Przygotowania do świąt i kobieta z rozpoczynającym się okresem, cudownie, weźcie mnie zastrzelcie. XD
#swieta #heheszki #zalesie
Przygotowania do świąt i kobieta z rozpoczynającym się okresem, cudownie, weźcie mnie zastrzelcie. XD
#swieta #heheszki #zalesie
Zaloguj się aby komentować
To ja pierwszy, choinka już przyodziana.
#swieta #choinka


Zaloguj się aby komentować
Wczoraj do paczkomatu dotarly trzy zamowienia i wszystkie trzy w innym punkcie,bo w prawie kazdym byl komplet xd( zamawialem do jednego,nie jestem masochista) Niezly maja sajgon,ale szacunek dla inpost,ze to ogarniaja( szkoda,ze takim kosztem pracownikow)
Teraz do meritum,jednym z prezentow byl zegarek dla mamely i powiem,ze tak mi sie podoba,ze az szkoda,ze ma takie babskie kolory,bo w razie czego sobie bym wzial :(
#gownowpis #swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam jemiołę, odbiór osobisty i trzeba samemu sobie wybrać, i uciąć. 100PLN/szt.
#swieta #jemiola #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
HO HO HO!!!
Przygotowałem dla Was prezent świąteczny
Od teraz możecie zabezpieczyć swój wpis przed trollingiem i zablokować otwarte / publiczne losowanie oraz jakąkolwiek inną akcję przez aplikację #hejtolos. Wystarczy, że do swojego wpisu dodacie tag #hejtolosauth.
W tym przypadku jedynie autor może przeprowadzić losowanie poprzez autoryzowanie się kontem Hejto w aplikacji losującej.
Wesołych Świąt i dobrego losowania
#rozdajo #hejto #hejtolos #programowanie #swieta
Zaloguj się aby komentować
Własnoręcznie wykonane przez dzieci ozdoby choinkowe
Gosia, lat 44
#swieta #diy

Zaloguj się aby komentować
Aktualizacja: podłoga wyschła, smug brak (albo nie widać przy tej żarówie)
@Klockobar @l__p sorki, że musieliście tyle czekać, po prostu długo schła ¯\_(ツ)_/¯
#gownowpis #swieta

Zaloguj się aby komentować
#swieta #zakupy #konsole Zakupy na święta zrobione. Żadnego majonezu, żadnego karpia itp. Konsola, chipsy, orzeszki, cola i styka.

Zaloguj się aby komentować
Siedzę i patrzę jak podłoga schnie.
Dzięki magii Internetu możecie popatrzeć ze mno.
Albo nie.
#gownowpis #swieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
już za kilka dni
#heheszki #swieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Work in progress
Poprzednia wersja (biedne czasy, nie było tylu akcesoriów do dekoracji - zeszyt papierow kolorowych i dwie bibuły musiały wystarczyćna całość):
https://www.hejto.pl/wpis/ehhh-ta-gwiazda-ma-ponad-30-lat-wlasnorecznie-dekorowana-za-gowniarza-obgryziona
#swieta

Zaloguj się aby komentować
Kroi ta sałatkę już trzeba potem nie będzie czasu. Majonez się doda później. Ale to warzywa. Czyż ty ocipiala. Zepsują się. Chcesz otruć ludzi. Kroi nie pi⁎⁎⁎ol.
Ahh święta. Cudowny czas. Jeszcze tylko załamanie bo sklepy zamknięte w wigilie, nerwowka o krojenie salatki, jakiś zakalec, dzielenie się opłatkiem i nowy rok. Jak ja bym chciał żeby to był już 1 dzień swiat
#bozenarodzenie #swieta
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #swieta #wspomnienia
Osz kurde ale mi googe zarzuciło dziś wspomnienie .... 2019 rok, z brytyjskiego kołchozu dla niepoznaki nazywajacego sie laboratorium kontraktowym xdxdxd
Dzieło wykonane z ciasta, które dostawaliśmy raz na kilka dni do testów xdxd. Ja pi⁎⁎⁎⁎le jak ja sie cieszę, ze juz tam nie pracuje, ale w sumie atmosfera i (większość) ludzi była naprawdę spoko. Z kilkoma do dzisiaj mam kontakt.
Jeszcze 6h do 2 tygodni urlopu....chyba ze sie wy⁎⁎⁎ie i wyjdę o 14 xdxd


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować