Czemu ludzie na socjalach są często tak obrzydliwie szczęśliwi? (。•́︿•̀。)
#pytanie
Czemu ludzie na socjalach są często tak obrzydliwie szczęśliwi? (。•́︿•̀。)
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś wie, gdzie można obejrzeć Truman Show, bez płacenia miesięcznego abonamentu i zakładania jednorazowych kont dla jednego filmu? Bo google nie pomaga ni wuja.
#pytanie #filmy #film
Zaloguj się aby komentować
Mordy, tylko mi dzisiaj z jakiegoś powodu Bilgejts przestawił zegar godzinę do przodu w Łindołsie? #pytanie #komputery
Zaloguj się aby komentować
Ogólnie na komórce nie mogę przewijać strony od jakiegoś czasu xd ładuje się pierwszy post max dwa i dalej lipa. Opór pod palcem. Myślę, że może mieć to związek z moim zawadiackim loginem. Polecacie nowe konto założyć czy można się spodziewać łatki? Zarówno główna jak i dyskusje
#testynaprodukcji #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Co sądzicie o zakupie takiego laptopa do programowania (Python, AI) i sporadycznego granie ?
Link do laptopa: https://delkom.pl/p/laptop-lenovo-legion-5-gen-9-16irx9-83dg00fppb-i7-13650hx-16-wqxga-165hz-32gb-512ssd-rtx4060-dlss-3-w11-109763
Czy macie coś innego godnego polecenia?
#laptopy #pytanie #komputery
Zaloguj się aby komentować
Td;lr Dziwna sytuacja ze znajomym i prawem jazdy - potrzebuję opinii!
Hej wszystkim,
Mam do Was szybkie pytanie/opinię. Znajomy twierdzi, że w tym roku ekspresowo zrobił prawo jazdy kat. B. Widzieliśmy się 18 stycznia, mówił, że po badaniach będzie się zapisywał na kurs, a już w lutym rzekomo zdał państwowe (płatność 20.02, termin 26.02), a od 13 marca miał jazdy. Twierdzi też, że teorii uczył się w domu.
Czy to w ogóle możliwe, żeby po miesiącu od badań zdać państwowy egzamin na prawo jazdy, ucząc się teorii w domu i zaczynając jazdy dopiero po egzaminie? Mnie się to wydaje mocno naciągane, zwłaszcza że on nigdy nie był pilnym uczniem.
Jakie jest Wasze zdanie? Kłamie, czy może istnieją jakieś super przyspieszone ścieżki, o których nie wiem?
Dzięki za opinie!
#pytanie #prawojazdy
@Paradoksczasu jak najbardziej. Pewnie skorzystał z opcji nauki samemu https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-prawo-jazdy (sekcja "co musisz zrobić" punkt 5.2)
Znam osobę która zdala w październiku 2024 egzamin teoretyczny nie mając wcześniej pojecia o zasadach ruchu. Wystarczył tydzień klepania pytań (bez żadnej nauki teorii).
Wyglada to sensownie:
jeden dzień: badanie lekarskie wniosek o pkk
dwa lub trzy tygodnie czekania na wydanie numeru pkk
zapisanie na egzamin.
O ile terminy egzaminow praktycznych czesto są odległe tak teoria to jest kwestia trzech do pięciu dni. Sam zdawalem teorie na c/c+e calkiem niedawno i terminy moglem wybrać nawet za dwa dni
Płacisz za przyspieszony kurs i masz instruktora na wyłączność a teoria to teoria. Ja np. jestem wzrokowcem, pamiętam jak zdałem teorie w 1:27 bo znałem odpowiedź po samym obrazku. Wprawdzie wtedy było 700 pytań a nie 3 tysiące ale te pytania teraz to jakaś kpina i widać, że na siłę jest więcej. Niektóre są typu czy na czerwonym świetle można jechać (wiem bo żona robi aktualnie). Szkoły jazdy reklamują się, że masz prawko w 2 tygodnie więc miesiąc to i tak długo jak Ci bardzo zależy...
Zaloguj się aby komentować
Cześć, mam mały problem z oponami do mojej Astry... Mianowicie, mam alufelgi z Astry J o oznaczeniu: FELGA ASTRA IV J 7x17 5x105 ET42 OPEL GM OPO43 K2. Na tej feldze jest opona letnia 215/50R17. Ja widzę w specyfikacji Astry K oznaczenie 225/45 R17 jako oponę opcjonalną (wg oponeo).
Aby dać pełen obraz, mam Astra K ST 2017 (modelowo 2018) 1.6 CDTI 110KM.
Teraz chcę zamówić opony wielosezonowe i nie wiem, czy opona 225/45 wejdzie na koło 7x17 ET42 OPO43 K2. Mamy jakiegoś znawcę wulkanizatora na stanie
Dodatkowo znalazłem informację jak na zdjęciu i już totalnie zgłupiałem... Proszę o pomoc!
#samochody #motoryzacja #opony #oponeo #pytanie #pytaniedoeksperta #opel

Zaloguj się aby komentować
Czemu w Polsce programiści i informatycy nie mają swoich izb na wzór izb lekarskich, żeby chronić swoje interesy?
Czemu nie chronicie swoich interesów?
#pytanie #informatyka #programowanie

Zaloguj się aby komentować
Cześć. Na jakich aplikacjach gracie na giełdzie?
Mam konto na Revolucie, jednak chce widzieć więcej społek więc załozyłem XTB. Macie jakieś polecane i dlaczego akurat te?
#gielda #pytanie
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #pytanie #hejto #hejto30plus
Jako, że sobota dosyć sztywna na hejto.
I nie mam na myśli zbyt bliskich stosunków stałych użytkowników względem siebie.
Trzeba rozkręcić imprezę.
Czego zbyt dużo używacie w życiu?
Ja pierwszy. Płynu do naczyń oraz wina.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Ktoś orientuje się gdzie mogę kupić taką koszulkę? #pytanie #modameska #elonmusk

Zaloguj się aby komentować
Macie jakieś patenty na wyczyszczenie takich zaśniedziałych miedziaków?
#pytanie #pieniadze #czyszczenie


Zaloguj się aby komentować
Jakie znacie społeczne zabawy dzisiejszych trzydziestolatków? Trochę skończyły mi się pomysły z wycieczkami i planszówkami.
#pytanie #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
O co chodzi, że ludzie każą pić kompost?
W dodatku jak coś świętują?
#pytanie #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Tak się ostatnio zastanawiałem jak to jest u innych ludzi.
Czy byliście kiedyś wożeni na tym siedzisku w marketowym wózku? U mnie to było tak że kiedy byłem pierwszy raz w sklepie z takimi wózkami to już byłem za duży żeby w tym siedzieć więc nie. Nigdy nie było mi dane być wożonym takim rydwanem po sklepie.
#pytanie #myśliwmojejglowie


Zaloguj się aby komentować
Przelało mi się trochę olej podczas wymiany, jest na poziomie czerwonej kreski, co myślicie odsysać, zostawić? 2.0 Skyactive.
#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika #pytanie #pytaniedoeksperta

Zaloguj się aby komentować
co se kupic w decathlonie
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
Czemu wszędzie są zdjęcia jima morrisona kurde no
#pytanie
Zaloguj się aby komentować
#hejto #pytanie #koty #pokazkota Pytanie chciałbym rozdać kocięta. Pytam bo moja "wściekła Zocha" będzie je mieć. I jak to jest żeby podesłać takiego kociambra pocztą dhl itd? Ja tylko pytam czy jest taka możliwość.

Zaloguj się aby komentować