To jest zdjęcie dumnego hodowcy xD przecież ten pies wygląda, jakby miał ciężkie upośledzenie xD
#psy #cotokurwajestjasiepytam

To jest zdjęcie dumnego hodowcy xD przecież ten pies wygląda, jakby miał ciężkie upośledzenie xD
#psy #cotokurwajestjasiepytam

Ja tego nigdy nie zrozumiem. Tyle się mówi o ochronie zwierząt i tacy wszyscy postępowi a nie znajdzie się nikt żeby zrobić porządek z tymi "rasami" które są tak szlachetne i rasowe, że maja problemy z oddychaniem, wypadaja oczy, problemy z wypróżnianiem, i pewnie cała długa lista takich szlachetnych cech.
Zaloguj się aby komentować
Pies po myciu puchaty taki, teraz 3 dni na smyczy co najmniej żeby sie w niczym nie upaćkal ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
#psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie ma nic bardziej męskiego niż różowa, świecąca obroża na białej księżniczce podczas porannego spaceru.
#manwithmalamute #psy #szkocja #pokazpsa

@swansu po brzuchu, za uszkiem to tak średnio lubi. Ale udostępniam czasem łóżko bo warczy delikatnie jak nie ma miejsca, na sofie ma swoje miejsce i nawet na mnie warczy jak siadam (choć i tak siadam czasami, ale ja mam swoje miejsce
Zaloguj się aby komentować
Tak wygląda reakcja, wykorzystywanej w wojsku i policji rasy psa, na drona.
Takie: "co to ku*wa jest?"
Na drugim zdjęciu bojowo nastawiony wiejski burek, obrońca ładu i porządku, likwidator elektronicznych komarów na sterydach.
#piesgalgan #piesnaja #psy


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Melduję się na Kujawach. Pies z kotem od samego "powietrza" w pozytwnym tego slowa znaczeniu zaliczyli vel zaliczyły zgon. 🙃 #kujawy #psy #koty #spierdotrip #dzialka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fifi zaczepia Kajtka gryząc go po nogach i podnosząc do góry. Byłoby mi przykro, ale Kajtek robi tak samo z kotami, więc ma za swoje.
Nie, ani jeden, ani drugi nie robią innym krzywdy.
#psy #pokazpsa #fiflak

Zaloguj się aby komentować
A gdy znudzi nam się jeżdżenie po pijaku to wieszamy psy...
#patologicznepulawymiasto #patologia #psy


Zaloguj się aby komentować
#psy Siemka #hejto ost zauważyłem że jest wysyp kontentów #ai To jest już plaga. Może przez to co google zadeklarowało że nie będzie płacić za podrabiane filmiki.
No k⁎⁎wa coś mi się zdaje że zostanie nam sadistic.
Macie tutaj po⁎⁎⁎⁎nego psa mojego kolegi. Nie gryzie! Ale drapie po całym ciele i brudzi wszystko co masz na sobie. 14msc dopiero ma.
https://streamable.com/pudk0s
Zaloguj się aby komentować
Hurr durr kagańce powinny być obowiązkowe!
Nie jestem zwolennikiem tego pomysłu, mimo że ogólnie do kagańców nic nie mam i niektórym psom zakładam.
Jest kilka powodów, czemu mam zdanie takie, a nie inne:
Psy regulują się gryzieniem, na pewnym etapie pracy behawioralnej "smoczek do ryja" bardzo pomaga i pozwala szybciej robić postępy
Ludzie zakładają reaktywnemu/agresywnemu psu kaganiec i puszczają go luzem "bo przecież jest w kagańcu, to nic nie zrobi", więc pies zamiast być na smyczy, to lata luzem i wkurwia ludzi i psy, podbiegając do nich bez kontroli
Porządne kagańce są metalowe. Oberwanie takim kagańcem boli xd gryzienie psy mogą sobie stopniować i kontrolować jego siłę, z kagańcem już nie jest tak różowo. Zwłaszcza, kiedy pies raczej zębów nie używa, ale no skacze. Załączam film poglądowy, jak wygląda oberwanie kagańcem w twarz xd
https://youtu.be/cn3A2n7HCcc?si=z6ixq69puX0bBoYp
#psy #niepopularnaopinia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#psy #smiesznypiesek #suseuspamuje
Piesek mojego przyjaciela, suczka zwana Abi, zawsze ma wesołą mordkę i lubi latać za piłeczka



Zaloguj się aby komentować
Kaganiec ze śliny - autorem jest Louis.
Jeden z tych psów, które bardzo zyskują po dłuższym poznaniu i które kiblują latami w schronisku bez wyraźnego powodu (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#psy #schroniskowepieski

Zaloguj się aby komentować
Beza chciałaby się z Wami przywitać! (ʘ‿ʘ)
Obiecuje piorunować wszystkie wartościowe wpisy.
#pokazpsa #psy #pjes #smiesznypiesek

Zaloguj się aby komentować
Koszmar psiarza - kiedy łazisz po ciemaku trawinikami i czujesz coś miękkiego pod nogą... I modlisz się, żeby to było jednak błoto a nie gówno xd
#psy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować