Tegie rozkminy na wieczor
#gogopowerrangers #mightymorphinpowerrangers #powerrangers #rozkminy #wtf

Tegie rozkminy na wieczor
#gogopowerrangers #mightymorphinpowerrangers #powerrangers #rozkminy #wtf

@jajkosadzone bo to był elektroniczny syntezator, który nawet nie wymagał dmuchania do swojej epickości, wystarczyło klikać klawisze https://youtu.be/jXm6aMtpGTo
Zaloguj się aby komentować
Na wieczór chłopa głowa rozbolała chyba czas wziąć tabletke albo se kawe zrobie.
#gownowpis #rozkminy

Zaloguj się aby komentować
Propaganda strachu Onet.pl
Na 9 nagłówków na głównej stronie Onet.pl, 5 jest o śmierci, 1 o nowotworze, 1 o wojnie.
Z pozostałych jeden jest o kebabie, drugi o przymrozkach.
Onet jest najbardziej opiniotwórczym medium w Polsce. Najwyraźniej motto tej redakcji to "memento mori", a może raczej "carpe diem" I powinnienem docenić, że przypominają 1/3 Polski, że nie będą żyć wiecznie...
#rozkminy

Zaloguj się aby komentować
Jak widzicie Europę za 50 lat?
#rozkminy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Obserwuję moje cztery #koty , które siłą rzeczy musiały ustalić między sobą hierarchię.
Wygląda obecnie to tak:
Najstarsza (czarna, 4 lata) jest Alfą, nie bierze udziału w kocich zabawach, gęsto i często rozdaje za to kontrolny oklep. Dodatkowo nie upomina się o pieszczoty człowieków (ale gdy ją zachęcić, to lubi mizianie)
Średnia (biała, 3 lata) jest Betą, udaje niby poważną, ale często się zapomina i dostaje kociej głupawki (bieganie, kocie zapasy, zrzucanie rzeczy z szafek i blatów)
Młoda A (bura, roczna) to typowy kryminał, potrafi zaczepiać inne za co często dostaje wciry, uszy ma przez to podrapane. Jednocześnie garnie się do człowieków i uwielbia głaskanie
Młoda B (bura, mniej niż rok) ma chyba neurologiczne tiki, czasem odnosimy wrażenie, że ma halucynacje. Potrafi łapać nieistniejące obiekty, czasem miauczy do ściany (spróbuję nagrać)
No i teraz najciekawsze: każda z nich w stadzie ma swoje obowiązki
Czarna Alfa jako jedyna! upomina człowieków o michę. Reszta stada nawet gdy jest głodna, to siedzi cicho i czeka grzecznie aż Czarna stanie przy miskach i będzie nas wołać
Biała Beta jako jedyna! upomina się o świeżą wodę. Robi to wskakując na blat obok zlewu i zerka raz na domownika, raz na kran
Młoda A jako jedyna! w stadzie zajmuje się pielęgnacją sierści innych kotów
Młoda B jako jedyna! miauczy i upomina człowieków o posprzątanie kuwety
Jak jedzą posiłek, to robią to wspólnie. Nie zdarzyły się kłótnie przy miskach. Leją się za to o miejsce w torbach (zawsze zostawiamy im jedną czy dwie po rozpakowaniu zakupów, żeby sobie bazę zrobiły)
Dajcie znać, czy u Waszych tygrysów też takie "specjalizacje" stadne występują
#rozkminy #gownowpis #pokazkota





Zaloguj się aby komentować
W ostatnim czasie kilka razy doświadczyłem świetnej obsługi klienta w firmach w Polsce. Chcę te firmy pochwalić, bo na przykładzie firmy w której pracuję, wiem jakie to jest turbo trudne, żeby wszystko po drodze zadziałało dobrze i klient był zadowolony. Te firmy to:
-Finemedia (dostawca Internetu we Wrocławiu i okolicach) - świetna lokalna firma, ich usługi opierają się na światłowodach. Są relatywnie tani, a ich obsługa jest profesjonalna i szybka. W razie pytań wystarczy do nich napisać na Messengerze i odpowiadają w kilkanaście minut. Ostatnio mieliśmy awarię, jak było załamanie pogody to został odcięty prąd do budynku, gdzie jest osiedlowa centrala światłowodowa. Nasz dostawca Internetu w try miga rozpoczął podstawianie generatora prądu, gdyż właściciel budynku nie spieszył się z naprawą, przez co kilka tysięcy ludzi nie miało Internetu. Inni dostawcy mieli swoich klientów w d⁎⁎ie. Ostatnio odrobinę podwyższyli ceny(inflacja, mieli takie same ceny od kiedy pamiętam) i powiem wam, że nie mam co do tego zastrzeżeń, warto im odrobinę więcej zapłacić (przy okazji podnieśli również transfery, więc zagranie fair).
-Oerlikon Balzers (firma wykonująca pokrycia PVD - korzystam z ich usług zawodowo) - potrafią wykonać usługę w jeden dzień, przełożyć planowane pokrycie specjalnie dla jednego, małego klienta. Jak jest wykonywany transport, to wielokrotnie się kontaktują, pytając o status. No ogólnie piko belo. To co w DE nie da się, albo zajmuje dwa tygodnie, u nich trwa jeden dzień i na każde pytanie i prośbę jest odpowiedź "ogarniemy". No świetna firma, super się z nimi współpracuje, mimo, że wspólne biznesy to drobnica, to za każdym razem podchodzą do tego, jako do turbo istotnej sprawy.
#rozkminy #praca #obslugaklienta #przemyslenia


Zaloguj się aby komentować
#ranty #rozkminy #zegarki
Zegarek analogowy wygląda jak wygląda, bo to sprytne rozwiązanie na ograniczenia technologiczne, jedna sprężyna obsługująca 2-3 wskazówki - inżyniersko historycznie świetnie.
Dziś nie mamy takich ograniczeń. Ludzie sugerujący, że
Umiejętność przełożenia dwóch kątów na tarczy na godzinne to rzecz którą ogarniają ludzie z 80 IQ w górę. Jeśli ktoś próbuje grać intellectual superior czytając zegarek to spora wskazówka (dx), że kręci się przy tej liczbie, bo imponuje mu umiejętność którą dzieci się czasami uczą z czytaniem liter i uważa ją za intelektualne osiągniecie.
Jedyny argument za używaniem zegarków analogowych to styl, jak komuś podoba się ten wajb i nie przeszkadza dodatkowe je⁎⁎⁎ie się z kątami żeby ustalić czy jest 53 czy 54, albo nie dba tak dokładnie o czas to wszystko w porządku, nawet ktoś może lubić, bo to fajne rozwiązanie problemu jak opisałem wyżej, ale nie ma powodu by twierdzić, że to rozwiązanie lepsze albo wygodniejsze po 2000.

@Deykun ja dam tylko jeden argument, że jednak warto potrafić czytać analogowe zegary. Na całym świecie znajdziesz analogowe zegary na lotniskach, na stacjach kolejowych. Ułatwia to życie. Bo twój zegarek w telefonie nie zawsze będzie pokazywać tę samą godzinę a i się czasem rozładuje. Te zegary będą jeszcze 100 lat używane na całym świecie.
Zaloguj się aby komentować
Wspaniale rozkminy
Mysli glebokie niczym kaluza
#heheszki #rozkminy

Zaloguj się aby komentować
>What if World War III isn't a large conventional conflict, but rather a series of local conflicts that slowly escalate globally until a majority of people on Earth are involved?
#rozkminy #trzeciawojnaswiatowa
Zaloguj się aby komentować
Na twitterze redaktor Tomasz Wróblewski pisze, że według ostatnio opublikowanych danych statystycznych wydajność pracy w strefie euro spadła o 1,2% a w USA urosła o 2,6%. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest europejska biurokracja.
Moja firma czasem buduje coś w Niemczech i to jest jedyny kraj unijny w którym chcą od nas jakichś deklaracji środowiskowych, że używane przez nas materiały budowlane są zgodne z jakimiś unijnymi przepisami. Wyszukiwanie i sprawdzanie tych wszystkich dodatkowych papierów to strata czasu i sztuka dla sztuki. Nie chcą tego na budowach w Polsce, w Austrii, na Litwie czy na Węgrzech ale akurat Niemiec nie zaśnie jak nie dostanie kwitka.
Patrząc na to jak Niemcy radzą sobie z kryzysem gospodarczym dochodzę do wniosku, że niemieckie przywództwo to jednak najgorsze co się mogło przydarzyć Europie. Bo Niemiec do końca będzie wykonywał rozkazy i wprowadzał w życie Fit For 55. Przy okazji zarżnie gospodarkę, ale po co komu gospodarka. Jest świetny ekologiczny plan do wykonania. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#przemysleniazdupy #rozkminy

@wstreczyciel z Niemcami to jest solidny paradoks - nacja tępo posłusznych mrówek próbuje dowodzić. Rezulatat jak na załączonym obrazku.
Inna rzecz, że wojna na Ukrainie też daje Europie w kość i to nie jest puste hasełko. No ale Niemcy parę lat wcześniej oszczędzili parę groszy na gqzie dzięki Nord Streamowi... Generalnie polityka DE jest po prostu krótkowzroczna, bo nawet oni sami się na Nord Streamach ostro przejechali. Ale za cholery się nie potrafią nawet przyznać do błędu i jak ich o to męczyć to tylko tępo kłamią, że się wjazdu Ruskich na odsłonioną Ukrainę nie dało przewidzieć.
Zresztą temat tego, że generalnie Europa zachodnia jest upośledzona politycznie w ostatnich latach jest tak przemęczony, że to aż szkoda gadać.
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #rosja #rozkminy
Smash - Moscow never sleeps (Moskwa nigdy nie śpi).
Ciekawostka. Istnieje pewien utwór dyskotekowy, wygląda na rosyjski. Powstał trochę lat temu. Jego fabuła chyba polega na tym, że ludzie spełniający służebne role (mamy ochroniarza w jakimś miejscu straży, sprzątaczkę czy hotelarkę, pracownice myjni samochodowej, która po klepnięciu w tyłek przez jakiegoś bogacza ucieka z roboty), wyrywają się na wielką imprezę, gdzie na pianinie gra człowiek w stroju kota. Czy jest to Kot Behemot od Bułhakowa? Nie wiem, natomiast jedno wiadomo, że w wideoklipie pojawiaja się różne cytaty i w jednym z nich pojawia się coś o Polsce.
Tłumacząc skrótowo na polski (Od 2:13):
Polska interwencja w latach 1605-1612 doprowadziła do uszkodzenia architektonicznego kompleksu Kremla. Katedry zostały ograbione oraz uległy desakralizacji. Carskie skarby wielce ucierpiały i wszystkie drewniane konstrukcje (...).
https://www.youtube.com/watch?v=-WBbp0oMsOM
Jest to dość stary klip, ale zastanawia mnie, co się za nim kryło. Z jednej strony mamy postaci normalnych obywateli, odbywających pewnego rodzaju służbę dla narodu. Mamy bunt przeciwko nie tyle obcokrajowcom, co bogatym rodakom. Z drugiej strony mamy patriotyczne wstawki. Ciekawi mnie co to znaczy i czy cokolwiek. Może macie jakieś opinie.
Zaloguj się aby komentować
W związku z osiągnięciem pułapu 4% przez Linuksa na Desktopach (źródło ) zapragnąłem podzielić się moimi przemyśleniami na temat dlaczego udział systemu Linux na Desktopach będzie najpewniej tylko rósł przez kolejne kilka następnych lat.
Granie na Linuksie jest prostsze niż kiedykolwiek
Dzięki platformie Steam, konsoli Steam Deck oraz systemowi operacyjnemu SteamOS - granie na Linuksie nigdy nie było tak proste!
Do tego sklepy jak gog.com oferujące natywne wersje gier na Linuksa czy projekty jak Lutris oraz PlayOnLinux sprowadzające do minimum konfigurację komputera pod uruchomienie windowsowych wersji gier - tylko przyczyniają się do tego, że Linux rozważany jest coraz częściej jako platforma gamingowa.
Aplikacje desktopowe przenoszą się do chmury
Niektóre programy są już dostępne w chmurze przez przeglądarkę (jak Microsoft 365 czy Adobe Creative Cloud) - oznacza to, że Windows nie jet już potrzebny do uruchamiania tego specjalistycznego softu - a wymagany jest jedynie system z zainstalowaną przeglądarką internetową.
Ba! Nawet Windows jest już dostępny przez przeglądarkę (Windows 365 czy VDI).
Przyszłość pokaże czy firmom od specjalistycznego oprogramowania, do tej pory tylko dostępnego na Windowsa, nie będzie się opłacało zrobić w końcu wersji na Linuksa - zwłaszcza gdy ilość użytkowników desktopowego Linuksa wzrośnie.
Gospodarki najszybciej rozwijających się technologicznie krajów (jak Indie) stawiają na Linuksa
Programiści, analitycy danych, administratorzy serwerów i sieci, itp. używający Windowsa coraz częściej muszą budować, testować i uruchamiać aplikacje na serwerach z Linuksem.
Oczywiście Windows Subsystem for Linux (WSL) pozwala wirtualizować Linuksa na Windowsie - niemniej ta opcja ma swoje ograniczenia co do liczby dostępnych od ręki dystrybucji (chociaż na upartego można zaimportować każde distro), szybkości (zwłaszcza kopiowania plików) czy architektury (coraz częściej aplikacje budowane są pod architekturę ARM - bo na serwerach z taką architekturą będą uruchamiane - no chyba, że masz kompa/laptopa z procesorem ARM i taką wersję Windowsa sobie zainstaluje).
Zamiast substytutu w postaci WSL ludzie zaczynają preferować niewirtualizowanego Linuksa i liczba takich osób będzie tylko rosła (dane pokazują, że już rośnie) - nie ma oczywiście możliwości przewidzenia jaki udział w rynku Linux Desktop ostatecznie osiągnie - niemniej ja się skłaniam, że urośnie jeszcze o kilka punktów procentowych w przeciągu najbliższych 3 lat.
Wschodzące technologiczne gospodarki zanotowały wzrost użytkowników Linuksa na desktopach - takie Indie na przykład z około 4% w 2022 do 15% obecnie - ale trend wzrostowy jest też zauważalny w Ameryce Północnej i Azji.
Bariera instalacji oraz użytkowania Linuksa na Desktopie została prawie zniesiona
Jeszcze nigdy nie było tak łatwo znaleźć bezproblemową dystrybucję Linuksa z przyjaznym interfejsem użytkownika, którą można zainstalować z graficznego instalatora prosto z pendrajwa (tak samo jak Windowsa).
Wzrost bazy użytkowników przekłada się na bardziej dopracowane dystrybucje, lepsze sterowniki wspierające więcej sprzętu oraz więcej przydatnych programów działający natywnie na Linuksie.
Części profesjonalistów przechodzi na (lub używa równolegle) Linuksa na Desktopie - w tym niektórzy całkowicie nowi użytkownicy komputerów od razu zaczynają naukę i pracę z Linuksem (a nie Windowsem jak mogło to być do tej pory).
Linux wspiera stare konfiguracje sprzętowe o wiele dłużej niż Windows - pomaga to dłużej używać stary, ale działający jeszcze komputer, nie martwiąc się o to, że OS na nim jest przestarzały, niewspierany i dziurawy.
Microsoftowi już nie zależy na sprzedaży Windowsa na Desktopy
Zamiast wersji desktopowych, M$ celuje w sprzedaż subskrypcji na Windows oraz Office w chmurze
Chmura Azure stała się podstawą ich biznesu - potwierdza to rozkład ich przychodów: https://www.kamilfranek.com/microsoft-revenue-breakdown/
#technologia #linux #desktop #przemyslenia #rozkminy
~300 dystrybucji wcale nie pomaga w zdobywaniu użytkowników tego ogólnie rzecz nazywając systemu
Na dodatek połowa tych większych dystrybucji to też pole minowe, co się nie wy⁎⁎⁎ie ... to nas wzmocni.
Nie ma szans dla typowego zjadacza chleba, który ledwo coś w windowsie potrafi przeklikać.
Jeśli nie ma wieloetapowego wsparcia to i windows będzie za trudny. Począwszy od producenta sprzętu, przez sprzedawcę, serwis komputerowy a skończywszy na somsiedzie czy szczylu z rodziny.
Tu musiałby się wyłamać jakiś producent sprzętu komputerowego i pójść mocno w kampanię i wsparcie pod tym kątem. Nikt nie wpompuje takich pieniędzy żeby tylko sobie problemów narobić. Bo i jak miałby promować swoje nowe produkty z linuksem by sprzedaż pokrywała koszty?
jeśli doczytałeś to końca tego nudnego wywodu to gratuluję, zasłużyłeś na 3 pioruny
ja używam linuxa na desktopie od ~10 lat, ale nie jestem pewny czy linux jest dobrym systemem dla zwykłego zjadacza chleba, dystrybucji jest dużo więc i community jest podzielone pomiędzy te dystrybucje, ciężko więc znaleźć łatwo informacje, rozwiązania problemów, poradniki itd. przy pierwszym problemie tacy niedzielni użytkownicy będą mieli problem żeby znaleźć rozwiązanie, w linuxie nadal niewiele rzeczy da się zrobić bez CLI, a jak coś już się da to GUI i tak jest często zbugowane, więc musisz korzystać z CLI, a CLI odstrasza zwykłych użytkowników
Zaloguj się aby komentować
Czasami o zmarłych muzykach, aktorach czy w ogóle ludziach znanych, którzy nie byli tylko celebrytami, mówi się:
"Tak młodo zmarł, ciekawe co by osiągnął, jakby nadal żył".
Można wymienić wiele znanych postaci opisywanych w tym kontekście.
Jimmy Hendrix, jak daleko mógłby zajść w gitarowym mistrzostwie.
Chuck Schuldiner, rozwinąłby pewnie swoją wirtuozerię na niespotykany poziom.
Heath Ledger, jakimi nowymi rolami by nas zaskoczył? Tego się już nigdy nie dowiemy.
Są wśród nas osoby, które jeszcze nie umarły.
Coś osiągnęły, ale już nikt nie zapyta: "Ach, co by jeszcze osiągnęli jakby nadal żyli". Otóż te osoby wciąż żyją i możemy bez problemu odpowiedzieć na to pytanie. Co by było...
Czasem wiemy co "by było", bo jest.
Czasem wiemy co jest i wiemy co było. Z tego wynika jakieś spostrzeżenie, może ocena.
Czasem wolelibyśmy jednak nie wiedzieć.
Więc co zrobili ci, co przeżyli?
Jakie nazwisko pierwsze przychodzi wam do głowy? Dlaczego?
Zapiszcie sobie.
Kiedy ktoś zapyta, co by zrobił ktoś, kto by żył, gdyby nie umarł, przypomnijcie sobie co zrobili ci, którzy nie umarli.
#rozrywka #dyskusje #rozkminy #filozofia
Zaloguj się aby komentować
jeżeli wspominamy dawne ceny żywności bułki, wędliny
z uśmiechem
to jest to memcen czy nie jest to memcen
#rozkminy
Zaloguj się aby komentować
Poleciałem se do Niemiec. Pierwszy raz w życiu. I słyszałem że jest tu drogo.
Na lotnisku w Polsce kupiłem w jakimś stoisku mała czarną kawę bez dodatków (nie pijam innej): 21,50zl
Doleciałem do Dusseldorfu, biorę mała czarną kawę w starbucksie: 3,5€ XDDDD 1,5x większa na dodatek od tej w Warszawie.
No dobra, dojechałem do Kolonii, zglodnialem, więc idę na tego sławnego tureckiego kebsa z Niemiec.
Wszedłem dosłownie do pierwszego lepszego turasa jakiego znalazlem. Za niecałe 9,5€ dostałem kebsa wielkości dwóch, robionego od podstaw samodzielnie łącznie z plackiem, z czym się nigdy do tej pory nie spotkalem + cola 0,5L.
I jeszcze był serio za⁎⁎⁎⁎sty w smaku.
W Polsce se nawet dużego zestawu w maku za tyle nie kupisz XD już pominąwszy wartości odżywcze smak itp.
K⁎⁎wa na c⁎⁎j ja żyję w Polsce ja się pytam XDDDD
Serio serio, czemu ja stąd nie wy⁎⁎⁎⁎dole na stałe. Jeszcze w Niemczech bym pewnie zarabił 2x tyle na analogicznym stanowisku xD
#polska #niemcy #rozkminy #takaprawda #ciekawostki #jedzzhejto #kawa #podroze #pracbaza
To już od dłuższego czasu tak jest, że polska dogoniła zachód z cenami, ale dalej robią za połowe tego co turcy w de
Skandynawia dalej jest zauważalnie droższa, uk pewnie też, ale niemcy, austria ma większość produktów w konkurecyjnych cenach względem polski. Pamiętam, że oglądałem jakiś reportaż niemiecki o bazarach na granicy z polską to, jedynie fryzjerzy, krawcy i inne usługi były tańsze, a reszta to sprzedawała szmelc i czsami jakies produkty spożywcze niesprzedawane w niemczech.
@Wannasauna ta, u nas ceny jak z zachodu, zarobki jak ze wschodu. A od pewnego czasu peron odjeżdża tylko bardziej i bardziej z tym, że mogę potwierdzić taki odpał nie tylko na lotnisku, ale też wszędzie gdzie tylko można przykleić karteczkę "atrakcja turystyczna", "zabytek" albo jakiekolwiek inne miejsce o zwiększonej gęstości ludzia na metr kwadratowy z dowolnego powodu. Januszom biznesmenom odwaliło totalnie jeśli myślą, że za 2 łyki sikowatej kawy z ekspresu zapłacę 20-30 złotych.
@bizonsky czytałem zapytania zachodnich turystów czemu polskie kawiarnie są takie drogie także teges xD
Niby z jednej strony u nas nie ma tak silnej kultury jadania i spotykania się na mieście ale w Warszawie wszystko tłoczne a ceny jak z kosmosu.
Akurat kebaby mam u siebie solidne w okolicy, a z coli nie pijam, j⁎⁎ać zestawy. Ale kurna taniego wietnamca co miałem a który przy kowidzie poszedł z torbami to nigdy nie odżałuję. Inny się otworzył ale żarcie dwa razy gorsze a ceny dwa razy wyższe, echh...
Zaloguj się aby komentować
Co jeśli ten polish smile i to wypranie z uczuć jest potęgowane tym, że od dziecka polacy oglądają treści z lektorem i zdania typu "Jestem wkurwiony. Zgwałcili naszą 5 letnią córkę." wywrzeszczane przez zrozpaczonego aktora są dla polaka tłumione za filtrem bezpłciowego głosu lektora po 60, albo nawet płciowego i jest jeszcze gorzej, bo zamiast treści słyszymy głos człowieka który za 40 minut będzie nam mówił "A dokąd się pan śpieszył panie kierowco? Przekroczyłeś prędkość o 20 km, można cię podsumować moralnie jako bandytę." i to zdanie będzie miało więcej emocji.
W Polsce emocji się nie wyraża nawet w filmach.
#rozkminy #polacy
Zaloguj się aby komentować
Zastanawiam się co kieruje ludźmi, którzy zostają komornikami. Taki komornik też musi skończyć prawo. Ktoś może chcieć być sędzią i orzekać, ktoś prokuratorem i oskarżać, a ktoś inny - adwokatem i bronić. Ale komornikiem? Przecież to jest zjebana robota, kto może coś takiego lubić robić xD
#rozkminy


Moim zdaniem to za⁎⁎⁎⁎sta praca.
- Robisz coś dobrego dla społeczeństwa jebiąc prądem dlużników.
- Ciekawa praca w terenie, coś się zawsze dzieje, imba!
- Łatwy hajs. Przychodzi do Ciebie wieżyciel, mówi, że ma klauzulę wykonalności na pana X. Wysyłasz pismo o zajęciu konta i za 15 minut masz większy zysk, niż robot biologiczny w biedronce przez 2 dni.
- Jak ktoś jest nieuczciwy, to ma pole do dużego dorobienia na boku.
Ja gardzę tymi wszystkimi dłużnikami, z przyjemnością bym latał na takie eksmisje i zajęcia, na których bym im licytował ostatni słoik ogórków.
Zaloguj się aby komentować
Jakie crossovery serialowo-filmowe chcielibyście zobaczyć?
Jak dla mnie:
House/The Office - ekipa House'a leczy Michaela Scotta
Milczenie Owiec/Mentalista - Patrick Jane konsultuje się w śledztwie z Hannibalem Lecterem i mamy pojedynek mistrzów zimnego odczytu
John Wick/F&F czyli turbo-morderca vs ludzie, którym przy najbardziej karkołomnych wyczynach włos z głowy nie spada
#rozkminy #seriale #filmy
Zaloguj się aby komentować
Tak się ostatnio zastanawiam jakie zdanie opisuje mnie w tym momencie mojego życia.
Wyszło mi:
"A tak dobrze się zapowiadał."
A jak to byłoby u Was?
#rozkminy #zycie
@psalek babcia mi karierę księdza zapowiadała jak byłem młody to na pewno oczekiwania zawiodłem.
Też kurna jakie czasy, w sumie ta fucha księdza jeszc nie tak dawno to zła nie była byleby mężatek nie ruszać i uważać żeby nikt zdjęć nie porobił jak się jeździło na dziewczyny no ale jak młodszy byłem to ja myślałem że z tym celibatem to jest tak na poważnie xd
Zaloguj się aby komentować