nakupili już co na święta?
szukam inspiracji
się chyba francuski piesek zrobiłem i wszystko jakieś takie meh
#alkohol #pijzhejto #swieta
nakupili już co na święta?
szukam inspiracji
się chyba francuski piesek zrobiłem i wszystko jakieś takie meh
#alkohol #pijzhejto #swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
-Tą mniejszą czy większą choinkę?
- nie no, tą większą!
...
Ale ostatecznie w stojak weszła
#swieta #choinka

Zaloguj się aby komentować
Generalnie, jak co roku, z moją kobietą mamy ustalone, że nie robimy sobie prezentów pod choinkę. Mi jest głupio, jak pomyślę, że ona mi coś jednak kupi, a ja nie będę nic dla niej miał.
Dzisiaj, jak co roku, pytam co sobie życzy dostać. Zamiast standardowego "NIC" usłyszałem "c⁎⁎ja do d⁎⁎y".
Myślę, że te święta będą bardziej udane niż zwykle
#zwiazki #heheszki #swieta
Zaloguj się aby komentować
Kupujecie prezenty dla kogoś? Dla siebie? Dla partnerów, dzieci, rodziców? Czy wiesz już co dostaniesz od Mikołaja?
#gownowpis #swieta #prezenty #pytanie
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #swieta
Pamiętajcie, ze za tydzień w Wigilię modlitwę odmówić zanim żreć karpia zaczniecie, zeby Was też takie coś nie spotkało!

Zaloguj się aby komentować
#swieta
Już prawie 20 lat kładę duży nacisk żeby jednak nie kupować sobie i rodzinie prezentów, stwierdziłem, że przełamie swoją barierę. Starsza dostanie tablet, bo się zawsze męczy z laptopem. A Starszy dostanie fajny jumpstarter z wieloma funkcjami. Od pompowania opon po rozrusznik i powerbank z latarką.
Zaloguj się aby komentować
Kto przynosi prezenty u was na święta Bożego Narodzenia? Sprawdźmy jak to wygląda na hejto
#swieta #ankieta #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Widzę, że w tym roku się nie patyczkowaliście z Mikołajem i na grubo w listach poszło.
#heheszki #swieta

Zaloguj się aby komentować
Jeszcze tylko jedenaście dni i będzie spokój.
#swieta #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Coroczne zadanie inżynieryjne: improwizowany system poziomowania stojaka choinki. Zadanie oceniam na wykonane perfekcyjnie. A Wy jakich modeli poziomujących używacie?
#choinka #swieta

Zaloguj się aby komentować
Żona już zdążyła półki zapakować w papier, ale czego się nie robi dla sławy xD
Modelka prezentuje, jak to będzie wyglądać przymocowane do ściany. Ładnie wyszło?
#diy #stolarstwo #swieta





Zaloguj się aby komentować
A kiedy Wy ubieracie swoje choinki?
#swieta #bozenarodzenie #choinka

Zaloguj się aby komentować
Pytanie mam. Dlaczego ludzie najczęściej stawiają choinkę przy oknie?
#swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"It's timeeeeeeee!!!"
#pokazkota #swieta #zosia #choinka

Zaloguj się aby komentować
Kupiłam dużą donicę i wysypałam puste przestrzenie kamieniami, trzyma się bardzo stabilnie 💪 A donica bardzo fajna bo ma kółeczka i łatwo jest ją przesuwać Może nie widać na fotce ale choinka jest całkiem spora i rozłożysta, idealnie się wpasowała 😍 #choinka #swieta #pokazchoinke

Zaloguj się aby komentować
Z dzisiejszych osiagniec zyciowych to przez 4h rozplatywalem lampki,zeby powiesic je na choinke. Oczywiscie nie obylo sie bez kilku slow na k na s i na ch.
Poczuja magie tych swiat.
#swieta #swieta2025 #magiaswiat #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
No i nastał dzień dzisiejszy, w sensie wczorajszy, i w sensie, że weekend. Tym razem pod znakiem pierniczków. Junior dawał radę przy zwykłych, ale nadziewane już robiliśmy sami jak on poszedł spać - inaczej, pewnie by się skończyło ciągłym próbowaniem nadzienia 😅 Piernik staropolski to nadpiernik jeśli chodzi o pracę z "ciastem". Można dosypywać mąki, wałkować po raz n-ty, a masa wciąż elastyczna i miękka 👌
#gotowanie #swieta #pierniki i troche #bojowkapiekarska
Na ostatnim foto, zapracowani pomocnicy :D



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować