownicy mogli zauważyć, że pojawiła się dziś drobna aktualizacja przynosząca zmieniony formularz dodawania wpisu. To dopiero początek, zmian będzie więcej a z pewnością bardziej zauważalne Ponieważ wiemy jak ważne są indywidualne preferencje, nie zamierzamy nic odgórnie narzucać, chcemy aby każdy z Was mógł decydować czy woli poprzednią wersję czy nową.

 

Chcemy stworzyć coś więcej i wyróżnić się na tle innych, mamy nadzieje, że nasze "2.0" będzie git #pdk i nas będziecie wspierać jak do tej pory.

 

* mały spoiler tego nad czym pracujemy w obrazku

 

Hejto

#hejto #update #rozwoj

12fa6c10-d26f-4b33-808b-78c616d4902d

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Wszystkim użytkownikom Hejto życzymy radosnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych. Niech te Święta będą okazją do spędzenia miłych chwil w gronie rodziny i bliskich.

 

Trzymajcie się!

Zespół Hejto

#wielkanoc #zyczenia #hejto

e448969b-691e-43c1-9447-4281269e73ee

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć!

 

Oficjalna aplikacja mobilna Hejto jest już dostępna do pobrania dla wszystkich użytkowników systemów iOS i Android!

 

Pobierz na IOS

Pobierz na Androida

 

Dziękujemy, że jesteście z nami i możemy liczyć na Wasze wsparcie!

Życzymy miłego korzystania z naszej aplikacji!

 

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, napisz do nas na support@hejto.pl, w wiadomości prywatnej na portalu. Pamiętaj, że możesz zgłosić błąd w społeczności Bug Hunter

 

#hejto #aplikacja #oficjalna

62fb3d07-2aac-4d33-8660-7d8111c69d8c

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć!

 

Bardzo Wam dziękujemy za zgłaszanie błędów w aplikacji, część z nich już naprawiliśmy i wrzuciliśmy w dzisiejszych aktualizacjach. Sprawdźcie czy nie jest dostępna nowa wersja aplikacji dla Waszych urządzeń.

 

Aktualnie pracujemy nad prywatnymi wiadomościami w aplikacji, a także nad spoorym updatem, który, mamy nadzieję, pojawi się w kwietniu i nieco odmieni oblicze Hejto. Przede wszystkim sprawi, że promowane będą zarówno dyskusje jak również artykuły, które obecnie są mniej popularną częścią serwisu. Chcemy to zrównoważyć i stworzyć miejsce kompletne, będące zarówno agregatorem treści, jak również miejscem interesujących dyskusji.

 

Ponieważ zmiana będzie duża - postanowiliśmy, że przyznamy wcześniejszy dostęp wszystkim naszym patronom, żeby zebrać odpowiedni feedback.

 

Mamy nadzieję, że te zmiany przekonają do siebie nowych i starych użytkowników.

 

Chcieliśmy wprowadzić nowy kanał zgłaszania błędów, który będzie dostępny dla wszystkich, dlatego założyliśmy w tym celu społeczność Bug Hunter - możecie od dziś zgłaszać tam błędy dotyczące wersji przeglądarkowej portalu jak i aplikacji. Będziemy starali się tam regularnie podejmować zgłaszane przez Was błędy. Dla osób zgłaszających błędy i biorących udział w rozwoju portalu, mamy już przygotowane specjalne odznaki "Bug Hunter".

 

PS: Aplikacja Hejto na Google Play jest już dostępna tutaj. Właśnie dostaliśmy informacje o tym, że aplikacja na iOS jest już na finalnej weryfikacji.

 

Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia niebawem!

Hejto

#hejto #zmiany #aplikacja #bughunter

6d1c65f2-fceb-4919-a1e1-fa4bfa6b9281

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć!

 

Chcemy Was poinformować, że oficjalna aplikacja Hejto na którą duża część z Was czekała, mimo terminowych potknięć w reszczcie została dodana do weryfikacji zarówno na iOS jak i Android. Dla wszystkich użytkowników będzie dostępna niebawem w zależności od czasu weryfikacji zazwyczaj trwa to kilka dni - będziemy informować na bieżąco.

 

EDIT: Aplikacja Hejto na Android już jest zweryfikowana i dostępna dla wszystkich w Google Play.

Zapraszamy do pobierania! **

 

Chcemy również podziękować naszym obecnym Patronom , którzy są z nami już dłuższy czas i co miesiąc aktywnie wspierają naszą inicjatywę tworzenia Hejto. Patroni jako pierwsi mogą zaktualizować swoją aplikację (iOS - patroni juz mogą zaktualizować a Android zweryfikowany juz dla wszystkich) i cieszyć się nową poprawioną wersją aplikacji Hejto.

 

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu z rangami i osiągnięciami, które ciągle się zliczają i na pewno wszyscy będą mieli je zaktualizowane.

 

Niedługo więcej większych zmian, które powinny sprawić, że Hejto będzie bardziej przystępne, zachęcające do tworzenia interesujących treści, dzielenia się swoimi doświadczeniami czy historiami zarówno dla nowych jak i starych użytkowników.

 

Czołem!

#hejto #aplikacja

292d17db-4264-429a-9af5-498d644b40b2

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć, tak jak widzicie mamy awarię obrazków na Hejto. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Trzymajcie kciuki za nas i za mecz Elminacji Euro / Polska - Czechy o 20.45 - Jak myślicie kto wygra ten mecz? #hejto #polska #mecz #elminacje

 

┈┈╱▔▔▔▔▔╲┈┈┈HM┈HM

┈╱┈┈╱▔╲╲╲▏┈┈┈HMMM

╱┈┈╱━╱▔▔▔▔▔╲━╮┈┈

▏┈▕┃▕╱▔╲╱▔╲▕╮┃┈┈

▏┈▕╰━▏▊▕▕▋▕▕━╯┈┈

╲┈┈╲╱▔╭╮▔▔┳╲╲┈┈┈

┈╲┈┈▏╭━━━━╯▕▕┈┈┈

┈┈╲┈╲▂▂▂▂▂▂╱╱┈┈┈

┈┈┈┈▏┊┈┈┈┈┊┈┈┈╲┈

┈┈┈┈▏┊┈┈┈┈┊▕╲┈┈╲

┈╱▔╲▏┊┈┈┈┈┊▕╱▔╲▕

┈▏ ┈┈┈╰┈┈┈┈╯┈┈┈▕▕

┈╲┈┈┈╲┈┈┈┈╱┈┈┈╱┈╲

┈┈╲┈┈▕▔▔▔▔▏┈┈╱╲╲╲▏

┈╱▔┈┈▕┈┈┈┈▏┈┈▔╲▔▔

┈╲▂▂▂╱┈┈┈┈╲▂▂▂╱┈

Kto wygra mecz?

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć!

 

Mamy nadzieje, że jakoś znieśliście poniedziałek( ͡° ͜ʖ ͡°) a my na #nocnazmiana wprowadzamy dość dużą aktualizację, która pokrywa część rzeczy z naszej roadmapy na ten rok, a w niej:

 

System moderacji

Od dziś funkcjonuje nowy system moderacji a na jej czele stanie 5 nowych moderatorów - oczywiście jawnych są nimi nasi użytkownicy, którzy są z nami dłuższy czas @Huxley @bojowonastawionaowca @Oczk @Rafi @Hexslav zgłosili się do nas z chęcią pomocy i po rozmowach dołączyli do naszej ekipy. Moderatorzy mają błękitne nicki - możecie również do nich się zgłaszać jeśli potrzebujecie pomocy.

 

Od teraz funkcjonują zasady moderacji dostępne tutaj są to rozbudowane powody zgłoszeń, które każdy użytkownik ma możliwość zgłaszać. Nie każde zgłoszenie kończy się banem - często upominamy ostrzeżeniem o łamaniu zasad/regulaminu i obserwujemy. Wierzymy, że wspólnie z pomocą naszych nowych moderatorów poprawi się jakość treści na Hejto. 

 

Wątkowanie komentarzy

Dodaliśmy długo wyczekiwane wątkowanie komentarzy, od teraz odpowiadając na komentarz tworzą się nowe wątki, które ułatwiają nawigację. Poprawiliśmy również widoczność i wygląd komentarzy.

 

Nowy wygląd i zmiany

  • Poprawiony wygląd trybu ciemnego oraz jasnego wraz z łatwą zmianą.
  • Poprawiliśmy spójność wyglądu Hejto przygotowując się do wspomnianej we wcześniejszych wpisach zmiany strony głównej w niedalekiej przyszłości. 
  • Poprawiliśmy nawigację na portalu (widoczne breadcrumbs, kolory kategorii oraz jasna informacja jaką kategorię aktualnie przeglądamy).
  • Nowe menu z łatwiejszym dostępem do określonych kategorii i społeczności
  • Nowe podstrony kontaktu, społeczności, wspierających itd.
  • Lepiej widoczne sortowanie
  • Poprawiony wygląd podstron artykułów / znalezisk / wpisów

Nagroda za zgłaszanie błędów

Poprawiliśmy część zgłaszanych przez Was błędów na Discord oraz na e-mail. W ramach podziękowania na inicjatywę wprowadziliśmy odznakę specjalną dla osób, które na bieżąco pomagają w wykrywaniu i zgłaszaniu błędów na Hejto.

 

Oficjalna aplikacja Hejto Android & iOS

Spodziewajcie się dobrych informacji już w tym tygodniu.

 

Trzymajcie sie!

Hejto

 

#hejto #zmiany #update

9c4d918e-7f32-490d-b010-2aed09eb3cb1

Zaloguj się aby komentować

Hej, w przerwie od klepania kodu, chcieliśmy poruszyć nieco inny temat niż zazwyczaj

 

GUS podało najnowsze informacje - inflacja w Polsce w lutym 2023 r. wyniosła 18,4 proc. rok do roku. To najwyższy odczyt od grudnia 1996 r.

 

Ceny usług oraz produktów na półkach sklepowych rosną w zastraszającym tempie. (Ceny w lutym 2023 r. w porównaniu z analogicznym miesiącem ub. roku wzrosły o 18,4% (przy wzroście cen towarów – o 20,2% i usług – o 13,3%)

 

Pojawiają się prognozy, że w kolejnych miesiącach inflacja ma spadać, według PKO BP i NBP nawet do wartości jednocyfrowych do końca 2023 roku.

 

A Wy jakie skutki odczuwacie na co dzień z powodu wysokiej inflacji i jakich odczytów spodziewacie się w kolejnych miesiącach?

 

Będziemy się starali odzywać częściej i zabierać głos w tematach, które aktualnie dzieją się w kraju i na świecie_, nie jako administracja, a jako członkowie społeczności

 

#pytanie #inflacja #dyskusja

9d15deb3-7677-4898-ad0c-7aeaee981947

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Jeśli ktokolwiek ma jeszcze problemy z logowaniem, trzeba wyczyścić cache.

 

Dla tych co nie wiedzą jak wyczyścić pamięć podręczną, śpieszymy z pomocą.

 

Przeglądarka Google Chrome:

a. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu przeglądarki

b. Wybierz opcję "Więcej narzędzi" i następnie "Wyczyść dane przeglądania"

c. Wybierz okres czasu, dla którego chcesz wyczyścić pamięć podręczną, oraz zaznacz pole wyboru "Pamięć podręczna"

d. Kliknij "Wyczyść dane"

 

Przeglądarka Mozilla Firefox:

a. Kliknij trzy linie w prawym górnym rogu przeglądarki

b. Wybierz opcję "Biblioteka" i następnie "Historia"

c. Kliknij przycisk "Wyczyść ostatnią godzinę / 2 godziny / 4 godziny / dzisiaj / wszystko"

d. Zaznacz pole wyboru "Pamięć podręczna"

e. Kliknij "Wyczyść teraz"

 

Przeglądarka Microsoft Edge:

a. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu przeglądarki

b. Wybierz opcję "Historia" i następnie "Wyczyść dane przeglądania"

c. Wybierz okres czasu, dla którego chcesz wyczyścić pamięć podręczną, oraz zaznacz pole wyboru "Pamięć podręczna"

d. Kliknij "Wyczyść teraz"

 

Urządzenie mobilne (np. telefon komórkowy lub tablet):

a. Wejdź w ustawienia przeglądarki

b. Znajdź opcję "Historia" lub "Pamięć podręczna"

c. Wybierz opcję "Wyczyść" lub "Usuń"

 

#logowanie #hejto #cache

5bbfe88e-f5db-4568-a16d-5bf7fdd89167

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Odnośnie poprzedniego wpisu, udało się nam naprawić logowanie u wszystkich osób, które zgłaszały błąd.

Dziękujemy za zgłoszenia mail, które pomogły zlokalizować problem. #hejto #fix

87b8da30-dd4c-4f5b-aeba-cf69a45f9b9f

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Dostajemy troche zgłoszeń o problemach z logowaniem po wczorajszej aktualizacji, coś się niektórym wykrzaczyło, ale walczymy, żeby wszystko działało prawidłowo.

 

Jeśli nie działa Ci logowanie i chcesz pomóc szybciej rozwiązać problem, napisz mail z jakiej przeglądarki i urządzenia korzystasz i najlepiej dodaj screen z konsoli z błędem, który zwraca na e-mail kontakt@hejto.pl

 

#hejto #firstaid #logowanie

1a2bcc7f-0a01-40ee-9cfd-e58ca4d8548a

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć!

 

Po niedawnym opublikowaniu Developer Hejto pojawiają się pierwsze projekty korzystające z naszego API. Ostatnio pojawił się projekt użytkownika @HannibalLecter - AHW czyli Anonimowe Hejto Wyznania, na który wielu z Was czekało.

 

Jeśli macie inspirującą historię lub ciekawe wydarzenie, którym chcecie się podzielić jednocześnie dbając o dyskrecję to być może AHW jest dla Was.

 

Chcemy wspierać takie inicjatywy i zachęcamy do tworzenia aplikacji w oparciu o nasze API.

 

PS: Naprawiliśmy wylogowywanie, które utrudnialo korzystanie z Hejto.

 

#hejto #ahw #anonimowehejtowyznania #fix

3b4f7789-3c1b-42a2-8d49-f2d095d921c1

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Drogie Użytkowniczki,

 

Z okazji Waszego święta życzymy Wam siły, odwagi i determinacji w realizowaniu swoich marzeń i celów. Niech każdy dzień przynosi Wam dużo radości i uśmiechu. Wasze ciepło sprawia, że świat staje się piękniejszy i lepszy.

 

Szczęśliwego Dnia Kobiet!

Życzy Hejto

 

#dzienkobiet #hejto

ad0beb6c-6573-4534-82a1-c092ef469592

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Docierają do nas informacje o problemach z wylogowywaniem, powiadomieniami itd. Pracujemy nad ich rozwiązaniem. Dzięki za zgłoszenia! Znośnego wtorku #hejto

835374e9-b56b-4856-8db0-227bf87edec2

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć! Idziemy jak burza! Jesteśmy już po rozmowach z kandydatami na przyszłych moderatorów! Poznaliśmy naprawdę w porządku osoby, z którymi można było porozmawiać na luzie na różnorodne tematy.

 

Za wszystkie zgłoszenia bardzo Wam dziękujemy, dostaliśmy ich naprawdę dużo. Staraliśmy się na każde z nich odpisać. Na obecną chwilę nie jesteśmy w stanie tak wiele osób zaangażować w moderację, ale w przyszłości, jeśli pojawi się taka potrzeba, to odezwiemy się do Was w pierwszej kolejności. 

 

Od przyszłego tygodnia chcemy stopniowo wprowadzać na portal nowy system moderacji, jak i samych moderatorów. Podzielimy się również z Wami jasnymi zasadami moderacji, które ustalimy wspólnie z nowym zespołem moderatorów.  #moderacja

 

Pytacie też o oficjalną aplikację na smartfony - kończymy wprowadzenie kluczowych poprawek, które nam zgłaszaliście. Pierwsze zmiany zauważą Patroni, którzy mają dostęp do apki w wersji beta. #hejto #aplikacja

 

Miłego popołudnia,

Hejto

9be6c4bf-3e14-486a-9e5f-90580636af85

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć!

 

Klasycznie na #nocnazmiana poprawiliśmy to co nie działało, miało to związek z przepięciem na nową infrastrukturę i zmianą w tokenach autoryzacjynych dlatego jeśli ktoś ma jeszcze problem z zalogowaniem może być potrzeba usunięcia ciastek. Udało nam się wprowadzić większość rzeczy, o których ostatnio pisaliśmy. 

 

Zmiany:

 

Panel Deweloperski Hejto dla osób, które chcą korzystać z naszego API

- Personalizacja strony głównej - od teraz w Ustawienia / Preferencje tmożecie ustawić co chcecie widzieć jako pierwsze wchodząc na Hejto.pl

-Poprawiona czarna lista - od teraz nie widać wpisów, komentarzy użytkownika który został zablokowany oraz nie może on wejść w żadną interakcję z blokującym.

- Zgłaszanie naruszeń - możecie zgłaszać wpisy oraz komentarze wybierając z listy powód zgłoszenia. (Przycisk zgłaszania pod trzema kropkami)

- Automatyczne pobieranie zdjęć z linków w znaleziskach

- Lekko poprawiony UX

- Naprawione tworzenie społeczności

- Zmiana nazwy kategorii i społeczności Dyskusje na Hydeparkktóry bardziej odpowiada miejscu publicznych rozmów na różne tematy.

 

Niebawem pojawi się nowy system moderacji - dostaliśmy sporo zapytań odnośnie pomocy w moderacji więc, jeśli masz chęć wesprzeć nas i działać z nami moderując Hejto zgodnie z wytycznymi, które wspólnie ustalimy to możesz zgłaszać się na e-mail moderacja@hejto.pl - głównie zależny nam na użytkownikach, którzy są z nami dłużej i byli aktywni na Hejto, dodawali wartościowe i ciekawe treści (podaj link do profilu, napisz coś o sobie). Odezwiemy się i umówimy się na rozmowę na Discord.

 

Pracujemy również nad wypuszczeniem aplikacji iOS i Android, która jak wiecie przedłużyła się, przez rzeczy wymienione w poprzednim poście.

 

Dobrej nocy,

Hejto

42e68970-e606-4df7-a17e-a619ee0207f3

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Mamy małe turbulencje po nocnym update Pracujemy nad rozwiązaniem wszystkich problemów, dodamy wpis co się zmieniło jak już się z nimi uporamy. #hejto

7fbb5400-bfb9-4a01-b913-1909295e0a71

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć!

 

Przyznajemy, ostatnio komunikacja z naszej strony nie była na najwyższym poziomie, to fakt. Chcieliśmy Was za to przeprosić i trochę się wytłumaczyć. 

 

Brak update'ów o przyzwoitej częstotliwości wynika z tego, że pracowaliśmy głównie nad przebudowaniem architektury serwisu. Rozwiązania sprzed dwóch lat stały się niewystarczające i zaczęły nam sprawiać więcej problemów, niż powinny. W związku z tym musieliśmy wprowadzić sporo zmian w architekturze backendu, przy okazji przebudowując całą infrastrukturę. Dzięki wsparciu użytkownika @kamsz udało się wszystko poskładać do kupy i stworzyć infrastrukturę z prawdziwego zdarzenia. 

 

Pochłonęło to dużo naszego czasu, ale były to zmiany konieczne do zapewnienia stabilności działania portalu. Uznaliśmy, że oficjalne pisanie o tym może być nudne, ale teraz przyznajemy, że była to błędna decyzja. To Społeczność tworzy Hejto, więc postaramy się udzielać częściej i informować na bieżąco o tym jak nam idzie i jakie mamy dalsze plany.

 

Aktualnie finiszujemy poprawnie działającą czarną liste, personalizację strony głównej, poprawiamy UX, nowe narzędzia dla moderacji oraz długo wyczekiwany, panel deweloperski umożliwiający tworzenie aplikacji wykorzystując Hejto API

 

Po wejściu powyższego zabieramy się za wypuszczenie aplikacji, która była ciągle odkładana na rzecz innych zadań i braku czasu.

 

W międzyczasie pracujemy nad nową stroną główną, która pozwoli odnaleźć najlepsze treści z poszczególnych kategorii zachowując równowagę między ciekawymi artykułami oraz dyskusjami, w sposób przystępny, zarówno dla nowych jak i stałych użytkowników. Chcemy również podszlifować delikatnie UX/UI oraz nawigację, bo wiemy, że to też może być znacznie lepsze.

 

Dzięki za wyrozumiałość, wierzymy, że z Waszą pomocą Hejto będzie nie tylko alternatywą, ale czymś więcej. #hejto #spolecznosc #cosiedzieje

 

Trzymajcie się i miłej nocy!

Hejto

92f84ce2-a69d-464b-a88d-f04542b159d8

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć!

 

Niedawno otrzymaliśmy kozacki prezent od użytkownika @JonesMajoness - neon Hejto, zaprojektowany i wykonany w jego pracowni - arcyneon.pl. Jest nam niezmiernie miło i jesteśmy mega zaskoczeni, widać, że neony to Twoja pasja!

 

Póki co nie mamy siedziby Hejto, ale jak już będziemy mieli, to na pewno neon Hejto będzie wisiał tam na honorowym miejscu. Z czystym serce polecamy tego Tomka, jakość wykonania jest nieziemska! Bardzo dziękujemy!

 

Jesteśmy wdzięczni za tak wspaniałe community Hejto!

 

Jeszcze raz dzięki!

5cff76f3-e22d-4865-8c50-64c89f848cc3

Zaloguj się aby komentować

hejto
hejto
Gruba ryba

Cześć!

 

Ostatnio mniej od nas wieści #ciszaradiowa, ponieważ zajmujemy się aspekatami technicznymi oraz rozwojowowymi Hejto. Zakładaliśmy szybsze terminy świeżych dostaw aktualizacji, jednak wolimy teraz bardziej dopracowywać nasze i Wasze pomysły. Oprócz rzeczy backendowych to na tapecie teraz jest Deweloper Hejto, Aplikacja oraz personalizacja głównej.

 

Szykujemy dla Was dużą niespodziankę, nad którą również zaczeliśmy pracować. #grubo Więcej informacji wkrótce. #hejto

 

Trzymajcie się!

Hejto

cac14b17-de80-4feb-a0a0-cf633956fb4d
Ulic_Qel_Droma

@hejto o taki portal spolecznosciowy nic nie robilem

deziom

@CyberPope szczepionki działają, taki jest konsensus naukowy i żadne szurskie wysrywy tego nie zmienią

deziom

@hejto priorytet to pozbycie się szurow, ruskich trolli i chorych z nienawiści przegrywów

Zaloguj się aby komentować