#swieta #bozenarodzenie #pockpocki #memy #humorobrazkowy

#swieta #bozenarodzenie #pockpocki #memy #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #swieta #bozenarodzenie wujek z ciociom już przyjechali na święta

Zaloguj się aby komentować
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Śródmieście" ze Szczecina zrobiła mi dzień.
Nie sądziłem, że w 2025 ktoś jeszcze robi tego rodzaju efekty wideo!
#obrobkavideo #swieta
Zaloguj się aby komentować
Ale się k⁎⁎wa zrobiła świąteczną atmosfera
W tym roku robimy wigilię u nas. Zaproszona została najbliższa rodzina z obu stron tj teściowie i moja matula oraz moi bracia. Teoretycznie było wszystko dogadane ale jak wpadłem wczoraj na chwilę do rodzinnego domu to oczywiście zgodnie z katolickimi tradycjami moja matka zrobiła awanturę,że jak ja z teściem mamy pić wódkę na wigilii to siedźcie sobie sami i że ona nigdzie nie jedzie xD to ja jej tłumaczę,że zawsze mi mówiła - będziesz miał swój dom będziesz ustalał zasady no i nadszedł ten moment. No to kwik bo tradycja i się na wigilię nie pije itd … tłumaczę ale ja nie jestem katolikiem i zgodnie z moimi wartościami mogę się napić wódeczki i zjeść tatara a jej nikt nie każe.
Z jednej strony stawiam granicę i nie chcę ulegać a z drugiej chciałbym załatwić tą sprawę i usiąść w komplecie przy Wieczerzy - jestem rozdarty bo nie mogę pozwalać jej wpływać tak na moje życie a z drugiej strony nie chcę żeby siedziała w wigilię sama
#swieta
U mnie w domu jest tradycja, że jedynym alkoholem na Wigilii jest tzw. grzanka.
Jest to czekolada na gorącą ze spirytusem. Czekolada gorzka, masło, cukier i spirytus.
Odkąd pamiętam, zawsze była grzanka.
Pewnego razu zapytałem ojca, skąd ta tradycja? Jaki rejon Polski, z czyjego to domu i od kiedy.
Odpowiedź była prosta: dziadek był alkoholikiem, babcia nie pozwalała stawiać wódki na stole wigilijnym. Tak oto powstała nowa świecka tradycja - grzanka. Ja nie piję, żona nie pije, ojc mógłby postawić wódkę na stole, bo wszyscy mają to w d⁎⁎ie, a i tak co roku robimy grzankę.
@Belzebub może to jest wyjście? Xd
Zaloguj się aby komentować
A dzisiaj chyba zostanę Johnem Snow...
3.5kg łącznie.
#heheszki #mandarynki #swieta


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Podziękujcie ładnie księciu Lubomirskiemu
#heheszki #humorobrazkowy #memy #koledy #swieta

Zaloguj się aby komentować
W tym roku mamy dwie: wjechała sztuczna na sosnowym pniu i druga, którą młody (lvl5) udziergał na warsztatach świątecznych
#choinka #swieta #chwalesie


Zaloguj się aby komentować
Sprawdzamy nakrycia głowy!
Świąteczne czapeczki prosi się o komentarz w tym wątku.
#swieta #hejto


Zaloguj się aby komentować
Pierniczki zaliczone, powoli do przodu do świąt
#swieta #gotowanie #pieczzhejto

Zaloguj się aby komentować
#koty #choinka #swieta #kociołamba
Gdzie jest Wally? ... Koteł zamaskowany.

Zaloguj się aby komentować
Apropo ozdobionych świątecznie pojazdów to w Rzeszowie taki pojazd jeździ. https://youtube.com/shorts/RZcS-DPfstc?si=NKRKJQ_90TBmsFoX
#swieta #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Jak wszyscy to ja też pochwalę się moją mikro choinką. Banan dla skali 😅 #choinka #swieta


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Idziesz sobie wieczorem ulicami Zabrza, a tutaj nagle...
https://x.com/remizacompl/status/2002675101863751757
#heheszki #militaria #czolgi #swieta #zabrze
Zaloguj się aby komentować
Panowie, jeśli nie macie jeszcze prezentu dla różowych, to polecam te oto gąbki do naczyń z Pepco - niech Wasze panie też poczują magię zbliżających się Świąt.
#swieta #prezenty #heheszki


No to różowa będzie zadowolniona https://tenor.com/bip9qg2aFpz.gif
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy to jest reinkarnacja,deja vu,blad w matrixie czy co,ale mialem wczoraj nietypowa sytuacje.
Buszujac wczoraj po sklepach spotkalem kobiete prawie identyczna co moja swietej pamieci malzonka- ten sam usmiech,wyglad twarzy,figura,styl ubierania,no doslownie kopia.
Nie wiele myslac( wlasciwie to wcale,bo dostalem takiego wylewu i blue screena zlapalem okrutnego ) powiedzialem: czesc Ilona( imie zmyslone),a ona do mnie: czesc Oskar, usmiechnela sie i poszla w swoja strone. Potem zobaczylem ja przy kasie,ale chyba byla z cala rodzina,bo jakas wieksza grupa przy niej byla.
Nie wiem co tu sie wydarzylo,ale tak mi to po glowie lata,jak dawno nic.
A najlepsze jest to,ze to nie byl sen czy jakis wymysl,bo bylem trzezwy.
Co tu sie wydarzylo to ja nawet nie
#swieta #dejavu #cotusiedzieje #mindfuck
kiedyś za moim kumplem w sklepie łaziło dwóch Polaków i ewidentnie o nim gadali, to podszedł do nich i się pyta o co im chodzi, a oni mu pokazują zdjęcie swojego kumpla od picia piwa który umarł w zeszłym roku, też Anglika, wyglądającego identycznie jak on, nawet ta sama broda, fryzura, oczy, postura, wszystko (pokazywał mi to zdjęcie i sam nie mogłem uwierzyć). myśleli że to jego brat bliźniak, a on tego chłopa nawet na oczy nie widział nigdy. no i ten jeden Polak się popłakał w tym sklepie i ten mój ziomek poszedł z nimi na piwo bo go poprosili, na tą samą ławkę gdzie zawsze pili z tamtym co umarł. taka historia.
Zaloguj się aby komentować